Üniversite Okuyanların Sohbet Sayfası :)

smdı caktım olayı ilahi ya

Aynen öyle
Kızlar ben şimdi çıkıyorum. Yemek yicem, hazırlanıcam, sevgilimle buluşam
Hoşçakalıııınnnnn
güle güleeee
spermiş bz de tıp okuyo gbyz 5 sene oku oku btmıyo mubarek
hayrlısıyla bıtırp işe gce atılıp sevdiceğimzle yuva kurarz inşallah
ayy inşAllahh bazen bitmicekmiş gibi geliyor
valla ben bekleyemem atanmaydı filan mezun olduğum gibi basıcam nikahı

yoksa bunun daha TUSu var ohoooo hepsini beklersem benimki elden kayar gider
zaten nerdeyse 3 yıl olcak beraberiz mezun olana kadar 6 yıl olcak daha ne kadar bekleteyim adamı

Son düzenleme:
Kızlar bu öğrenci katkısı ne oluyor? Harç başka yazıyo katkı payı başka yazıyo :44:

Son düzenleme:
kızlar bölümleriniz çok gü<elmiş tebrikler :) bende bu sene kazandım .siyaset bilimi ve kamu yönetimi .bakalım üniversitede bizi neler bekliyor :))

Son düzenleme:
Kızlar bu öğrenci katkısı ne oluyor? Harç başka yazıyo katkı payı başka yazıyo :44:

Eki Görüntüle 781576
o sanırım tek seferlik alınıcak olan bi katkı payı . hani liselerde toplarlar ya onun üniversite versiyonu .ama sadece kayıt oldukdan sonra veriliyor. ve bunu 1. öğretimlerde veriyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
o sanırım tek seferlik alınıcak olan bi katkı payı . hani liselerde toplarlar ya onun üniversite versiyonu .ama sadece kayıt oldukdan sonra veriliyor. ve bunu 1. öğretimlerde veriyor diye biliyorum.

Emin misin canım? Benim sevgilim 2 sene önce kayıt oldu 2. öğretm kendisi harç dışında hiçbir para vermedi :44:

Tamam canım, saol yinede.

Kızlar bir şey daha sorucam üniversiteyi ilk defa kazananlar için bu yıl öğrendi kredileri ne zaman yatırılmaya başlanıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…