Unutma Beni - Fox Tv

ali ilkayı bulduguna göre nazlıyla bişiyler olabilir
eminede nihayet gurursuzluguna gurur kattı biraz

bence şerih mehtap'a sevdalı.
emine ağlasın kendi derdine.

ya bu gençler var ya:tuğçe ile yavuz ayrıldı mı onlar.
ayrıldıkları halde aynı evde mi yaşıyorlar kimin eli kimin cebinde çözemedim onları Asuman birde uzun boylu çocuk çıkıyor

valla canım bende anlamadım güya ayrılar gibi ama hala aynı canım cicim
leventle asuman çıkıyor gibi ama leventle tugçe çk yakın
aşkı memnuyuda geçti bunlar valla
şerif aslında mehtaba aşık değildi ama mehtap agına düşürdü adam gerçek yüzünü bilse yüzüne bakmazdı
çok zayıf karaktersiz biri şerif hatta karakter bile değil iğrenç
eminede saflıgına doymasın işte

ben Ali'nin annesine bayılıyorum ses tonu falan tam otorite.
adını unuttum neoldu bana ya hep isimleri unutuyorumkafamçokkarıştı
hah Adalet.
canım Adalet teyze yaopuyorumnanaktan

ayyy eminenin yerinde olsam o mehtap a bi tokat atardım saçını başını yolardım terbiyesiz kadın sanki mehtap la şerif evli çekil aradan tarzında emine ile nasıl konuşuyor pislik

gene ne olmuş ya şerif emineye döndümü karar verecekti ya brsnzm sanırım şerefsiz şerif diycektin canım şerifsiz şerif demişinde oadamda şeref yok çünkü

ay o mehtap ne pislik ne çirkef yahu yazık saf emine hiç bişeyde diyemedi söyledikleri karşısında ben olsam saçını filan yolardım kesin,ama sonunda emine kendinden bekleneni yaptı nihayet boşanıcam dedi şerife oh olsun,ilkayda duydu yavuzun raufun oğlu olduğunu,alide buldu ilkayı bakalım şimdi ne uydurucak ilkay gıcığı zaten aliyle hiç yakıştırmıyodum iyi işte nazlıyla birleşsin artık ali ilkay gıcığıda derdine yansın

vallahi okuyunca şok oldum su mehtap ne seytanmış zaferi karısından ayırmış simdide serifi ayıracak ama dediğiniz gibi serif bencede emineyi seçer..eger mehtabı seçecek olursa zafer kesin şerife mehtabın gecmişini anlatır olay biter... emineyle serif ayrılamazz.

ya kızlar orda bi yanlış var bence olay şöyle olmuş.şerifle mehtap evliyken mehtap cadısı taksicinin biriyle anlaşıp kaçmış..sonra o taksici mehtabı pazarlamaya başlamış.(haketmiş zaten sinir şey)sonra muzaffer mehtabı o hayattan çekmiş kurtarmış ve kendine dost edinmiş..muzafferin anlattıgı benden paralısını bulunca beni terktti demesi şerifi ikna etmek emineye dönmesini saglamak ve mehtaptan intikamını almak içindi..yoksa şerif daha paralı değil zaten dizide sürekli maddi problemler yaşıyordu ilk önceleri..ayrıca önceki bölümlerde duymuştum seni o hayattan ben kurtardım şimdi bana ihanetmi ediyorsun demişti muzaffer mehtaba..ama mehtap cadısı şerifi takmıştı bi kere kafaya önceden aldattıgınıda inkar etti sen herşeyi kıskanıyodun iftira attılar sende inandın dedi şerife ve saf şerifi elde eetti sonunda..

ayy emine bugüm mahvetti beni off off ne zor durum
helal olsun hikmet e şerifi kovdu emine ye sahip çıktı
zafer niye orda anlatmadı ki mehtap ın ne halt olduğunu
şerif mehtap ı öğrenince kime gidicek bakalım ailesi de arkasını döndü
ali ye yine hastane yolları göründü gıcık ilkay

şekerler nasıl ögrendi şerifin yaptıklarını eminemi anlattı bugünü biri özet geçsin lütfen

evet canım emine geçti karşılarına anlattı herşeyi..bi ara eminede ilkay gibi herşeyi saklayacak sanmıştım ama sonunda anlattı ve hikmet şerifi kolundan tuttuğu gibi dışarı attı.bu eve bi daha gelme diye bağırdı çok sinirlendi hikmet.şerifte gitti yine mehtabına..yakında anlar ne oldugunu kafasını taşlara vurur. ali ise ilkaya gitti ve evlendiklerini ögrendi..ali rauf seni tehdit etmiştir dediysede ilkay hayır kendi istegimle evlendim deyince ali arabasına bindi orda bi kötü oldu ama yarın anlarız artıkk

sagol canım bakalım bugün neler olacak anlasın artık şerifte mehtabın ne cins bişey oldugunuda delirsin

X