Unutma Beni - Fox Tv

Kızlar Çiğdemin bulduğu çözüme bakın bence bebeği evlatlık verecek. Yani belkide kuruma hangi arada hallettiyse. Biliyor kimsenin razı olmayacağını. Güya olayları çözmüş oluyor. Nefret ediyorum bu kızdan.

öylemiiiiiiiiiiii evlatlık vermyimi düşünüyo aptal kızzz kenidini versin o pislikkkkkk:KK47::KK47:

kendini acındırıyo çiğdem hanım kendisine acınacak aman etme çiğdem aman yapma çiğdem demelerin yalvartmak istiyo milleti özelliklede aliyiiiiiiii:KK47::KK47:

ali gelme sakın bu oyuna.çiğdemide kalem kaşlarından tutup yerde sürüklemek istiyorum psikopata bağladımmm tutmayın benii:)))

aliye helal olsun beeeeeee çiğdem buda sana kapak olsuuunnnn gerizekalı çiğdemmmmm:KK64::KK64:

hadi ilkay söle yaaaaaaa hamile olduğunu al işte salak ilkay sanada bu yakışır valizini topluyooooo:KK47::KK47::KK47::KK47:
sinir olmamak elde değil yaaaaa

ayy yine ilkay evi terkediyorrr..offf yine ortadan kaybolur ali onu arar bulamaz.ilkay yine hafızasını kaybeder.amannnnnnnnn sıkıldım...yokmu bu dizinin senaristlerine ulaşabileceğimiz adres falan dertlerimizi anlatsakk nasıl olur acep:26:

Evet cnım ya Çiğdem benim çocuğumu alacaksınız dediğinde demiyor ki ben senin çocuğunu ne yapayım, bende hamileyim demiyor. Ama annesinin gerçek yüzünü gördü. Hikmet denen uyuza ne demeli nasıl savunuyor Çiğdemi.

ayy yine ilkay evi terkediyorrr..offf yine ortadan kaybolur ali onu arar bulamaz.ilkay yine hafızasını kaybeder.amannnnnnnnn sıkıldım...yokmu bu dizinin senaristlerine ulaşabileceğimiz adres falan dertlerimizi anlatsakk nasıl olur acep:26:

ya inanki bende çok istiyorummmm yokmu adres bilennn:KK1:
buda aynı yomu artıran der gibi oldu yahuuu:KK1::KK1:

X