Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah şifa versin

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim adınıza Rabbim bizede nasip etsin inşallah çatlatma iğnesi oldum sonuç bekliyorum. Aşılamayi araştırıyorum devlet hastaneleri yapıyor mu ne kadar maliyeti ozellerde bu konu hakkında sizden bilgi alabilir miyim. Ne kadarlık bütçe lazım acaba.

Devlet hastanesinde aşılama İçin ücret ödemedim, sadece ilaç aldım onu da raporla aldığım İçin baya uygun oldu, özelleri bilmiyorum. Ben devlette yaptırdım 2 sini de

Devlet hastanesinde aşılama İçin ücret ödemedim, sadece ilaç aldım onu da raporla aldığım İçin baya uygun oldu, özelleri bilmiyorum. Ben devlette yaptırdım 2 sini de
Peki yaş şartı özel bir gereksinim gerektiriyor mu acaba. rapor çocuk için gördüğünüz tedavi üzerine mi çıktı.bu konuda bilginiz var mı teşekkür ederim

Peki yaş şartı özel bir gereksinim gerektiriyor mu acaba. rapor çocuk için gördüğünüz tedavi üzerine mi çıktı.bu konuda bilginiz var mı teşekkür ederim
Yaş şartını bilmiyorum canım, ben 28 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim, ilk çocuksa rapor çıkıyor eğer 2.-3. Çocuk filansa çıkmıyor sanırım

Kalmaz diye düşünüyorum
Canım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim ve içim umut doldu. Bende 2.5 yıldır evliyim 8 aydır da bebek istiyoruz. Bu ay bende klomen kullandım bugün bat günüm henüz olmadım. Ama diğer topiclerde eğer hamileysen ovulasyon testinde T çizgisinin koyu çıktığını söylediler sabah denedim ve hüsran. Doğru mudur sence benimki silik çıktı hiç ihtimal yok mu bu ay

Canım o belli olmuyor yani beta hcg artınca biraz pik çıkıyor ovülasyonda, benimki de pik çıkmıştı denemek için yapmıştım

Merhaba hala buralardamısınız bilmiyorum ama hayırlı olsun çok sevindim adınıza bende pcosluyum ve aşılama yaptırdım bugün 7. Gün ne gibi belirtileriniz vardı paylaşırsamız çok sevinirim kan tahlili sonucunuza merak etim

Nasılsın nasıl oldun? Düşük tehlikesi geçti mi inşallah?

kuzum gaz ilacı verdi doktor epey rahatladım. mecbur vermek zorunda kaldı. Kahve rengi lekelenmelerim devam ediyor.
Afedersin dışkı renginde ve yoğun krem kıvamında, doktor ay sonuna doğru gelirsin bir daha dedi ama nasıl bekleyeceğim o güne kadar inanın bilmiyorum.

İnşallah herşey yolundadır. sen nasılsın?

Bende yarın muayeneye gidecem kahverengi akıntı oldu kısa süreli iki gün öncede ilişkiden sonra pembe kanama oldu oda kısa sureliydi internetten baktım ama içim hâlâ rahat değil

Bende yarın muayeneye gidecem kahverengi akıntı oldu kısa süreli iki gün öncede ilişkiden sonra pembe kanama oldu oda kısa sureliydi internetten baktım ama içim hâlâ rahat değil

kahverengi akıntı normalmiş bu aylarda, bana doktor ilişkiyi kes dedi, sprem içerisinde yer alan bazı vitaminler rahmi kasabilir dedi.

Sende doktora danış bu anlamda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…