Unutma Beni - Fox Tv

ayyyyyy cok heycanliyim ya baslasada izlesek .hazir pasa oglumda uyurken rahat rahat bi izlesem.ama ama aksam iftari kim hazirlicak offff ya

ayyyyyy cok heycanliyim ya baslasada izlesek .hazir pasa oglumda uyurken rahat rahat bi izlesem.ama ama aksam iftari kim hazirlicak offff ya

Sen şimdiden yemeyi pişir derim :KK61:

Azcık kaldı başlamasına merak ediyorum...Keşke diğer dizilerde başlasa :KK64::KK64:

fragmanlarında evet hepisinin tenleri yanmıştı.

Özlemiş yavv diziyi :KK64::KK64:

Ben Muzaffer ve Çiğdeme alışmıştım yavv Menekşe yi bünyem nasıl kaldıracakki :KK47:

Son düzenleme:
kızlar ben izleyemiyorum ağlamak istiyorum ya. :84: dükkanım var hafta içi hergün dükkandayım burda tv yok :KK43: ben tv alana kadar bir sürü bölüm kaçıracam yaaa. nolur bana özet geçin yaaa. ciddi ciddi çok üzülüyorum :KK59:

kızlar ben izleyemiyorum ağlamak istiyorum ya. :84: dükkanım var hafta içi hergün dükkandayım burda tv yok :KK43: ben tv alana kadar bir sürü bölüm kaçıracam yaaa. nolur bana özet geçin yaaa. ciddi ciddi çok üzülüyorum :KK59:

üzülme dükkanda internet varsa ordan izle tekrarlarını:))

diziyi yıllardır izliyorum ama şu salak gerizekalı aptal çiğdemden kimseden nefret etmediğim kadar nefret ettim rauf bile melek gibi göründü gözüme :KK57:

X