Unutma Beni - Fox Tv

bekle kurtuldu ilkay :))
bakalım çocuk ilkayın bilekliğini aldı ,alinin hediyesi olan :)) onu polise verirler falan bir şeyler olur bakalım görcez ..
nazlının bebeğinin düğününe gelselerdi bari nermin hanım :)))
ayy kordon boynuna mı dolanmış :KK43: tövbe yaa 11 aydır hamiş kalınca yazık çocuğa :/(
senağlama

:roflol::roflol::roflol:alkisalkisalkisalkisalkisalkis
Valla nermin hanıma nasıl koydu lafı bravo adoşa,dediğin gibi melis bebek ne yapsın garibim o kadar kaldıki içerde dışarı zor adapte olucak

bu film komedi ya ... lülülülülülü
kim kime dum duma :))) olayın dışına çıktılar birinin annesi gelir ,çocuk resti çeker ; biri kaçırılır bulunamaz ; biri doğurur mu doğurmaz mı anlaşılmaz ....

ay senarıstler de sıyırdı artık ıyıce hea..
yuh yanı gene kurtulamadı salak ılkay.. cocuk bıleklıgı yerden alırken alılere denk geldı aman da ne tesaduf..tabı görebıldı mı nerdeee uyuo alı hey gıdı hey..
yazık nazlıya da ekstre hamılelık yaptı o kadar uzun dönem tası sen bebegı sonra nanay:)))

Bu dizi yüzünden hasta olucam yakında yuh yani bu kadarda olmaz,bu arada rauf hastaneye geldiğinde nazlının başucunda yine hain hain bakıp bişeyler düşündü ne geçiyosa yine aklından

Bu dizi yüzünden hasta olucam yakında yuh yani bu kadarda olmaz,bu arada rauf hastaneye geldiğinde nazlının başucunda yine hain hain bakıp bişeyler düşündü ne geçiyosa yine aklından

bnde merak ettim vala :)))
yrn bu saatlerde sınawdayım özet geçmenizi bekliyorum :))))

bence bunlarr bebek bulamadıılar geç belki buluruz umuduyla 18 aylık hamile yaptılar ama bulamayınca bebişi öldürdüler cani senaritslerÇok üzgünüm çoook

yaa ali resmen o arabasıyla ben burdayım raufcum bak seni takip edıyorum farketmezsen salaksındır mı demek ıstıyo acabaa alide düştü gözumden zeki sanardım çucuguu

ay kızlar adalet ne dıyodu gecen gun ilkay kucukken düştüü kafasında tahta eksik dedi ya hala o lafa guluyorum yaa:KK70:

şimdi bu yaşlı adamla çocuk diziye sadece heyecan katmak için mi girmiş oldu...bi işe yaramayacaklar mıydı?
bu bebeğe ne olacak acaba?ona da bişey olmaz kesin heyecan katmak içindir o da...
aman geriyor bekletiyor bu dizi sonra da kocaman bir fosss....
mehtap a sinir oluyorum yaa...çocuk üzerinde nasıl hak iddia edebiliyor ne terbiyesiz kadın ya.
adoş alem :)):dance:

rauf yurtdışına çıkcak ya acaba ilkayıdaı götürcek rauf ve yaşar kesin kaçacakta ay keşke ilkayıda kaçırsa ne güzel olur

yıne kacırdım diziyi neler olmus böyle....

ayy bebek ölmüş mü kesin yazık yaa... o kadar taşımıştı karnında ..
neyseki dizi film gercek bebek yok yoksa ben de oturur üzülürdüm...
ayy bu rauf un da şirketi duruoo kendisi ilkay peşinde nasıl baş edioo :)

ayy bebek doğdu ama nermin hanımın yoğun bakım ünitesine gitmesi hiç aklına gelmedi :))))))
demeek ki junior nazlıdan bu kadar nefret ediyorlar hihih :)))) ayyyyy bebeğin gölgesine razıyızzzzzzzzzzzzzzzzzz anacımm...

adoş daha mert kadın ..o kadar lafa hem hastaneye götürdü hem başında bekledi hem de duygulandı ağladı resmen ..haberverin bana da dedi ,,noldu nermin hanım yeter bekledin defol git der gibi yolladı kadını ....

X