Üniversite Okuyanların Sohbet Sayfası :)

Saol canım demek 7 ocak..
Hemşirelik güzel meslek :) Hayırlı olsun canım. Bende bu sene başlıcam. ÇEKO :126:
Çoook moralimi bozan oldu ya meslek konusunda :2:tam burslu kazandım iyi denilcek bi puanla girdim herkes mundar ettin puanını diyor Benim çoğu arkadaşlarım iö kazandı harç yatırılcak diyebiliyorum canım.

Çoook moralimi bozan oldu ya meslek konusunda :2:tam burslu kazandım iyi denilcek bi puanla girdim herkes mundar ettin puanını diyor Benim çoğu arkadaşlarım iö kazandı harç yatırılcak diyebiliyorum canım.

Harç zaten yatırılıyoda öğrenci katkısı diye bir şey var onu anlamadım.
Hiç morali bozma bence canım. Sağlık sektöründesin. Sağlık alanında kimse boşta kalmaz emin ol canım.

kesinlikle moralini bozmana gerek yok :) şu memlekette bir sağlık birde hukuk alanında okuyanların net bir geleceği var zaten

İnşallah öyle olur herkes kötülüyor hemşireliği o kadar mı kötü geldi puanın falan dediler

Hiç kafana takma. Artı hemşirelikte çok düşük bi puan değil. Artı tam burslu kazandım demişsin nesi düşük olabilir ki. Boşta da kalmıcaksın emin ol. Heleki özel okulların bağlı olduğu sağlık kuruluşları oluyo. Varsa eğer sizin okulda da öyle bir şey daha kolay iş bulursun..

selamm kızlarr bnde amasya üniversitesi büro yönetimi bölümü 2.sınıf öğrencisiyim ve son senem keşkee amasyada yıllarca okusam çnkü ünv. bambaşka aileden bağımsız oluyorsun artık olgunlaşıyorsun ve daha birçok şeyy :) ahh ne güzeld 1.sınıf için hazırlık yapmak acaba orda nasıl ne yapcam diye telaşlı düşünmek heyy gidi günler heyy bu arada yeni başlayanlara hayrlı olsun

selamm kızlarr bende bu sene baslıyorum Karabük ünv Radyo Tv kazandım. hazırlıkla beraber 3 sene okucam.ama dertliyim valla sevincini cok az yasayabildim yıllardır beraber oldugum sevgilim var ve aramıza mesafe girecek.O istanbulda ben karabükte olucam.Bilemediğim tanıyamadığım bir sürü insanın icinde napıcam bilmiyorumm ondan ayrılmak bir yana ben evimde rahat oldugum kdar baska bi yerde rahat olamıyorum baskasının evinde kalsam geceleri uyuyamam mesela sayılı günler kaldı benim gibi psikolojide olan varmı? bende kyk yurtlarını bekliyorum olmadı özel yurda yerlesicem

theuglygoddess canım sen nerde kazandın ünv bu arada? tebrik ediyorum seni güzel bölüm :)
diğer arkadaslar sizlerinde bölümleri cok güzell

Saol canım :) Aynen öyle. Daha 1 ay var ama şimdiden alışverişler başladı, listeler yapıldı. :)

Selam canım..
Valla ben illa ailem diye tutturan biri değilim :) Sakarya üniv. kazandım canım ben. Sevgilimin yanına gidiyorum. Aynı üniversitede okuyacağız O yüzden çok mutluyum ve rahatım. Bende kyk başvurusu yaptım, çıkmazsa mecbur özel yurt bakıcam. Senin bölümde çok iyi, hayırlı olsun. Tv, sinema, radyo falan o tarz bölümleri, meslekleri severim hep. Yazları bölümünle alakalı çalış mutlaka. Okurken bi yandan cv'ni doldur. Karabükten yalnız çok fazla bir şey bekleme. Aman aman bi şehir değil

Son düzenleme:

evet yaa çok sıkıcıymıss orasııı ve ben istanbuldan gidicem oraya eminim sıkıntıdan patlarım kafa dengi biri bulursam değişebilir ama bu sen cok sanslısın valla sevgilin ciddi anlamda kaderin bence orada bile nazar degmesin

Saol canım Sende ayda 2-3 kere git canım istanbula. Sevgilinde gelsin yanına ki aranıza çok fazla mesafe girmesin.

ben 2 haftada 1 falan gitmeyi dusunuyorum daha cok ama o sıkıntı olabilir derslerin yogunlugu vizeler falan olucak illaki her istediğim zaman gidemicem hayırlısı artık hepimiz icin devlet yurtları nasıl bu arada? ne gibi özellikleri var her odada wc varmı mesela wcsi olsun ve spor salonu baska bisi istemem

ünv için alışveriş de ayrı bir zevkli oluyor 2 hafta sonra amasyaya döncem son günlerde hazırlıklarıma başlıcam inşallah

merhaba kızlar çok güzel bi grup olmuş :)) Hepimiz için hayırlısı olsun. Hayatımızda yeni bi dönem sonuçta insan dertleşecek ya da sevincinin paylaşacak insanlar arıyo. Bu arada benim de Okul öncesi öğretmenliği. Var mı aramızda ??

kızlar size bi sorum daha var ama sakınn gülmeyinnn kayıt için sonuc belgesi isteniyor ya bu osym sayfasında acıklanan kazandığımız okulu yazan sayfanın cıktısımı?bizim aldığımız puan değildir herhalde değilmi??

ösym sonuç açıklama sisteminden cıkacak o belgeyi istiyorlar puanları degil. bu arada bende koü işletme kazandım. hazırlıkla beraber 5 sene. bakalım neler olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…