Unutma Beni - Fox Tv

kızlar bugün izliyemediimm kocamın işleri vardı onları halletmeye kızılaya gitmiştikkk orda barborosuu gördümm :O:O:O geziyoduu soguktaaa
arabadaydık yer müsait degildi inip konusamadım.raufun durumunu sorardım :p

nazanı defnettiler hepsi perişan eve geldiler işte ziyaretler falan oldu. bi ara nermin fenalaştı aliye tokat attı geç kaldın kardeşimi kurtaramadın diye.sonra ağladı kardeşimi rauftan koruyamadım ben bi işe yarayamadım diye. onun haricinde pek bi olay yoktu.ilkay yavuzu gördü yolda sen bana annenin emanetisin dedi.ha bi de baban annenin ölümünü duyunca spazm geçirdi diye yalan söyledi.sonundada yavuz raufun yanına gitti seni affettim babam dedi ve bittii

kızlar bugün izliyemediimm kocamın işleri vardı onları halletmeye kızılaya gitmiştikkk orda barborosuu gördümm :O:O:O geziyoduu soguktaaa
arabadaydık yer müsait degildi inip konusamadım.raufun durumunu sorardım :p

bizdee geçen gün kardeşimlee cepa da nazlıyı gördük aklinialirimsmile aklinialirimsmile
anammm birr göbüşü varrr şaşırdım kaldım.biz onaa nazlı deyip el salladık odam bize salladıı :lepi: :roflol: :roflol:

bızım arka sokakta cekılıyor sureklı goruyorum kızlar barbaros bey de bır krese drama ogretmek ıcın gıdıyor....

bizdee geçen gün kardeşimlee cepa da nazlıyı gördük aklinialirimsmile aklinialirimsmile
anammm birr göbüşü varrr şaşırdım kaldım.biz onaa nazlı deyip el salladık odam bize salladıı :lepi: :roflol: :roflol:

hehehee :))) tv den de belli oluyo göbüşüü ayolll katmer katmerrr:jeyyar:

bu aradaaa selçuk geri geldiii kızı lösemi olmuss ilik arıyorlar ablasının annesinin keninin ilikleri tutmuyormuss ben de naslının kızından alıcaklarr yoksa girmezdi diziyee

ya artıkk bu diziye katlanamıyorum ama isliyorum elimde olmadaaannnnnnn.
mesela noldu bu günn salçuk bebegi kacırırken battaniyesine sardı öylece arabanın arkasına koyduu sonra benzinilikte durunca kacırmıslar.ama arabanın arkasında puset vardııı ama onun içinde degildi ipekkk zokmu salagız biz yaaa öyle yerine koyuyolarr

ayyy kızlar alısveriş merkezinde Nazan ı gördüm..
ne ufak tefek bır kadın anlatamam ustelik daha genc...tv de kilolu cıkıor.. 38 beden felandır..

bu arada ipek i nasıl bulucaklar durup dururken kaçırma cıktı sımdıde...

emine safımda herşeye inanıyor bi ona acıyorum şu dizide yaa hemen kanıyor.
uzadıkça saçmalıyor dizi ama yinede izliyorumakannehir.İpek'de kayboldu kimin kaçırdı çoçuğu acaba Ali falan mı ki DNA testi için.bu dizide herşey olurbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
banada ali kaçırmıştır gibi geliyo..bence nazlılara geldi gördü selçugu ipeği kaçırırken düştü peşlerine..baskasıda olabilir tabi....

X