Unutma Beni - Fox Tv

şerife gıcık oluorum..
emineede az zalak deil bıraksa artık şu adamı..fazla ii likte gerizekalılığı beraberinde getirio..
zaferde inş mehtabın gerçek yuzunu ortaya döker bi an önce..
emineninde annesi koca delisi karı..
ilkay çok çirkin bi kız ve sinsi nasıl sevıolar onu bilmem daha gusel birini oynatabilirlerdi..
meselanazlı ilkay ilkay nazlı olsaydı -tatlicadiarzu-

bu ali ne yapmaya çalışıyor böyle nazlıyla evlendi,hani evlenmeyecekti:sm_confused:

ayyy mal emine malsın mal kalacaksın sevmiom onu hiç birde ilkayı sevmiom orda bi nazlıyı seviom süper oyuncu yaa her türlü duyguya girebilio haa kıslar bişey soracam o dizide şey dikkatımı çok çekti size sorayımd edim hani mehtapın ev sahibi avrya esmeer bi kadın o aynı asuya benzemiomu bi dikkatkli incelesenize anne kız gibi geldi bana onlar çok benziolar yaa

kızlarr bi soru sordum sizcede o ev sahibi asuya benzemiomu

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü Ali'nin iş yerindeki masasında bir çerçeve vardı,dijital çerçeve gibi bişeydi çok hoşuma gitti,tam adını biliyor musunuz? Ayrıca annemde bu dizinin hayranı:)

canikom neler oldu yahu..

canımcım bende pek takip edemiyorum açıkçası ama ali evlendi nazlıyla güya intikam için,gıcık ilkay kendi kendine hırs oluyo,mehtap ev sahibine emine şerifin metresi demiş ev sahibi emineye bir sürü hakaret etti emine yine krizlerde,sanki muzafferle şaziye evlendi tam bilemiyorum ama eminenin annesi mehtapların oturduğu evi satın almış şimdi intikam alıcak muzoyla ikisi saçmalık anlayacağın eskisi kadar izleyemiyorum

güzelim eminenin annesi evi satın aldı şerifleri evden postaladı pansiyona gittiler emine annesine çok kızdı nasıl böyle bir şey yaparsın diye aliyle ilkay barışsın çok istiyorum olmuyor senaristler bizi duymuyor

ıYıCE ESKı iTÜRK FıMLERı GıBı OLDU, NE OLCAK YANı ŞıMDı ALı TEKRAR HAPSE Mı GıRıCEK. ayrıca o yaşarın kız kardeşi neydi öyle? o kızı işe alıcaklar sonra dalga geçicekler kız hırs yapıp güzelleşicek leventte buna aşıkmı olucak türkan şorayın böyle bir filmi vardı sanırım aynıı olucak.

İYİCE ESKİ iTÜRK FİMLERİ GİBİ OLDU, NE OLCAK YANİ ŞİMDİ ALİ TEKRAR HAPSE Mİ GİRİCEK. ayrıca o yaşarın kız kardeşi neydi öyle? o kızı işe alıcaklar sonra dalga geçicekler kız hırs yapıp güzelleşicek leventte buna aşıkmı olucak türkan şorayın böyle bir filmi vardı sanırım aynıı olucak.

aynende dediğin gibi olur :roflol:

berivan düzgün normal hayatından kareler...

Eklentiler

• $berivan düzgün.jpg
    $berivan düzgün.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 127
selçuk,asu,şerif, emine aynı karede :)

Eklentiler

• $selçuk,asu,şerif,emine.jpg
    $selçuk,asu,şerif,emine.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleme:
of bugünde aliyle ilkay ilkayın odasında kilitli kaldı valla yeşilçam filmlerini solda sıfır bırakır pes yani

X