Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

inşallah hepimizin işleri kolayca olur valla isyan etmek, umudumu kaybetmek istemiyorum ama boyle tipleri görünce "neden" diyorum "ne den"... bence bunları düşünmemeliyiz.bıkmadan önümüze bakmalıyız.Allahım' ın hazinesinde cok ,imşallah kucaklarımızı boş bırakmayacak :95:

Canım yumurta döllendikten sonra parçalara ayrılmaya başlıyor bunlar hücreler oluyor Mesela benimkiler üç tanesi 7hücreli 1 tanesi 8hücreli 1 tanesi 9hücreli 1 tanesi de 10 hücreli sayısı ne kadar çoksa o kadar iyi

haklısın canım allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inş

hımmmm anladım canım yarın bana soylerlermi kaç hucreli oldugunu

Canım yarın söylemezler Yarın kaç tanesinin dönlendiğini söylerler Gelişimi hakkında bilgi verirler Bunu transfer günü öğrenirsin Bana 3.günde haber vermişlerdi

anladım fulyacım sennde yumurta toplamadan sonra gun içinde cok agrın oldu mu?benm hala gecmedi cok agrım oluyo oyle rahat rahat yuruyemyorum bi iş yapamıyorum

anladım fulyacım sennde yumurta toplamadan sonra gun içinde cok agrın oldu mu?benm hala gecmedi cok agrım oluyo oyle rahat rahat yuruyemyorum bi iş yapamıyorum

Canım benim ağrım vardı Benden çok yumurta topladığı için ohss olmuştum 10 gün kadar karnım şiş gezdim Ama senin öyle olmaz Bu arada ne iş yapması Dinlen biraz Çevrendekiler hizmet etsin sana

Canım benim ağrım vardı Benden çok yumurta topladığı için ohss olmuştum 10 gün kadar karnım şiş gezdim Ama senin öyle olmaz Bu arada ne iş yapması Dinlen biraz Çevrendekiler hizmet etsin sana

yok zaten yapmıyorum yapacak guc ve halimde yok neyse bacım ben yatıyorum belki dinlenirim iyi gelr hadi yarın goruşuruz inşallah allaha emanet ol hayırlı geceler

yok zaten yapmıyorum yapacak guc ve halimde yok neyse bacım ben yatıyorum belki dinlenirim iyi gelr hadi yarın goruşuruz inşallah allaha emanet ol hayırlı geceler

İyi geceler canım görüşmek üzere

deryacım arkadaşlar yumurta toplamada yaşadıklarını yazmışlarda bende örnek vereyim kendimden dedim buarada emre bey bizze kesin dedi tüp yapılcağı zaman eşinde ameliyat olcak dedi amleiyatta bulunursa o durumda tüp yapılcakmş ama bulamayabilirmişte falan bakalım ne olcak kısmet artık yaza kdar bıraktım herşeyi oluruna
buarada sen artık işte değilsin sanırım izine mi ayrıldın güzelim gezmeler günler falan anlamadım ama barada bende toplaşmanıza katılmak isterdim ama karşıada oturuyorum ve sadece pazar günüm müsait oda zor olur sanırım

Ben çekmekoydeyim ama kadıkoy buluşma noktası felan olursa gelebilirim maltepe kartalı bilmiyom

tamam şeker bi herkesler yazsın kararlaştırırızzzz

Kızlar umutta transfer yapılırken surgumu takıyolar alttan:18:

kızz amma evhamlısın... normal vajinal muayene gibi 5 dk sürüyormuş acı agrı yokmuşş...bunca katlandıklarımızdan sonra o en güzel acı kuzuş..bebiş gelicek içeri az sık dişini katlan...

daha anne olcaksın sennnnnnnnn

74 tl verdiniz mi tahlil için peki ? anlamaıdm ... o verdikleri 500 tl neymiş afedersin? oldu da trasnfer olmadı ... aradan 2 ay geçti geri geldik ... verdikleri 500 tl ile sıfırdan herşeyi geri başlatabileceklermi ???

o ne ya öyle saçmalık degil mi ?????

sanki tedaviyi 500 tl ye yapıyorlar???

bu bilgileri detaylı detaylı kim ? ne zaman veriyor?? benim yumurtamı saymadı bile süleyman bey baktı hemşireye en büyük 7mm dedi hemen kalktı : (

Oturduğum yer:Gebze
Sonuç: Zamana ve yere bağlı

tamam canım ..bi fikirler uçuşsun.. gelişin 1 doluşa bakar :) ben eve gebze - harem dolmuşlarıyla gidiyorum :):)

hımmm anladımmmm

yok kızzzz evde degilim . dün kaçamak yapıp kaynanaya yardıma boy gösterisine gittim :) arkadaşları bayıldı bana; pastalarıma... dipleri düştü adeta.. hiç çalışan kadın dermisin ? çalışıyor bir de ünivcersiteli maşşalah pek marifetli hamarat dediler :):)

puan topladım yani :))) ( çok ihtiyacım vardı ya sanki )

inşallah ameliyatta bulunur bak burda fransdan gelen arkadaşımız var
symphatic nickli onun da eşine ameliyat yapıldı . dün yumurta toplandı. eşindende ameliyatla sperm bulununca döllenmeye bırakıldı ...bakalım bugun gelişmeleri haber edecek bize...

sakin ol...herşey güzel olsun diye hep dua et...

buluşursak gel muhakkak... ok....

evet biliyorum sempatik arkadaşı inşallah onun sonucuda pozitif olur
benim geçen tüp bebekte de doktor aynı şeyi söylemişti ama ogün şans eseri 30-40 adet sperm bulunmuştu bazı vitaminler vermiş doktor onları alıcam çoğuda sperm kalitesi ve sayısıyla ilgili vitaminler inşaallah işe yarar ve gerek kalmaz inşallah ameliyata eğer gerekirse rabbim yardımcımız olsun bulunur belki döllenmede olur kısmet artık
ayrıca işimi bıraktın ne yaptın hala anlamadım şeker ayrıca senin övülmeye ihtiyacın yokki zaten bi numarasın güzelim yarın kontrolun var sanırım inşalalh iyi olur herşey senin için

Canım bu bilgileri yumurtalar toplandıktan sonra embriyoglar telefonla arayıp haber veriyorlar Beni birinci gün arayıp sayısını ,ne kadarının döllendiğini,3. gün arayıp hücre sayılarını ve dondurulacaklarını söylemişlerdi.Tedavi sürecinde bu bilgiler verilemez zaten Sıkıntı yapacak bir durum yok yani

Canım transfer yapılmadığı zaman teselli olarak herhalde 500 tl veriyorlar Tedavi sürecinde bütün aşamaları tamamlanıp sadece transfer kısmı yapılamıyor Demekki transfer etme ücreti 500 tl Bu yüzden bu kısmını iade ediyorlar Şimdilik bunları düşünmeye gerek yok İnşallah hayırlısı ile trasferlerimiz gerçekleşir

inşallah hakınızda hayırlısı olur güzellik :)

saol canımm ya övgüler için :) tişekkür ederim :)

canımcım iştenfalan ayrılmadın izinli de degilim... Biliyorsun ben evde falan da çalışabiliyorum yaa:) patronseyehatteykn bende esnek davranıyorum okadaarrr:))
dün güne gittim işteee:) bugunde 4 gibi çıkmayı planlıyorummmmmmm:)

hava güzel kocişle dışarı çıkalım dedik:)

canım çok güzel yazdıkların :) ama umut bilinci sana da işlemiş..onlar hep diyorlar yaa "aşama aşama gidelim ; panik yok " sende öyle yazmışın:)

allah hakkımızda hayırlısını versin.. Canım inşallah senin embriyolarında çok gelişken hale gelir ve içeride sımsıkı tutunurlar sana.... Sevginin dediğ gibi kördüğümle baglansınlar anneciklerine :)

ben de bir umut gebesiyim. bu bilgiyi düzeltmek istedim. ben de hücre sayısı ne kadar fazla olursa o kadar iyi sanıyordum. meğerse istenen birinci gün 2 ikiinci gün 4 üçüncü gün 8 gibi sürekli 2 kat artan hücre sayıları. ne akdar kararlı giderse o kadar iyi. bir de şekillerinin düzgün olması hücrelerin orantılı olması, artıklarınız az olması gibi bir sürü detay var. ama mühim olan sizin gebeliğe hazır olmanız. ben umuta tutacak diye gittim. bir çok olumsuzluğa rağmen gebe kaldım. 5. güne kadar gitme riskini alamadık. iki tane embriyomuz kaldı. 3. gün transferimiz oldu. ama birinci kalite blast olan arkadaşların tutmadı benim tuttu. bu tamamen şans işi . ama sakin olmak da önemli. ben süleyman bey gibi az ve öz konuşan, sabırlı sakin biriyle beraber olduğum için onun sakinliği de geçti bana. rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin.. dualarım sizler için...

canım iğnşallah eşinde kaliteli sperm çıkışı olur. ama ilginç bir tesadüftür ki opu zamanlarında erkeklerde hem daha kaliteli hem de daha fazla sayıda sperm çıkışı oluyor. kendi eşimde ve yakın çevrede gördüm. biz de teseden iki defa döndük. ilkinde 10 milyon spermle dönmüştük üstelik. inşallah aynı kaderi paylaşırsın. rabbim yüzünüzü güldürsün. hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin. amin....

kızlar 14 yumurta toplanmıştı ya 13 tanesi olgun çıkmış 11 tanesi döllenmiş cuma gunu yada pazar gunu transfer yapılacak

kızlar 14 yumurta toplanmıştı ya 13 tanesi olgun çıkmış 11 tanesi döllenmiş cuma gunu yada pazar gunu transfer yapılacak

ooo cok guzel canim
peki transferini niye boyle gec yapiyorlar?? normalde embriyo dollendiginde ayni gun yada ertesi gun transfer yapilir

kizlarrrr aranizda donmuslarla transferi olan varmi??
varsa transfer icin ne kadar ödediniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…