Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar 14 yumurta toplanmıştı ya 13 tanesi olgun çıkmış 11 tanesi döllenmiş cuma gunu yada pazar gunu transfer yapılacak

Canım Çok güzelmiş sonuçların Yumurtaların oldukça kaliteliymiş İnşallah hepsi güzel güzel bölünmeye devam eder Sağlıcakla da transferin gerçekleşir

kizlarrrr aranizda donmuslarla transferi olan varmi??
varsa transfer icin ne kadar ödediniz??

Canım yanlış bilmiyorsam Umutta dondurulmuşlarla tedavi ücreti 1500 tl Bu ücrete ilaçlar dahil mi bilmiyorum İlaçlarda tahminen 150-200 tl tutuyor

bilgilerin için çok teşekkür ederiz.. Evet süleyman bey çok sakin ve rahat ama insanın aklında bir sürü soru birikiyor...

kızlar 14 yumurta toplanmıştı ya 13 tanesi olgun çıkmış 11 tanesi döllenmiş cuma gunu yada pazar gunu transfer yapılacak

canım harika.. çok güzel sonuçların .. Haydi bakalım inşallah son cevabıda güzel alırız...

kizlarrrr aranizda donmuslarla transferi olan varmi??
Varsa transfer icin ne kadar ödediniz??

canım benim bildiğm 1000 tl idi..zam olduysa bilmiyorum ... Belki 1000 usd dir fulya 1500 demiş çünkü ..

amin canım allah razı olsun hepimizinki tutunur inşallah rabbim yardımcımız olsun

çok güzel güzelim .. Inşallah hepimiz annelik haberlerimizi paylaşırızzzzz

ilk denememizde olumlu sonuçla tamamlamak için dileğimi tuttum... Allah razı olsun dileğime eşlik edip okuyan herkesten .......

4444 duam fazla fazla okunarak tamamlandı....3 günde bitti duam ...
Hayırlısı ile cuma namazı esnasında duasını da yapıp duamı tamamlamış olcam .

Allah inşallah dualarımızı kabul eder..

Allah hepinizden razı olsun... Hakkınızı helal edin...

hadi bacım inşallahhhhhhhhhhhh tutar

Haydi hayırlısı olsun canım inş.
Rabbim hepimizden razı olsun

hadi bacım inşallahhhhhhhhhhhh tutar

amin canım
inşallah sende bıcır bıcır bi bebiş anası olcaksın

kızlarrr iyi akşamlarrr nasılsınızzz

selamm canımmmmmmmmm iyiyizz...

sen ne durumdasınnn

KIZLAR

sabah 09.30da kontrolüm var. kaç yumurta oldu nasıllar transfer ne zaman olur onları öğrencezzzz
inşallah güzel şeyler duyarızzz...

hadi bakalım hayırlısı olsun... iyi haberler yaz inşallaah

iyi iyi hadi bakalım inşallah cok yumurtan olmuştur yazarsın yarın donunce

Kızlarrrrrrrr Yarın benim için de büyük gün İnşallah yarın sabah güzel haberler gelir ve transfere gideriz Allahım gönlünde bebek arzusu olan herkese sağlıklı bebişler nasip etsin aminnnnnnnn

günaydın kızlar inşalalh olumlu sonuç bekleyen herşey gönlünün istediği gibi olur
simtencim seni tanıyorum biliyorsun bana çok moral olduğunu biliyorum inşallah sende sağlıkla alırsın yavrun u kucağına ve inşallah bende birgün senin gibi sağlıkla hamiş kalabilirim şimdilik tek dilepğim zamanın hızla geçmesi ve yazın nasip olrusa tekrar o duygulara karışmayı inşalalh eşimde de de sağlıklı sperm çıkışı görülür
deryacım çabuk gelde transfer gününü öğrenelim bacı

sevgi hayırlısı canım senin adına çok sevindim sopnuçların çok güzel maşallahh...
derya geldin miiii? merak ettim noldu son randevun nasıldı?

merhaba arkadaşlar
bende umut tüp bebekte transferimi yaptırdım salı günü 5. gün transferi oldu. 21 şubat test günüm. ilk tüp bebek denememiz. inş hepimiz anneliği tadarız. allah herkesin gönlüne göre bol bol bebiş versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…