Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

haklısın ama artık o kadar sinirleniyorum o kadar sinirleniyorum ki anlatamam. ayıpppp yaaaa birinin bi sıkıntısı ile laf sokan insanların yüreği ne olabilir çok şeytanca Allah bana yaptırtmasın ama artık açıkca söylüyorum beni bu konuyla ilgili yarayanlara ahım BÜYÜK. daha geçen hafta üstüme yeni gelin taşındı kıza taşındığı hafta börek verdim hoşgeldiniz bi ihtiyacınız olursa söyle lütfen falan filan. çok tatlı kadın dedim. geçen hafta bi komşu çağırdı oturmaya gitti içerde 15e yakın kadın var o kadar kadının içinde bilmiş bilmiş çocuk yok senin galiba dedi evet dedim. aaaaa sen 4 senelik evlisin dedi kahkahayı bastı o an kalakaldım sonra senin çocuk zamanın gelmiş dedi okadar insan gülüo. bunu diyen yeni gelin de 33ünde içimden bi laf geçti ama tuttum dilimi eve geldim 2 gün yataktan kalkamadım. sonrada kustum artık bedduamııı:KK47:

eşimin büyük teyzesi, anneannesi daha biz evlenmeden sen 29 yaşındasın hemen çocuk yap. çocuğun olmaz geç olur falan diyrolardı deli oluyordum. içimden Allah bilir, neden olmasın yaşımda ne var diyordum. ama öyle değil mi daha evlenmeden bu lafları niye söylüyorlar. hem evli olsam bile onlara ne :KK43:(((((((((((

ewet gerekeni yapacağız. Allah'a tevekkül edeceğiz. sende üzme kendini. ben sadece bu ay çok umutlanmıştım.takmayacağım hiç kafama bundan sonra.[

bende ilk ayda umutlanmıştım ama aklıma hiç gelmedi hamile kalayım demedim zaten hamile kalırım dedim korunmuyoruz sağlıklıyız falan filan diye , ah hep şu tvler işte bizi kandırıyorlar bi kerede hamile kalıyorlar ya bizde öyle olacağız sanıyoruz :KK70:DDD valla Allah bozmasın içim rahat bebeksizlikle imtihan etmesin yeter ki başka bişey istemiyorum hani derler ya geç olsun ama güç olmasın diye aynen bende öyle düşünüyorum. takma canım kafana sana bi sürü canlı örnek verebilirim hamile kalanlardan ne yumurtlama gününde yaptılar ne ateşlerini ölçtüler ne de ovulasyon testi ne de hayıt suyu vs. inan ben bunları hiç duymamıştım ilk kez burada duyuyorum şimdi o hamile kalanlara söylesem onlar ne ya derler emin ol :KK70:DDDD

ewet canım. annem beni keçi boynuzsuz , kuruyemişsiz yapmış :)) hehehehe :))) canım bizimde hiçbir problemimiz yok. herşey normal değerlerde.eşimde hareketlilik dahi %100. hep dediğimiz gibi zamanı var hala....

oflu canım o 2 gün önceki değerin yani adet günkü,
şuanda 2 gün geçti üstünde muhtemelen 2 katını geçmiştir,
öyle düşün ki öyle olsun
aklını karıştırma moralini bozma lütfen,
herşey çok güzel olacak:nazar:

Canım bir tek ölüme çare yok evelallah ilim çindede olsa gideceksin...Korkacak bir şey yok tıbbın bütün nimetlerinden faydalanmak lazım

bu arada ben birde tombişim yaaa beden kitle endeksi 25 üzeri :) obezim yani :)) onunda bence etkisi vardır biraz kilo vermem lazım

17 ile 21 arasında olmak gerekiyomuş çünkü
bende çok zayıfım:))) ama benim de olmuo be canım. tıbın dediklerine kulak asmak lazım ama kısmet. kaç kilosun angelcım?
Haklısın. tam bamteline dokunmuş. bu tür insanların davranışlarını ben kendi acizliklerine veriyorum. ve kişilerle uğraşmıyorum. çok şükür inançlı insanlarız. bu nasip meselesidir. Allah a inanan bu lafı söylemez zaten. Demekki inançları zayıf. Rabbim milyonlarca sperm içinden sadece bir tanesine şans veriyor. Bu ne demek bunu bu insan müsvetteleri anlayamaz. Sadece Rabbimize sığın. boşver.

hala kendimde değilim yanımda olsanız böğürerek ağlardım:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:kendimi çok kötü hissediyorum. Rabbim beni affetsin ama canım çok yanıo çoooook. Allahıma sığınıyorum zaten her gün okumaya çalışıorum. bi ara keşke dualama yapsak yapıomusuz öyle bişey?

oflucum bu arada tebrik ederim canım maaşallah. stressiz bi şekilde uzan yrnda doktora gider rahatlarsın değerin benim bildiğim normal kafana takma Allahın izniyle rahatlarsın yrn

ewet canım. annem beni keçi boynuzsuz , kuruyemişsiz yapmış :)) hehehehe :))) canım bizimde hiçbir problemimiz yok. herşey normal değerlerde.eşimde hareketlilik dahi %100. hep dediğimiz gibi zamanı var hala....

tabi canımm öyle :KK70: annelerimiz ne bilecek açıkcası benimkiler bihaber bu konularda :KK70: inşAllah en yakın zamandan olur Allah kalbimize bakar bize acır. sen günaşırı birlikte ol canım eşinle

tabi canımm öyle :KK70: annelerimiz ne bilecek açıkcası benimkiler bihaber bu konularda :KK70: inşAllah en yakın zamandan olur Allah kalbimize bakar bize acır. sen günaşırı birlikte ol canım eşinle

ben 4 yıllık evliyim canım.Nisan/1983 doğumluyum. her türlü tetkikten geçtim. ama olmuyor işte.2.aşılamamdı bu. 3.ye gidip gitmeme konusunda kararsızım. Eşimlede daha konuşamadık. bakalım hayırlısı.

ben 4 yıllık evliyim canım.Nisan/1983 doğumluyum. her türlü tetkikten geçtim. ama olmuyor işte.2.aşılamamdı bu. 3.ye gidip gitmeme konusunda kararsızım. Eşimlede daha konuşamadık. bakalım hayırlısı.

bende 29 yaşındayım 4 aylık evliyim canım. canım ben bi yılı geçerse bebek olayım ne gerekirse yapacağım tüp bebek filan işte. git canım benim olur mu ne gerekiyosa yap olmazsa senden olur Allah tan değil sana dert vermiş dermanınıda vermiş tatlım

canım beddua etme;Allah'a havale et.Allah korusun bedduan geri döner.Boşver sen onu;o da o durumda olursa emin ol ilk sen aklına gelirsin.Öyle ya da böyle kırdığı kalbin bedelini Allah verecektir ona gerekeni.Sen duanı et,bedduadan sakın.
öyle zaten işlerin en güzelini Rabbim görür

eşimin büyük teyzesi, anneannesi daha biz evlenmeden sen 29 yaşındasın hemen çocuk yap. çocuğun olmaz geç olur falan diyrolardı deli oluyordum. içimden Allah bilir, neden olmasın yaşımda ne var diyordum. ama öyle değil mi daha evlenmeden bu lafları niye söylüyorlar. hem evli olsam bile onlara ne :KK43:(((((((((((

terbiyesiz, görgüsüz çok etrafta. benim bi teyzemin kızı 33ünde dr ama hala bekardı teyzemin birisi sürekli kalık v.b ne laflar söylerdi bu kızcağıza şaka ayağından. kızcağızı ağlatırdı hep. eeeeee zaman geçti şimdi kendi kızı 36 ama hala evde misal şimdi şaka yapsınlarda görüyüm. kendi yakınları kaçında evlenecek bakalım evlensede kaçında doğuracak bakalım ayyyyy ben bugün çok sinirli ve üzgünüm atamıyorum nefret sözleri beynimden:KK43:((((((((((((((

bende 29 yaşındayım 4 aylık evliyim canım. canım ben bi yılı geçerse bebek olayım ne gerekirse yapacağım tüp bebek filan işte. git canım benim olur mu ne gerekiyosa yap olmazsa senden olur Allah tan değil sana dert vermiş dermanınıda vermiş tatlım

Ewet hem eşimle hem doktorumla bu konuyu konuşacağım. Ben şu çok sağlıklı düşünemiyorum. Onlar karar versin.

Mesai bitti. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Oflucum yüreğini ferah tut. Güzel haberlerle geleceksin.

Dua ile...

kızlar değerim 24.08 çıkmış....

ve tsh değerim yüksek çıktı
morallim çok bozuldu yarın doktora gidicem :KK43::KK43:

öncelikle beta hcg her gün yükselen bi değer hemen yeniden yaptır için rahatlasın.
tsh değerini yazmamaışsın ne kadar gebelikte yükselmesi normal ama ne kadar yüksek onu söyle canım. benimde tsh problemim var canım ..

yarın gidiyorum doktora TSH kafamı karıştırdı :KK43:((

cnm hayırlı olsun bebişin inşlh sımsıkı tutunur. tsh önemli bir hormon tabiki ama hapla onun düşürüyorlar cnm.yüksek olması beyin gelişiminde bir problem çıkarıyormuş.ama hiç telaşlanma cnm hapla dengeliyorlar.

kızlar değerim 24.08 çıkmış....

ve tsh değerim yüksek çıktı
morallim çok bozuldu yarın doktora gidicem :KK43::KK43:

cnm merak etme benım kuzenınde tsh değeri hep yuksek doktor ilaç verdı hamıle kaldığında gel heray kontrole doğum yapana kdr ilaç kullancan hiçbişey olmaz dedı gebelıkte kullanılan ve dengeleyen hiçbir zararı olmayan ilaçlar var yüreğini ferah tut merak etme yok onda bişey

Neylinn umutlandırmak istememem ama hamilelik belirtileride adet tarihine yakın aynı seninki gibi olabiliyor.Kasıklarda batma olabilir yani.Hemen umutsuzlaşma.Benimde var kasıklarımda ağrı ama benim adetime daha 10 gün var.Benimkini bilmem ama belki sen hamile olabilirsin.

inş.rabbim herkesin yardımcı olsun gerçekten beklemesi çok zor herksin gönlüne göre versin..

öncelikle beta hcg her gün yükselen bi değer hemen yeniden yaptır için rahatlasın.
tsh değerini yazmamaışsın ne kadar gebelikte yükselmesi normal ama ne kadar yüksek onu söyle canım. benimde tsh problemim var canım ..

6.06 çıkmış.... :KK43:( :KK43::KK43:

cnm hayırlı olsun bebişin inşlh sımsıkı tutunur. tsh önemli bir hormon tabiki ama hapla onun düşürüyorlar cnm.yüksek olması beyin gelişiminde bir problem çıkarıyormuş.ama hiç telaşlanma cnm hapla dengeliyorlar.

kadın doğuma randevu aldım
tekrar ölçtürücem...
sonra endokrine göstermem gerekiyomuş :KK43:

6.06 çıkmış.... :KK43:( :KK43::KK43:

canım benim ilk gebeliğimden önce öğrenmiştik ilaç içiyordum ama yinede tsh ım gebelikte yükseldi. iilaç dozunu arttırmıştık. sanada ilaç başlarlar hemen bebeğin henüz kendi tsh ını üretemiyor senin hormonlarını kullanıyor bu yüzdende yükseliyor değerin . korkma canım. beta hcg baktır ama tsh içinde hemen git doktoruna ihmal etme

X