Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Bak ya gordun mu nasıl doktor bunlar anlamıyorum hıc vıcdanlarıda mı yok??Cok gecmıs olsun canım ama bence cok uzulme hem dogal yoldan gebelık sansın olmus hıc olmaz dedıklerı halde hemde yasın cok genc.Olacaktır muhakkak sadece bırazcık zaman ve sabır gerekıyor bizim durumumuzda.Gercı bız 1.5 yıllık evliyiz ve hıc korunmadık.Hıc gebelıgımız olusmadıAma yıne de umudumuzu yıtırmıyoruz canımsın sen de yıtırme.Insallah en yakın zamanda Hamileyimmmm diye kocaman harflerle yazdıgını görürürüz.Öpüyorum.

selam özgemrecan kafam karıştı şimdi dr. bana daha önce aşılama yaptırmadıysan rapor çıkartamazsın demişti, acaba kanun mu değişti yukardaki yazında da aşılama ile ilgili herhangi bir şart aranmamış

nezamandır giremiodum kızlar...
Deryacım üzülme canım ya herşeyde bi hayır vardır içini rahat tut sen stres yapma yeter biliosun bize zararlı
sevgi aynı zamanda başlıcaktık ama senin bebeiş önce gelicek inşallahhh senin adına bende çok heyecanlandım yaaa inşallah herşey yolunda gider canım iyi haberlerini beklioruzzz...

Son üç yıl içinde diğer tedavi yöntemlerinden sonuç alınamamış olduğunun Kurumla sözleşmeli sağlık hizmeti sunucusu sağlık kurulları tarafından belgelenmesi

yukrdaki madde onu işaret ediyor aslında.... ay bende karmancorman durumdayım

Slm kizlar kac gundur giremiyordum , bugun esimin mikrotese yapildi ve sperm buldular, hemen ben hazirlandim yumurtalar toplandi ve yeni uyandim :) esimle yatiyoruz birsaat dinlenip kalkicaz , suan teldn yaziyorum bir daha yazamam diye kimseden haberim yok direk yazim bildirmek istedim artik dollenmeye Gore transfer ne zaman yapilir bilmiyorum

canımmmm çok sevindim allahım inşallah kavuşursun bebeğineee dualaım seninleee

hadi hayırlısı,iyi haberlerini bekliyoruz

beklemek....
beklemek zor ama gelcek güzelgünleri umut ederke yaşamak beklemenin önüne geçiyorrr...

kızlar, oglene dogru bir iki foruma girdim düşük yapanlarla ilgli.2 şey sordum cevap mevap yok. en iyi topic bizim topic... ama hala sevgi 'den ses yok.ne durumda acaba? derya'dan da ses yok o şimdi büyük ihtimal kek,kısır götürmekle meşgul

derya, daha iyi misin?

iyiyimm kuzuuu :)) şimdi geldik eveee

güzelim ben geçmişi okursan raporumu aldığım sıralar ( ocak başından 12 ocak tarihine kadar ) her detayı yazdım . Aşama aşama gerekenleri ...
özgemercana da yazdım .. Zaten o da söylemiş . . .

*sorun aşılama yapılarak çözülemeyecek ise ve bu doktorlar tarafından belgeleniyor ise
-aşılama şartı aranmıyor .. Hemen tüpe başlatılıyor.
*** rapor üzerine açıklama olarak "3yıldır yapılan tedavilerde gebelik sağlanamamıştır" yazıyor doktorlar. Bu kafi oluyor. 2yılı aşmak yeterli evlilikte... Illa 3 yıl tam günü dolcak şartı yok yani...

asistanım ilan ediyorummm kzuu seni :)) yokluğumda idare ediyorsun topiği afferim :))

deryacım allah kabul etsin.
100 adet tamamdır.
saol canım ... Yazdım ..

böyle fırsatları kaçırma..cebe koy... Ama rapor için tırmala..
Umuttan vazgeçmeeee

duygu ben geldim deee.. Yazdıklarından bişey anlamadım ... Ne hasta giydirilmesi ? Yaww ne oluyorr??? Bi terslik mi var???

yukarda anlattım şeker... Karışıklık varsa anlattırım yine..

haklısın tatlım ...iyiimm...
Sen ne durumdasın???

kızlar ne durumdasınız? Ay temizlik yapacagım pc başına git gel git gel yapamadım valla bişi

yap kızım işini aaaaaaaaaaaaaa kaynanadayızzz dedik yaaaa :))

çok sevindim güzeelimmm . Haydi hayırlı olsun.. Inşallah güzel embriyorlarınız olurrrrrr

haaa haaa.. Pastalarımaa bayıldılar.. Dipleri düştü...kaynanamın yaptıklarının üstüne geçti . Herkes benimkilerin tarifini aldı.. 1saat konuştular.. Bana da bayıldırlarrrr.. :))
kaynanamda karpuzlar kolda gezdi :) kızım diyeee diyee :))

hanımlaaaar,nerelerdesiniz?

geldimm anamm geldimmmmmmm

duamı bitirmeme çok az kaldı ...

Allah herkesten razı olsun ... Haklarınızı helal edin...

Cuma günü "amin" lerinizi bekliyorum . . .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp)
12-sympathique ---- transfer gününü bekliyor (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- transfer gününü bekliyor ( umut-tüp )
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
16-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )
17-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp )
18-turuncu86---( test gününü bekliyor )
19-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. ( transfer günü : ?? - umut-tüp )
20-
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-özgemercan---(heyet raporu alacak - umut - tüp)
23-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
24-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
25-herasles----rapor almayı araştıracak

kızlar iyi akşamlar bugun ancak girebildim yumurtalarım toplandı bugun 10 30 da girdim 11 de cıktım 14 tane yumurtam toplandı heyecanla yarını beklyorum yumurtalar kalitelimi kaçtanesi dollendi offfffffff yarında gelmez şimdi ha bu arada hiçde korktugum kadar yokmuş cok basitti tek igne yedigimi sonra donup anestezi doktoruna vucudum karıncalando başım donuyo dedim o anda gitmişim ama uyandıgımda kız kardeşim kameraya kaydetmş cok guldummmm o kadar sacmalamışımki neyse cok şukur en buyuk korkum bitti

:18: sevgi, umarım ıyı olursun ve gelir gelmez bişiler yazarsın...

özgecim eve gelmştm ama ancak yazabildim cok şukur bitti yumurta toplama işlemimde 14 tane yumurta toplandı şimdi dahjada merakla yarın yumurtaların durumlarını merak ediyorum bakalım bu arada hamilemisin?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…