Üniversite Okuyanların Sohbet Sayfası :)

Kızlar bir şey sorucam. Devlet yurdunda kalırken mesela o gün yurtta kalmıcaksın. Bunu yurda söylüyosun ya. Onlar direk söylediğinde tamam diyolar mı yoksa aileyi de arıyolar mı?

hc sylemıyosun bile canım dosyan oluyo dosyanı dolduruyosun gıdecegn adresle veya baska adres salla gtsın memura verıyosun dosyanı oluyo btıyo kımseye hesap vermıyosun aılenı de aramıyolar :)

ingilizce ögretmenliği canım benm 3. senem ama 2 yıl daha var bir an evvel btresim var su okulu
sanada hayrlı olsun okulun bölümn

Az önce de bi arkadaş ingilizce öğretmenliğiydi. Mezun olunca direk iş mi veriyolar napıyolar yahu Saolasın canım. Sende sorunsuz bi şekilde bitirirsin inşallah okulunu

hc sylemıyosun bile canım dosyan oluyo dosyanı dolduruyosun gıdecegn adresle veya baska adres salla gtsın memura verıyosun dosyanı oluyo btıyo kımseye hesap vermıyosun aılenı de aramıyolar :)

Öyleyse cok iyi yaa. Saol canım. Peki yılda toplam izin ne kadar oluyor?

Az önce de bi arkadaş ingilizce öğretmenliğiydi. Mezun olunca direk iş mi veriyolar napıyolar yahu Saolasın canım. Sende sorunsuz bi şekilde bitirirsin inşallah okulunu

ataması iyi canım masallah dyeyim ve her yerde gecerli bi meslek ondan olsa gerek
bu arada teskkrler tatlım amin
bende okulu bıtırınce sevdıcegıme kavuscam bran once btse

ingilizce ögretmenliği canım benm 3. senem ama 2 yıl daha var bir an evvel btresim var su okulu
sanada hayrlı olsun okulun bölümn
bende tam ilk sayfaya bakıyodum bi akadaşta ingilizce öğretmenliği yazmış
sonra sona geldim bakıyom yine aynı
Allah Allah dedim ilk sayfadamıyım hala
banada daha 3 var bişe olmaz napalım başa gelen çekilir bitecek Allahın izniyle daha evlenicem ben

Hayırlısı olsun canım. Sen hangi bölümdesin?

vaay meslekdasım evet ya napalım tıp okuyo gbıyız ama olsun Allahın ıznyle hersey ck guzel olcak

vaay meslekdasım evet ya napalım tıp okuyo gbıyız ama olsun Allahın ıznyle hersey ck guzel olcak
ahahahah canım ben tıp okuyorum tam üstüne bastn kaldır bakim ayağını
ilk sayfada başka bir arkadaşla meslekdaşsınız onun yorumunu okuyodum ki sonra sana geldim bakıyorum yine aynı
hafif bir şaşkınlık yaşadım bir an ben aynı yorumu mu okuyorum hala diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…