Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allahım en kısa zamanda sana da nasip etsin canım iyi düşünelim iyi olsun

Hadi hayırlı olsun

Kızlar birsey sorucam benim sol tarafımda yumurta olarak bayağı ağrı var basınca da agiriyor ,idrara çıkınca da ağrı var korkuyorum acaba ovitrelle ile catlamadi mi yumurta yani bu iğneyi vurup catlamama ihtimali var mı Allah rızası için yazın

Canım çatlamama ihtimali var evet ama sonradan büyüyüp çatlama ihtimali de var, ya da hepsi aynı anda çatladığında biriken sıvı da ağrı yapıyormuş. Kaç yumurtan vardı ?

Canım çatlamama ihtimali var evet ama sonradan büyüyüp çatlama ihtimali de var, ya da hepsi aynı anda çatladığında biriken sıvı da ağrı yapıyormuş. Kaç yumurtan vardı ?
Birden fazla vardı ama önemli olan 2 tanesi dedi , biri sağ biri solda ama doktor sagdakine odaklanmıştı . Benim sol karın altımda cok ağrı var ilk günden beri ama bugün 6.gün yani aşılama olduğum günden beri 6 gündür solum agiriyor doktora bizzat sordum çatlat demi evet çatlar dedi inşallah catlamistir.kiste dönüşmesin de ben çünkü dedim üst üste yaptırayım asilamayi

Canım nefes darlığı ya da karında şişlik var mı, karnın su dolmuş gibi bir his? Acaba ohss filan mı oldu

Yaa çok güzel çok mutlu oldum sağlıkla kucağına al inşaAllah ben de bu ay ikinci aşılamamı olcam ama dediğin gibi o kadar nötrüm ki ve tüp bebeğe odaklandım yoruldum çünkü ben de aşılamayı doktor dedi siye bi ümidim yok ve bilinen bir sorunum yok dua et canım bana da önerdiğin birşey varsa söyle

Ayy aynı beni anlatmışsın ben de doktor dedi diye yaptırdım aşılamayı ve tutmadığını düşünüyorum. Bi daha ki ay tüp bebek

Ayy aynı beni anlatmışsın ben de doktor dedi diye yaptırdım aşılamayı ve tutmadığını düşünüyorum. Bi daha ki ay tüp bebek
Yaş kaç canım inşaAllah tutar gerek kalmaz tüp bebeğe kaçıncı aşılama bir de kaç gün kullandım gonaf ı. Ben de ümütsizim ve temmuz ya da ağustos gibi tüp bebek düşünüyorum. Araştırmalara başladım

32 yaşındayım canım. Tutacağını sanmıyorum artık. Ben baştan sanmıyorum zaten de esimle doktorum gaza getirdi hayal kırıklığımı 2 ile çarpmama sebep oldular. 3. Aşılama bu 2 sini 2018 de yapmıştık. Bu sefer 7 gün 75 lik vurdum canım. Ben bu adetimle başlayacağım Allahın izniyle daha vakit kaybedemem. Senin ilk mi?

Canımm inşallah bu ay güzel haberi alırsın valla eşini iyi besle, nohut yedir sürekli, ona vitamin için, sen de vitaminli ye ve bal ye mesela, böyle böyle, ben eşime çay bile içirmedim kaliteyi etkiliyor diye bol bol su için inşallah tutar bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…