Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba bende pco var devlette banada aşılama yapalım dediler aşılama yaptircam bende korkuyorum tutmaz diye aşılamada adetlimi gidiliyo adetsizmi avab bide devlette ne kadar ödedinz
Korkma canım benim de ilki tutmadı 2. Tuttu ama ben 4-5 kez daha yaptıracaktım çünkü normal zamanda da adet olamıyordum bu şekilde en azından adet oluyordum. Adetli gittim hep alttan bakıyor zaten, aşılama İçin ekstra para ödemedim. İlaçları da raporlu alıyorsun ve bana yazdığı iğne gonalf 2 aşılamada da yetti zaten öyle düşün, para da ödemiyorsun öyle yani bence gayet rahat bir uygulama

Gözün aydın olsun canım

Benim aşılamadan 12 gün ama cıkıcak sonuçtan korkuyorum o kadar çok pozitif sonuç almakstiyorum ki sizde inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız

Cok saolun ya beni cok rahatlattibiz Benim adetlerim düzenli allahtan inşallah güzel günler bizimde olur

inşallah, göğüs ucum değil ama göğüs kenarlarım dokunulacak gibi değil. yavaş yavaş hafiflemeye başladı şükür. Sancılarımda geçti gibi
Merhaba bende aşılama olmuştum belki hatirlarsın aşılamadan 12 gün sonra beta 65.37 çıktı düşük bir değermi pazartesi bir daha kan verecegim

Merhaba hanımlar bende aşılama yaptırdım bugün 12. günüm test yaptim biraz önce silik cizgi çıktı ve ilk asilamam pazartesi günü test yapicam insallah allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder bu arada pcos luyum

Aşılama dan önce hangi aşamalardan geçmeli test VS. Birde hangi zaman diliminde yapılıyor adetliyken mi?

Merhaba bende aşılama olmuştum belki hatirlarsın aşılamadan 12 gün sonra beta 65.37 çıktı düşük bir değermi pazartesi bir daha kan verecegim
14 gün sonra benim 173 çıkmıştı bence normaldir. Her gün neredeyse 2 katına çıkıyor.
Pazartesi çok daha yüksek göreceğinizden eminim, biraz erken yapmışsınız testi ondan değer 65

14 gün sonra benim 173 çıkmıştı bence normaldir. Her gün neredeyse 2 katına çıkıyor.
Pazartesi çok daha yüksek göreceğinizden eminim, biraz erken yapmışsınız testi ondan değer 65
Ay insAllah ya yarın bakalım ne olcak dua eder misin bana yarın değerim artsın iki buçuk sene sonra çift çizgiyi görmek benim için bir mucize bu yüzden yerimde duramadım hemen kan verdim

12.günde idrarda tek çizgi gördüm, güvenmeli miyim sizce yoksa halen umut var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…