Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ay teşkür ederim aysunayy, inşaallah sıra sendedir.. ya iki gün önce kan testi yaptırdım değerim 20,75 çıktı.. yarın tekrar yaptırcam kan testi.. eğer 100ün üzerine çıkmışsa herkese ilan edicem :KK1::KK1::KK1::KK1:

canımmmmmmmmmmmmmm ne güzelllll
kesin hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnn
oleyyyyyyyyyyy
canım degerin düşük olmasına bakma
yükselir o

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR:KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR:KK49:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR:KK49:
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
sevgim27:.................... .. // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
NeWarch:..................... . // 19 KAsım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER :KK49:
maths:...................... ....// 20 Kasım //
karanfilce:..................... // 20 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım //
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım // Merakla kan sonucu bekleniyor!! :KK52: :KK52:
jour:......................... // 24 Kasım // Merakla kan sonucu bekleniyor !! :KK52: :KK52:

ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
ddeerryya:................// 28 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

oflu tebrik ederim. İnşallah güzel bi hamilelik geçirirsin ben adet oldum 21 kasımda beni listeden kaldırabilirsin ama beni 21 aralık değil de 21 ocak a ekle bomba gibi gelcem Allahın izniyle.. rahim filmi çektiriyorum.

oflu tebrik ederim. İnşallah güzel bi hamilelik geçirirsin ben adet oldum 21 kasımda beni listeden kaldırabilirsin ama beni 21 aralık değil de 21 ocak a ekle bomba gibi gelcem Allahın izniyle.. rahim filmi çektiriyorum.

bende 2 gün önce cektirdim rahim filmini.. umarım sonuçların iyi çıkar..

kızlar bu gece cuma gecesi...
bana dua etmenizi istiyorumm...
ne olur bi duayı çok görmeyin.. :KK43:

oflu tebrik ederim cnm.inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunup 9 ay sonrada kucağında olur. hiç moralini bozma tsh hormonuna. bnm arkadaşımda ilaç içmişti hamilyken.pozitif düşün pozitif olsun. sen zoru başardın hamile kaldın gerisi kolay.:nazar::nazar::nazar: ben dün adet oldum bu ay da olmadı. bu 10. ayımdı.biliyorum senelerce bekleyenler varken bnmki nankörlük biraz ama insanoğlu işte.artık umutlarım azalıyor. sanırım bnm çocuğum olmayacak diye düşünüyorum.eşime her ay adet olduğumu söylerken içim buruluyo yüzündeki hayal kırıklığından.:KK5::KK5:

oflu tebrik ederim cnm.inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunup 9 ay sonrada kucağında olur. hiç moralini bozma tsh hormonuna. bnm arkadaşımda ilaç içmişti hamilyken.pozitif düşün pozitif olsun. sen zoru başardın hamile kaldın gerisi kolay.:nazar::nazar::nazar: ben dün adet oldum bu ay da olmadı. bu 10. ayımdı.biliyorum senelerce bekleyenler varken bnmki nankörlük biraz ama insanoğlu işte.artık umutlarım azalıyor. sanırım bnm çocuğum olmayacak diye düşünüyorum.eşime her ay adet olduğumu söylerken içim buruluyo yüzündeki hayal kırıklığından.:KK5::KK5:

canım sağol ALLAH RAZI OLSUN...
sende üzülme RABBİm büyüktür..
inşallah güzel haberlerini burdan alıcaz....:nazar::nazar::nazar::nazar:

ne olur bi duayı çok görmeyin.. :KK43:[/QUOTE
herşey hakkında hayırlı olur inşallah. allah bebeğine kavuştursun sağ salim seni.yarın değerlerin katlanmış gelirsin inşallah. Cenabı Allah kazasız belasız bir hamilelik geçirmeni nasip etsin

olur mu öyle şey tatlım dualarımız sennle emn ol Rabbim dualarımızı kabul eylesin bebek isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin sende elini karnına koy bebişine bildiğin duaları oku fatiha suresi şifa suresidir onu oku ayetel kürsi oku salavat çek

ne olur bi duayı çok görmeyin.. :KK43:[/QUOTE
herşey hakkında hayırlı olur inşallah. allah bebeğine kavuştursun sağ salim seni.yarın değerlerin katlanmış gelirsin inşallah. Cenabı Allah kazasız belasız bir hamilelik geçirmeni nasip etsin

RABBİm hepinizden RAZI OLSUN....
İNŞALLAH en yakında bebeklerinize kavuşturur ALLAHIM duana tüm kalbİMLE
AMİİNNNNNNNN diyorummmm :nazar::nazar::nazar::nazar:

olur mu öyle şey tatlım dualarımız sennle emn ol Rabbim dualarımızı kabul eylesin bebek isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin sende elini karnına koy bebişine bildiğin duaları oku fatiha suresi şifa suresidir onu oku ayetel kürsi oku salavat çek

bu gece çoook dua edicem kuran okucam
sizlere de dua edicem ALLAHIN İZNİYLE....
RABBİM yardımcımız olsun

oflu öncelikle tebrik ediyorum. TSH'yı kafaya takma Dr.lar onu düşürebiliyorlar. hatta bu kadar erken gebelik haftasında tesbit edilmesi çok iyi. daha geç tesbit edilseydi ve tedavi edilmeseydi bebeğinin gelişimini de etkilerdi. o nedenle içini ferah tut. benim içim rahat. Allah yardımcın olsun. bugün dualarım seninle. yarın güzel haberlerini bekliyoruz.

heycandan canım yaa :nazar::nazar::18::18::18:

ay canım benim sen iyiki böyle yapıyorsun ben kendimi düşünemiyorum bile kimbilir ne yaparım şimdiden söyliyim öyle birşey olursa heralde ayaklarım yere basmaz bi kaçgün ortalarda görünmezsem korkmayın ayaklarım yere basınca dönerim canım heyecanını doya doya yaşa allah bizlerede nasibetsin:)

oflu öncelikle tebrik ediyorum. TSH'yı kafaya takma Dr.lar onu düşürebiliyorlar. hatta bu kadar erken gebelik haftasında tesbit edilmesi çok iyi. daha geç tesbit edilseydi ve tedavi edilmeseydi bebeğinin gelişimini de etkilerdi. o nedenle içini ferah tut. benim içim rahat. Allah yardımcın olsun. bugün dualarım seninle. yarın güzel haberlerini bekliyoruz.
canım sağol ALLAH RAZI OLSUN....
bi de bişey dicem burda bi arkadaş söyledi sağlık ocağı olduğu için
yalnış ölçmüş olabilirler dedi tshyi..
o yüzden tedirgin oldum bu konuda...
yarına randevu aldım
hcg bida ölçtürüp tshme baktırıcam...
İNŞALLAh bişey olmaz....
DUalarınız İçin ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN...
GÖNLÜNÜZDE NE VARSA RABBİ,M ONU SİZLERE NASİP ETSİN...
ay canım benim sen iyiki böyle yapıyorsun ben kendimi düşünemiyorum bile kimbilir ne yaparım şimdiden söyliyim öyle birşey olursa heralde ayaklarım yere basmaz bi kaçgün ortalarda görünmezsem korkmayın ayaklarım yere basınca dönerim canım heyecanını doya doya yaşa allah bizlerede nasibetsin:)

ALLAHIM SİZLLERE DE VERSİN İNŞALLAH...
BUNU O KADAR GÖNÜLDEN İSTİYORUM Kİ ANLATAMAM...
HER GECE SİZLERE DUA EDİYORM....
RABBİM ARATMADAN KUCAKLARINIZI DOLDURSUN İNŞALLAH...
BENİM DE DUALARIM SİZLERLE KARDEŞLERİM...

oFLU CANIM BENİM BAK SABIRLA YAVAŞ YAVAŞTA OLSA GÜZEL HABERLER ALIYOSUN ÖNCE SİLİK ÇİZGİ SONRA DAHA KOYU DERKEN DEĞERİNDE NORMAL YÜKSELMİŞTİR BİLE O :KK16: TSH YE GELİNCE HİÇ DÜŞÜNME BENİM KUZENİMDEDE YÜKSEKTİ İLAÇ KULLANDI ŞİMDİ BEBİŞİ DÜNYAYA GELDİ 2 AYLIK ÇOOK TATLII :) SENDE aLLAHIN İzNİYLE KUCAĞINA ALACAKSIN BEBEĞİNİ GÜZEL DÜŞÜNNN NOLURRR YIPRATMA KENDİNİ.... SENİN İÇİN DUA EDECEM CANIM :KK16::KK16: BAK GÖR YARIN GÜZEL HABERLERLE DÖNECEKSİN İNŞALAH :KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

inşallah canım 5 ay önce bi kaybım var ben ondan önce göğüslerimde kist var diye hayıt hapı kullanmıştım kistlerimi geçirmedi ama ilk denememizde hamiş kalmıştım şimdi yine aldım içicem inşallah işe yarar yine :d :KK16::KK16::KK16::KK16:

aay caım bu hayıt otu duydumda hapını duymadım odamı var nerde satılıyo bende kullanayım 10 ay oldu bi sorunumda yokmuş ama hiç hamile kalamadım:KK43:(

aay caım bu hayıt otu duydumda hapını duymadım odamı var nerde satılıyo bende kullanayım 10 ay oldu bi sorunumda yokmuş ama hiç hamile kalamadım:KK43:(

cANIM ECZANEDEN ALDIM BEN ZATEN DAHA ÖNCE DR VERMİŞTİ BANA 10 TL GÜNDE 1 TANE TOK KARNINA İÇİYOSUN

oflucummmm canımcımmm merak etme herşey çok güzel olucak inşaallah... bende bugünden itibaren hatime başladım.. dualarımdasınız...

oflu canım tebrik ederimmmmm hiç moralini bozma tsh doktorlar normal değerlere indiriyorlar canımm :)bebeciğine kavuştun bak ne güzel 9 ay boyunca sağlıkla inşallah tadını çıkart ..dualarımız seninlee ..bu arada belirtilerin neydi tam olarak yaa bizede çıtlat biraz güzelim :)

stres yaptım iyice yarın sabah erkene aldım randevuyu çok beklemek istemiyorum çünküü :KK43:(
8.30 da randevum var...
tsh yi kadın doğuma sorucam ama en iyisi endokrine göstermekmiş...
ilk 3 ay tsh değeri çok öenmliymiş..
bebek için...
3 aydan sonra bebek kendi tiroidini kendi üretmeye başlıyomuş :KK43:

rabbim inşallah bebegini karnında korur canım üzme kendini testlerini tekrarlat canım inşallah bi yanlışlık olmuştur

X