Unutma Beni - Fox Tv

kızlar ınternetten aksam ızlemek daha ıyı oluyo oglen zaten sureklı reklam gırıyo,bu zafere bayılıyorum ya ,sinan cok sexsi opuyo aska gelıyorum:KK60:kıvırcık alide napacagını şaşırdı zavallım

Hay Allah iyiliğini versin çok güldüm bende Sinanın deliliğinden korkuyorum ama anlamadığım Nazlıyla ağzından laf almak için mi birlikte yoksa hoşlanıyormu bilemedim. Eğer sırf laf almak içinse Nazlı bu defa hepten sıyırır zavallı.

öff emine sağına soluna bak ne arkanı dönersin kiiii
bide parkta maşallah kimse görmedi kaçırma olayını çocuklar bile söleyebilir yaniii
uzatırlar artık 1 haftaaa

çiğdeme de hamilelik başına vurduuuuu

ıyı ya kıvırcık kurtuldu az kalsın sınan yaralıyacak sandım yoksa bı de hastane muhabbetı cıkardı

bu ilkay eninde sonunda ya vurulacak ya bıçaklanacak yani kız hamile halinde sürekli çatışmanın içinde resmen,bugün bi ara çiğdem elindeki bıçağı ilkaya batıracak sandım:KK49:

dün izlemedim ama bir önceki günün özetini izliyordum.3 yıl ankarada yaşadık eşimle ve okadar çok tofaş marka araba varki bir çoğu dökülüyor.muzafferde bir tane tofaş araba bulmuş okulun önünde beklerken.lan nerden buldun bu arabayı bisiklete çarpsak ölürüz dedi.eşimle birbirimize bakıp dakikalarca güldük.çok komik adam şu muzaffer.
birde sinanın gözlerine bazen siyah kalem sürüyorlar sanırım.çocuk bir sürmeli bir sürmesiz geziyor.buda ilginç bir durum.
haa birde iyicee sıkıntı geldi bana uzadıkç uzadı.bu dizinin sonunu hiç iyi görmüyorum.

Unutma Beni'de Pazartesi; Nazlı, Yaşar'dan Rauf'un kendisine ait malları Asu'nun üzerine yaptırdığını öğrenir. Öfkeyle Adalet'i arar. Sinan ise intikam için Nazlı'nın peşindedir.

bu arada nazlı diziye ilk girdiği dönem sarışındı çıtı pıtı idi şimdi esmerleşti kilo aldı ve maşallah var

Unutma Beni'de Pazartesi;Şerif hala suçsuzluğunu ispatlamaya çalışmaktadır, Şaziye’nin eşyalarının olduğu depoya girip eşyaları karıştırır ve Zafer’e ait bir şey arar.Zafer ise Kenan’ın kızı Elif’i kaçırmıştır, karşılığında 1 milyon dolar fidye ister.Nazlı,Yaşar'dan Rauf'un kendisine ait malları Asu'nun üzerine yaptırdığını öğrenmiştir,öfkeyle Adalet'i arar.Sinan ise intikam almak için Nazlı'nın peşindedir.Ali'nin İlkay'a bir sürprizi vardır,İlkay'la kendisi için bir karar almıştır.
Çiğdem ise hala haksızlığa uğradığını,dışlandığını düşünmektedir.İlkay'a karşı nefret doludur..

Bugün çok fazla hareket yok gibi:KK51::KK51:

X