Unutma Beni - Fox Tv

kızlar bugünü izleyen var mı sadece meraktan soruyorumm
saçma geliyor bana da ama merak işteee

pek bişi oldu sayılmaz özgür evden kaçıp dedesigile gelmiş şerifle mehtap eve gelip çocugu kaçırdınız diyerek bagırışırken özgür tekrar evden kaçtı alilere gitti ilkayla boşandıgından haberi yok ben sizle kalayım falan dedi ilkay gelip özgürü raufun evine götürdü oda ali abimde gelecekmi diye sordu durdu yavuz raufla konuşmaya geldi ama konuşamadı ali evin satıldıgını ögrendi anlayacagın pek bişi yoktu ha zafer bi oyunlar çevriyo ama anlamadım iyi geceler

ay valla su mehtapı bi kaşık suda boğasım geliyo delimi ne,hem özgürü bırakıp baska herife kaç daha küçücükken,sonrada o benim oğlum die büyütenlerin elinden al,ne hakkın var yarın bigün onuda bırakıp kaçacak pislik,bide şerifin aklını çeliyo halan dolduruyo cocugu kim bilir neler diyolar fln filan gıcık kadın yaaaaa:kızgın:

iş yerinde bile izliyorum.ama saçmalık tan başka bişey değillllllll..
yahuu beh gitti geldi
unutma benii
o şeyi yanan mehtabada gıcıkkkkkkkkk oluyorum ne yaptı etti şerif serefsizini ayarttı...............

gülommm doğru sölüyon valla beh gitti yerine bu geldi ona döndü buda sacmalamaya basladılar behin sonu gibi olacak bu dizide-tatlicadiarzu-

pek bişi oldu sayılmaz özgür evden kaçıp dedesigile gelmiş şerifle mehtap eve gelip çocugu kaçırdınız diyerek bagırışırken özgür tekrar evden kaçtı alilere gitti ilkayla boşandıgından haberi yok ben sizle kalayım falan dedi ilkay gelip özgürü raufun evine götürdü oda ali abimde gelecekmi diye sordu durdu yavuz raufla konuşmaya geldi ama konuşamadı ali evin satıldıgını ögrendi anlayacagın pek bişi yoktu ha zafer bi oyunlar çevriyo ama anlamadım iyi geceler

sağol canım iyice uzadı bakalım neler olacak daha...

ali nazlıyla ewlenecekmiş,ohhh ilkay raufun ewinde havalı havalı gezsin dursun ,çok iyi oldu bence uyuz ilkay hakketti.

ya özgür ün yattıgı hastane odası nazlının dogumda yattıgı o da ve alinin yattıgı hastane odası hep bu o da :KK70:
baska o da yokmuş gibi :p
ilkaya bende kııl olmaya basladım gıcık ya salak geri zeka aptal uyuz ilkay
alide nazlıyla evlensin cok yakıstırmaya basladım ben onları

bende izlemiyorum yaprak dökümü unutma beni izlediğim dizleri eliyorum artık iyice saçmaladılar özetlerini takip ediyorum foxtan

kızlar ya merak ediyorum bi ara dna testi yaptırmışlardı nazlının veleti kimden alidenmi selçuktanmı

siz bayağı gerilerde kalmışsınız...Çocuk aslında Selçuk'tan ama DNA testinde ,yine Rauf'un ellerinin uzanmasıyla Ali'den çıktı, Ali kabul etmek zorunda kaldı çünkü DNa testi yapılan yere çok güvenilir denmişti, Rauf'un ellerinin oraya uzanacağını düşünemedi ve İpek'i kendi çocuğu olarak kabullendi.

mehtap denen kadın ne rezil bişey kadın utanmasa çıplak gezicek,ne öyle göğüsler filan ortada şerifle karşılıklı rakı içmeler ikisinide boğmak geldi içimden karşımda olsalardı kesin boğardım sinir oluyorum,ilkayda iyiki bi intikam alıyo o öyle bakışları filan ne sinir hem madem intikam alıyoda sevmediği raufu ne öpüyo yanağından tabi dizi ya bide aliyle nazlı gelmezmi üzerine,artık ali iyice nefret edicek alinin nazlıya dönmesi an meselesi,şu selçukta bi görünüp bi kayboluyo ne zaman çıkacak bu ipeğin babasının ali olmadığı çok yavaş ilerliyo konular sıkıldım artık

ayy bölee sinir olduğum bi dizi daha yok,,kocan hastahanede olucak sen evleniceksin kimsede zorla evlendirildiğinden şüphe etmicek ailesinden...bu kız eşini ne kadar seviodu diyen yokk hele raufla evlendi yanii gidip başkasıyla evlense daha ii zaten alinin yerinde başkası olsa ölmeyi tercih ederdi karısı başkasıyla evleniceğine:):):)

ayy bölee sinir olduğum bi dizi daha yok,,kocan hastahanede olucak sen evleniceksin kimsede zorla evlendirildiğinden şüphe etmicek ailesinden...bu kız eşini ne kadar seviodu diyen yokk hele raufla evlendi yanii gidip başkasıyla evlense daha ii zaten alinin yerinde başkası olsa ölmeyi tercih ederdi karısı başkasıyla evleniceğine:):):)

ewt ya neden kimse şüphelenmiyor bide rauf yani düşmanı saçmalık valla.alide kabullendi herşeyi.bi tek emine biliyo ben olsam eminenin yerine herseyi anlatırdım aliye oda herseye göz yumuyo cok abarttılar bence.kafamçokkarıştı

eminenin o kadar emeği,şerifi yıllarca beklemesi,ondan başkasına bakmaması,oğlunu büyütmesi,yıllarca verdiği emek hepsi ne uğruna gitti kızlar?bir a.. uğruna.yalan mı?
mehtap egoistti,sorumsuzdu,kocasını aldatmış hapse düşmesini sağlamıştı ama ne oldu bol bol şey yapınca melek oldu.başından aşağı bir tas su döktü şerifffsiiizz.

X