Unutma Beni - Fox Tv

Kızlar size üzücü ama bir o kadarda bomba haber dizinin facedeki yorumlarında okudum. Şerif sezon finalinde ölüyormuş. Umarım yalandır ama yazan kişi setteki arkadaşım söyledi diye yazmış.

Kızlar size üzücü ama bir o kadarda bomba haber dizinin facedeki yorumlarında okudum. Şerif sezon finalinde ölüyormuş. Umarım yalandır ama yazan kişi setteki arkadaşım söyledi diye yazmış.

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: yaaaaaaaaaaa emine yıkılır beeeee

tamda öldürecek adamı öldürüyolar hani kenan ölüyodu daha kenan ölecek kenan ölmeden şerifmi hakkın rahmetine kavuşacakmışşşş

Unutma Beni'de yarın; Zafer, savcıya Şaziye'nin balkondan düşerken çekilen görüntülerini yollar ve Mehtap'ı ihbar eder. Ali, Sinan ve Nazlı'nın kaldığı eve gelir. Sinan'a herşeyi anlatacağını söyler.

Güya Zafer Eminenin gözü önünde öldürecekmiş Şerifi, ama yasak değil mi çalışanların tüyo vermeleri belki yalandır.

İlay Tiryaki(Tuğçe) ve Çiğdem Aydın(Nazlı) bu sezon sonunda Unutma Beni'den ayrılıyor...

Nazlı keşke gitmese:97::97::97:

Nazlı artık diziden çıkabilir,nasıl olsa ilkay ve aliyle uğraşacak çiğdem var artık..nazlının yapacakları bitti sırada çiğdem var,hem de nazlıya bin basar bu konuda............

öğğ Zaferin yuvasına bakın pislik yuvası.

canım zaferde pisliğin teki olduğu için kaldığı yeride kendisine benzetmiş:KK37:

sonunu ızlemedım ohh be şukur yarabbım zaferde tutuklanmış:KK51:koğuş ağası olur ınsallah:KK53:

henüz yakalanmadı ama böyle giderse 1 sezonda zaferin yakalanmasını bekleriz.zaferi ihbar etti ya şerif,polislerde nasıl baskına gidiyorsa hiç görünmediler allah için.

çiğdem delirmiş gibi kesin ayırır aliyle ilkayı.bileğini kestiya bence garanti olsun diye kafasını kesseydi hemen ölürdü bizde kurtulurduk:KK52::KK52: yalnız bu dizi bizim psikolojimizi iyice bozdu kızlar hepimiz felaket senaryoları kuruyoruz.sonumuzu pek iyi görmüyorum:KK47::KK68::78:

aslında gündüz dizisi olduğu için biraz yumuşatmaları lazım aile hayatı işlenmeli

aile hayatı işleniyor zaten.birbirine yalan söyleyen entrika peşinde koşan utanma namus duygularını çoktann kaybetmiş aile bireylerinin halen aileyiz biz çok seviyoruz birbirimizi aile bağlarımız çok güçlü her haltı yesekte yıkılmayız ayaktayız çüknü biz bir aileyiz mesajı verdikleri harika aile dizisiii...:KK51:

olumlu yönden bakıp ders almalıyız ama nerdeeee

yok canım yaa ne dersi alıcaz.başlarda güzel gidiyordu sonradan sapıttılar.baktılar biz saf bayanlar izliyoruz olayın suyunu çıkarmaya başladılar.huyumuz kurusun biz bayanlar bilirsin entrika yalan dolan izlemeye bayılırız.mutlu aile dizisi olsa hergün oturup izlemeyiz ama iş entrikaya gelince hoşumuza gidiyor.:KK9:

X