Unutma Beni - Fox Tv

ilkay intikam almaya başladı ama o son sahnede raufu öpmesi ne saçmalıktı yaa..e tabi film gereği de ali tam o sırada içeri girer..yani sevmediğin nefret ettiğin adamı bak senden nasıl intikam alıyorum deyip öpmek te neyin nesii..aman bu dizide zaten olmaz dediğimiz herşey bir bir oluyor..

ya özgür ün yattıgı hastane odası nazlının dogumda yattıgı o da ve alinin yattıgı hastane odası hep bu o da :KK70:
baska o da yokmuş gibi :p
ilkaya bende kııl olmaya basladım gıcık ya salak geri zeka aptal uyuz ilkay
alide nazlıyla evlensin cok yakıstırmaya basladım ben onları

cnm orası hastane değilkii ondan hep aynı odayıı kullanıyorlardır.behi izleyenler bilir rüzgarda aynı odada yatmıştıı melo bilir misall dimiii cnmm:asigim::asigim:

eminenin o kadar emeği,şerifi yıllarca beklemesi,ondan başkasına bakmaması,oğlunu büyütmesi,yıllarca verdiği emek hepsi ne uğruna gitti kızlar?bir a.. uğruna.yalan mı?
mehtap egoistti,sorumsuzdu,kocasını aldatmış hapse düşmesini sağlamıştı ama ne oldu bol bol şey yapınca melek oldu.başından aşağı bir tas su döktü şerifffsiiizz.

demekki şerifte beş para etmezmiş oh olsun öylesi adama layığı mehtapmış demkki böylelerine hiç acımayacaksın daha beter olsunkötükedihüso

kızlar ilkay vuruldu bugün valla çok şaşırdım değişik bi olay oldu ilk defa dizide..en çok merak ettiğim ali ilkayın vuruldugunu ögrenince ne yapıcak yanına gidicekmi yoksa ne hali varsa görsünmü dicek??bi de bugün tam ilkayın vuruldugu sırada alinin kalbi agrıdı ya birden, bu hala seviyormu demek oluyor anlamadım

Kızlar bu dizide neler olmuş?ılkay'la Ali evliydi ne oldu bunlara?Şerif neden eski karısıyla birlikte?ılkay da Raufla?Arap saçına dönmüşdelikafadulden:roflol:

kızlar ilkay vuruldu bugün valla çok şaşırdım değişik bi olay oldu ilk defa dizide..en çok merak ettiğim ali ilkayın vuruldugunu ögrenince ne yapıcak yanına gidicekmi yoksa ne hali varsa görsünmü dicek??bi de bugün tam ilkayın vuruldugu sırada alinin kalbi agrıdı ya birden, bu hala seviyormu demek oluyor anlamadım

bencede seviyo ama belli etmiyo

ay dün baktım öyle bir..uyus ilkay yaralandı ya hani bırak rauf öleyim vs didi :) dr ile tartıştılar.............orası baya komikti...emoş da noldu şimdi şerif ile rol mü yapacaklar..ay haftada bire indirdim diziyi ama olay hala bıraktığım yerden gibi..

yahu çok merak ediyorum başrol için daha sevimli bi kız bulamadılarmı da bu kızı oynattılar. ilkaydan nefret ediyorum.

Kızlar bu dizide neler olmuş?İlkay'la Ali evliydi ne oldu bunlara?Şerif neden eski karısıyla birlikte?İlkay da Raufla?Arap saçına dönmüşdelikafadulden:roflol:

Kızlar Allah için biri bana bu dizide neler olduğunu özet geçebilir mi?:KK70:

ay dün baktım öyle bir..uyus ilkay yaralandı ya hani bırak rauf öleyim vs didi :) dr ile tartıştılar.............orası baya komikti...emoş da noldu şimdi şerif ile rol mü yapacaklar..ay haftada bire indirdim diziyi ama olay hala bıraktığım yerden gibi..

canım benim merak etmeolaylar aynen kaldığı yerden devam ediyo bazen izlemiyorum ama ne zaman baksam sanki bıraktığım yerde izlememekle inan bişey kaçırmıyorsun çünkü çok saçmaladı bu dizinin akıbetinin bizim evin hallerine dönmesinden korkuyorum umarım tadında bırakırlar

canım benim merak etmeolaylar aynen kaldığı yerden devam ediyo bazen izlemiyorum ama ne zaman baksam sanki bıraktığım yerde izlememekle inan bişey kaçırmıyorsun çünkü çok saçmaladı bu dizinin akıbetinin bizim evin hallerine dönmesinden korkuyorum umarım tadında bırakırlar

evet dream cim :KK70::KK70:::KK70::KK70::KK70: nese ki bugün bakacağım ..hehhehhe salıdan beri neler olmuş bakalım..

herkese mutlu yıllar kucucuklar..

kızlar herkese mükemmel bir yıl dilerim öncelikle..kimseler yazmamış yorum göremiyorum sanırım herkes dizinin saçmalığından sıkıldı,bende sıkıldım heleki dünkü alinin ilkay gıcığını görmeye geldiğinde ilkayın gördüğü kabus hakketen kabus gibiydi yuh dedim bu kadarda saçmalanmaz artık,bugünde çok sönüktü hergün birbirinden saçma yani

aynen okadar dayak yedi banamısın demedi nazlıda nihayet yüzügü gördü

hepinize iyi seneler kızlar perşembe izleyememiştim neler oldu özet geçecek varmı??bide dün tatildi ya dizi yayınlanmamıştır diye düşündüm bakmadım dünde varmıydı dizi??

şerif kimden dayak yedi:uhm:kim yapmışsa ellerine sağlıkkaydirigubbakcemile2nazlıyla alide bi yakınlaşma varmı

X