Unutma Beni - Fox Tv

şimdide yeni konu özgürün anası çıktı barbar ona aşık almasınmı şimdide kadın heralde zengin

hhahhahaa olur mu olur valahi, barbar gene aşık olur bu kadına ,şerif ile tanıştırmaya getirir falan ,derken Emine kıskançlık krizine girer .bu konuyu da 2 ay uzatırlar ... ,,
ilkay da ağzını açadursun ancaaaaaaa ... raufcuum da ilkay ile şantaj kaseti çıkartsın yaaaaaaaaa . sedat ile alefin gibi ..o olay da kapandı :))

Allahım bu ilkay beni gıcık etmekten ne zaman vazgeçecek :)))))))))))))))))))))
ayyy bi de saçlarını topluyoo ya ....anam altınları da aldı şaka makaaaaaaa :::KK70::KK70:: akıllı hasbam .. biz böle olamadık anacım..

tubacım ama napsın kız hamiş ya şimdi rol gereği kilo aldırmışlar kıza ..ama güzel kız yaa maşlahh...pempeeeee de yakuşmuş ...oo daha ilkayın da anası çıkacak :)) yavızın babası :)) nazlının kızının babası da alişteeeeeeeeeen :) ayşem kesin kızacak bana öyle bakın hepimiz görecezzzzz kesin ondan o :)))))

melish ben başlarda izlemedim...gerçekten bebeğin ali den olma ihtimali varmı ama kendi de itiraf etmişti selçuk a bu bebek senin diye:uhm:kimden bu kızdelikafaduldendelikafadulden

Aman bi mehtapımız eksikti oda geldi,valla benimde aklıma geldi kesin barbar buna aşık olur diye çünkü kadın özgüre yaklaşmak için barbarla tanışıp onu kullanabilir ve kadının şerifle karşı karşıya gelmesi 200 bölüm sonra falan olur heralde,bu arada nazlı bugün gözüme pek bi güzel göründü rolü kötü filan ama o ilkaya on basar güzellik konusunda,ilkayda şimdiden adoş hakkında kötü bi laf etmiyo kesin bu adoş bozucak aliyle ilkayın arasını

melish ben başlarda izlemedim...gerçekten bebeğin ali den olma ihtimali varmı ama kendi de itiraf etmişti selçuk a bu bebek senin diye:uhm:kimden bu kızdelikafaduldendelikafadulden

minik elanın annesi :)) canım ben de ilk bölümleri izlemedim ..ben başlayınca naslı kızımız aliş ile yakınlaşıyordu selçuk a inat olsun diye ..yani aynı zamanlarda uyudular bunlar :))))) yani naslı hem aliş ile hem selçuk ile oldu ..sonra da zaten selçuktan bebek dedi selçuk a ,selçuk aldıralım demişti :/ aralarında sonra bişiler oldu da alişe gidip bebek senden dedi :))) sonraacımaa :)))) selçuk da hatta Ankarayı aliş ile birlikte olduğu için gitti ,yaşar da salmıştı onu ..acımıştı falan felan ...:KK70::KK70: yanii bebek alişten de olabilir ,diziyi uzatmak için alişten yapabilirler baksana alişşş mahkemede bunu söylemek zorundaydık boşanmak için derken suratını nasıl şekilden şekle soktu .... :1closedeyes:

iyicee sıktılarr yaaaaaaaaaa:mymeka::mymeka::mymeka:
behden sonra bu diziyide katlettilerrr hıhhhhhhhhhhhh:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

neki bu böyle rauf pisliğinin ilkayı kaçırmasıı:eek:klava::eek:klava:

cemrenaz06 yok canım nazlı taş gibi duruyorrr dahada doğurmaya niyeti yokkk galibaaa-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

iyicee sıktılarr yaaaaaaaaaa:mymeka::mymeka::mymeka:
behden sonra bu diziyide katlettilerrr hıhhhhhhhhhhhh:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

neki bu böyle rauf pisliğinin ilkayı kaçırmasıı:eek:klava::eek:klava:

cemrenaz06 yok canım nazlı taş gibi duruyorrr dahada doğurmaya niyeti yokkk galibaaa-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

beraber hamile kalmıştık ben doğurdum oğlum 8 aylık oldu :roflol:

kızlar nolduu anlatr msnzzz
ben uyuyodumda sese uyandım ilkay bişiler diodu kim yaptı bunu flnn ?

Ooofff bi kaçırılma olayı eksikti oda oldu bu senaristler böyle entrikaları nereden buluyolar valla 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi ben karar verdim bu diziyi yazanlar ruh hastası illa kavuşturmayacaklar ya,raufta ne yapacaksa ilkayı başka kadın kalmadı sanki,şu boru sesli yavuzada illet oldum iyice:KK43:(

kızlar nolduu anlatr msnzzz
ben uyuyodumda sese uyandım ilkay bişiler diodu kim yaptı bunu flnn ?

Canım adoşla ilkay evi temizlemeye gittiler sonra adoş buna bi oyun oynadı ilkay dolabı boşaltırken naylon torbanın içine oyuncak,biberon falan koyup ilkay onları bulduğunda ali bunları kızına diye almıştı dedi ilkayda o alinin kızı değil dedi adoş mahsustan ağlama numarası yapıp belkide alinin kızıdır falan dedi ilkay çok bozuldu mutfağa gitti mutfakta elinden tabak düşürdü kırdı adalet geldi senden ev kadını olmaz diye aşşağıladı ilkayda sinirlendi gitti,bu arada rauf adamına ilkayı kaçırmasını söyledi ilkay dışarı çıkınca adam arkadan yaklaşıp eter koklattı ilkay bayıldı tabi bi eve kaçırdı en sonda rauf geldi şok oldu ilkay

Canım adoşla ilkay evi temizlemeye gittiler sonra adoş buna bi oyun oynadı ilkay dolabı boşaltırken naylon torbanın içine oyuncak,biberon falan koyup ilkay onları bulduğunda ali bunları kızına diye almıştı dedi ilkayda o alinin kızı değil dedi adoş mahsustan ağlama numarası yapıp belkide alinin kızıdır falan dedi ilkay çok bozuldu mutfağa gitti mutfakta elinden tabak düşürdü kırdı adalet geldi senden ev kadını olmaz diye aşşağıladı ilkayda sinirlendi gitti,bu arada rauf adamına ilkayı kaçırmasını söyledi ilkay dışarı çıkınca adam arkadan yaklaşıp eter koklattı ilkay bayıldı tabi bi eve kaçırdı en sonda rauf geldi şok oldu ilkay

resmen entrika dizisi yaaa :)))
cok saol canımmmm

hmm ayy bugün izleyemedim ben :KK43:(( hmmmm baya güzelmiş desenize ..ee yavıız a noldu ki neden uyuzlaştı ?? gene ne yaptııı saf salak .. raufcuum un tek derdi intiikam ,aşkı nefrete dönüştü iyice ahhahahhaha kaçırdı haa ..gene yaşar yapmıştır onuuuuuuuuuuu:))

ayyy şu Yavuz'un ergenliğe yeni girmiş gibi sesinden ben de nefret ediyorum,dublaj sanatçısı falan bulsalardı keşkem :tomato:

Son düzenleme:
X