Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bacım bugun yumurtaları toplattım 14 tane yumurta çıktı bakalım yarını beklyorum yumurta kalitelerini şimdi kalçadan ignelere ve tonla hap içmeye başladım bakalım transfer ne zamn olucak bu arada sana gelince olsun gec olsun temiz olsun hayırlı olsun dert etme allah bizimle

Canım geçmiş olsun İnşallah yumurtaların bol bol döllenir bol bol hücreli olur Beklemek konusunda seni çok iyi anlıyorum Benimde bugün embriyolarım çözdürülmeye başladı Perşembe sabahı arayıp heber verecekler İnşallah bebilerim perşembeye kadar yaşayabilirer Gel perşembe geeeeellll

sevgicimm çokk süperr yaa.. Harikaa.. çok sevindim wala.. Inşallah yumoşlarının hepsi sağlam kaliteli güzel embriyolar olurlar.. Ve transfer için annelerini beklerler inşallah...

derya bacım moralin nasıl kendine geldinmi biraz stres yapmıyosun inş

ne güzel hepimizi gönüllemişin.. Saol güzellik ..

Daha iyiyim . Artık bundada bir hayır vardır diyorum daha belli değil zaten. Olasılık . Ama olursada iyi olurmuş.. Rahim dinlenmiş olurmuş.. Dondurulmuş embriyolar daha gelişik olurmuş . şans artarmış.. Falan...

Bakalımmm
benim de perşembe kontrol var..
Ay kızlar adlarınızı da yazında randevularımız çakışırsa tanışalım merkezde yaaa
bakın ben resmimi koyuyorum işte o benim .adım deryaa :))

sizleri sorcam ne diye sorcamı bilmiyorum (

herkese bol şans. Allah hepimize yardım etsin inşallahhhh

kız niye öyle diyon.. Yaşasınlar diye çözmicekler mi ki ???

Hem sana bişey sorcam.. Siz transfer yapılmadı yaa.. Bu arada 1 ay muayeneye gittiniz demi rahim kalınlığını kontrole aldılar falan hazırladılar seni . O gittiğiniz muayeneler pakete dahil miydi ekstra mı aldılar...???

Olaki allah korusun çözülmede embriyolar bozuldu bişey oldu ? Bu merkezden kaynaklanan bir durum mu olur ? Yoksa şansınıza küsün tekrar deneyin mi dicekler?
Yeni ilaçlar yeni paralar yeni umutlar mı ???

özgecim eve gelmştm ama ancak yazabildim cok şukur bitti yumurta toplama işlemimde 14 tane yumurta toplandı şimdi dahjada merakla yarın yumurtaların durumlarını merak ediyorum bakalım bu arada hamilemisin?????

off! derya ile sen dert oldunuz valla bana :) noldu noldu diye... hadi bir aşaman daha geride kaldı....şimdi sabırsızlıla transfer ve sonuç bekleyecegız artık. yok be anam nerde azimle çalışıyorum ama bebek memek yok....olacak ama o la cak

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kadıköy - maltepe - kartal - pendik civarında oturup ; umutta tedavi gören , görecek olan...

Buluşma yapıp tanışmak isteyen arkadaşlara duyrulur....

Bir toplaşalım diyoruz özgemercan ile ben....

Ne dersinizzzz????

Herkes şöyle bişey yapsın...

Adını yazsın
oturduğu semti yazsın
bana uyar / uymaz desin.. Yoklama gibi olsun.. Herkes kime yakın bilir.. Uygun olanlar toplaşır yakınlarsa meselaaa

olarmıı???

özgecan can - kartal - bana tamamen uyar

gerçek adım :derya
oturduğum yer :maltepe
sonuç : bana uyar

herkes yanıtlasın lütfen....

çozdurmeden anlamıyorum ama onemli olan cozdurmede yaşamalarıysa rabbbiiiiimmmmmmmmmm inşallah yasatır hepsini allahım transferin sonucundada bebişlerini sana kordugumle birleştirsin aminnnnnnnnnnn

bacım sabret hangisi hayırlıysa senin ve bebegin için o gelsin başına inşallah rabbimin izniyle tutunsunda nasıl tutunacaksa oyle nasip etsin rabbim...bu arada belki bende bilmiyom perşembe herşey yolunda giderse belki transfer olur yazarım buradan denk gelirse tanışırız inş bu arada kızzzzlaaaarrrrrr hücre ne oluyo bilen acıklarmı:18:

yani şuan ne beklyon gunumu gelmedi tahlilin kesin sonucu için anlamadım:18:

yani şuan ne beklyon gunumu gelmedi tahlilin kesin sonucu için anlamadım:18:

tatlım, 20009 kasım da bir düşügüm oldu sonra bir daha hamilelik oluşmadı.aşılama, yumurtlama takibi vs denedik ama yok ...

şimdi genetik araştırmamı yaptırıp,rapor için ugraşacağım

tatlım, 20009 kasım da bir düşügüm oldu sonra bir daha hamilelik oluşmadı.aşılama, yumurtlama takibi vs denedik ama yok ...

şimdi genetik araştırmamı yaptırıp,rapor için ugraşacağım

inşallah kolay cıkarırsın başta bizde cıkarmak istedik o zamn bize bi merkez cıkartılıcak doktorun ozel muayehanesine gidin cabuk cıkar demişti bilmem ne kadr dogru ama hamile kalman bile guzel inşallah en kısa zamnda bebişine kavuşursun...şu cocuklarını oraya buraya atan kolayca bebek aldıran kadınlar ki ben onlara anne demiyorum onlar bizim şu hallerimizi yaşadıgımız sıkıntıları bi gorse bakiyim evlat oyle kolaymı bulunuyo

Canım Yumurta toplama işleminden sonra adet oluncaya kadar bekledim Adet olunca umuta gittim Sadece estrofem adlı ilacı verdi ve 14 gün sonra gel dedi.Bu ilaç da sadece 9 tl 14.gün kan tahlili yaptılar onun ücreti ise 74 tl Ekstra ücret vercekmiyiz diye sorduğumda hayır dediler Daha önce sorduğumuzda eğer bir aksilik olup da transfer gerçekleşmezse diye 500 tl geri veriyorlarmış Sonra sil baştan tekrar başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…