Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Adamı zehirlicem sonunda ay inşaAllah canım olur ya bu hissi yaşamak istiyor insan

Olur inşaAllah benim çevrem de 40 yaş tanıdıklar var yeni evlendiler hemen çocukları oldu mesela seninde olur yaşın genç Allah var umutsuzluk nasıl olsun inşaAllah olur bu ay.benimde ikinci olcak bu olmazsa zaten tüp bebek istiyorum araştırdım baya bende

Allah kimseye aratmasın inşallah olur canım bu ay senin de. Ben umudumu tüp bebeğe saklıyorum

Merhaba hanımlar bende buraya yeni uye oldum bende pcosluyum ve yıllardır çocuğum olsun diye uğraşıyorum yaşım 24 ilk kimyasal gebelik gecirdim 2017 de sonra tekrar tekrar tedaviye gittim hep olumsuz sonra geçen yıl tekrar tedaviye gittim ve ilk catlatma ignesiyle hamile kaldım beklemiyordum hiç ve 8 hafta 4 gunlukken kalbi durdu bebegimin kurtaj oldum neyse 4 ay bekledim ve ocakta tekrar tedaviye basladim gonalf femara ve catlatma ignesi kullandım üç kez herşeyim normal cikiyo ama olmadı yine doktorum aşılama yapalım dedi bende kabul ettim artık çok çok istiyorum bi çocuğum olsun insallah salı günü aşılama yaptircaz rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin çok uzun yazdim kusura bakmayın ve hamile kaldigimda 68 kiloydum şimdi 74 kilo çok etkiliyomus onu farkettim

Merhaba acaba aşılamamış tuttu mu bende yaptıracam asilama da merak etti.

merhabalar; bende 2.5 yıldır bu surecteyım pko cıktı 9 kıst onları gecırdık prolaktın oo gectı tup kontrolu ıkısıde kapalıymıs operasyonla sol acıldı sag kapalı halaa .. catlatma yaptırdım 1 kez 4 yumurtayla 19mm 21 mm yumurtalar ama olmadı 2. kez olacaktı kı yumurta buyumedı 12 mm kaldı bu ayı bos gectık adet olunca tekrar catlamaya baslıycam .. esımın sperm kalıtesı cok iyi dedı doktor sıkıntı yokmus ... sımdı sankı hıcbırzaman cocugum olmuycakmıs gıbı hıssedıyorum vee gercekten ıstıyodum ama psklojımden dolayı artık dıyorum kı olmasada olur sanırım sureklı olumsuz cevaplardan testlerden dolayı keendımı bole hıssedıyorum .. sana sorum ben ozele gıdıyorum bılıyosun oralarda para tuzagı olacagı varsada uzatıyor para almak ıcın .. sen nerden yasıysun ıstanbulda hastane ve doktor adını verırmısın bıde ona gorunelımm :) o kadar yoruldum kı ılac ılac ılacccccc artıkkk sureklı şiş ıçndeyım yuzugumu takamıyorum düşün 50 kıloydum bu sureçte 30 kılo aldım .... sımdıden sanada hayırlı olsun ınsallah saglıcakla al kucagına

Merhaba bende ikinci asilamayi yaptırdım 20 gün önce hiç umudum yoktu bu sefer çünkü eşimin yıkanmış haldeki spermi 1.5 milyon çıkmıştı doktor %5 düşürür başarı şansını dedi ben zaten daha aşılamayı yaparken dedim tutmayacak bu defa da diye ama çok şükür ki tuttu Allah kimsenin ümidini boşa çıkarmasın inşallah birşey soracaktım doktor aşılamanın yapıldığı tarihi mi sayıyor yoksa son adet gününü mü cevap verirseniz sevinirim

Merhabalar özelde hangi hastaneye gidiyorsunuz bende istanbuldayım bende özele gidiyorum doktorumdanda çok memnunum ama evet çok fazla para isteniyor

Yaaa maşallah sendede çok güzel bir sabır varmış işte o yüzden çok güzel bir anne olacakmişsin , darısı banada olsun lütfen banada dua edermisin bende çatlama iğnesi vurmayı düşünüyorum lütfen ne yapmam gerektiğini nasıl oluyor bana da anlatirmisin öğrenmek bilmek istiyorum lütfen bende bebek sahibi olmayı istiyorum lutfenbbb

Yıkanmış nedemek cnm banada anlatirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…