Üniversite Okuyanların Sohbet Sayfası :)

Kizlar ben kyk cikmaz diye korkuyorum yoksa cemaat yurtlarinda kalicam dini acidan yaklasimlarina karsi degilim ama bazi kurallari hosuma gitmiyor. Ozel yurtlar ankarada 650-700 oda butcemi asiyor

yedekler bence cok zor sıra gelir...
bu gece kayıt için yola cıkıyorumm kızlar sizler??

2 gün önce kaydımı yaptırdım KYK bana da çıkmadı maalesef, yedekte bile değilim :26: Apart'a yerleşmeyi düşünüyorum. Apartlarda giriş çıkış saati gibi sorunlar olmuyor dimi kızlar ?

2 gün önce kaydımı yaptırdım KYK bana da çıkmadı maalesef, yedekte bile değilim :26: Apart'a yerleşmeyi düşünüyorum. Apartlarda giriş çıkış saati gibi sorunlar olmuyor dimi kızlar ?
her apart aynı olmayabilir bence benim arkadasım kalıyordu ve onda öyle bir sorun yoktu hatta sevgilisyle yasamıstı apartta

merhaba kızlar bende yeditepe üniversitesinde bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği kazandım bu sayfada çok iyi olmuşş :)

Kızlar bir şey sorucam. Devlet yurdunda kalırken mesela o gün yurtta kalmıcaksın. Bunu yurda söylüyosun ya. Onlar direk söylediğinde tamam diyolar mı yoksa aileyi de arıyolar mı?
Bir arkadasim kaliyordu problem oluyordu imza veripte cikiyordu cogu zamn imzayla bile izin verniyorlardi ailenin aramasini istiyorlardi

evet biliyorsunuz ki 2014 tercihler açıklandı bir sene ranlısımız nelere ihtiyaç duydunuz neyi iyi ki aldım diyorsunuz :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…