Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

acaba demicem demiştim bu ay ama tutamadım kendimi işte adetime en az 4gün var ama bir haftadır lekelenmem oluyor bugünde kasık agrım çok arttı sıkı pantolonda iyice arttırıyor eğiliyorum karnım sıkışıyor sanki içim daralıyor ağlamak istiyorum çok bunalıyorum

tsh de moralimi bozdu ya 6.06 çıktı :KK43:
hamilelikte 2 olması gerekiyomuş... :KK43:

Canım geçen ay benim tsh 8,09 çıkmıştı, hamile değilim gerçi, pek bilgim de yok hamilelikte farklı bi uygulama oluyo mu diye, ama doktor hemen ilaca başlatmadı bünyem alışmasın diye, sadece yediğime falan dikkat ettim, iyotsuz tuz kullandım vs 15 günde 5,02ye düştü. çok fazla sıkma kendini bence, inşallah her şeyin en güzeli olur, hayırlısıyla kucağına alırsın mercimeğini :))))

OfLu canım tsh falan nedir bilmiyorum ama canını sıkma, bilgisi olan arkadaşlar bunun çözümü olduğunu söylemişler, moralini yüksek tut :KK16:

Bu arada 2 buçuk aylık evliyim 3 kez adet gördüm ve hiçbir yumurtlama dönemimde şu sizlerin belirttiği yumurta akı gibi vajinadan akan akıntıya rastlamamıştım. Muayeneden sonra doktorun verdiği fitilleri kullanmaya başladım. Yarın benim yumurtlama günüm netteki hesaplayıcılara göre ve bu sabah kalktığımda ilk kez o sıvıya rastladım, sevindim bi bakıma :KK52: :KK52:
Şimdi benim izlemem gereken yol nedir? Bu akıntıya göre halvet olmammı gerekiyo bugün?? :26:

OfLu canım tsh falan nedir bilmiyorum ama canını sıkma, bilgisi olan arkadaşlar bunun çözümü olduğunu söylemişler, moralini yüksek tut :KK16:

Bu arada 2 buçuk aylık evliyim 3 kez adet gördüm ve hiçbir yumurtlama dönemimde şu sizlerin belirttiği yumurta akı gibi vajinadan akan akıntıya rastlamamıştım. Muayeneden sonra doktorun verdiği fitilleri kullanmaya başladım. Yarın benim yumurtlama günüm netteki hesaplayıcılara göre ve bu sabah kalktığımda ilk kez o sıvıya rastladım, sevindim bi bakıma :KK52: :KK52:
Şimdi benim izlemem gereken yol nedir? Bu akıntıya göre halvet olmammı gerekiyo bugün?? :26:

Günaşırı halvet tavsiye ediyorum cnm. Hadi bakalım bol şansssssssssssss

kızlar oncelıkle Rabbım tez zamanda sızı ıstedıgınız tum guzel seylere kavuştursun Ancak yazmıs oldugunuz 3-4 aydır hamıle kalamadım dıyenlere kızıyorum guluyorum gıbı ıfadelerınızı begenmedıgımı acıkca ıfade etmek ıstedım .Cunku hıc kımsenın neler yasadıgını ne durumda oldugunu bılemessınız herkes ancak kendı basından gecenlerı ve yasadıklarını bılır .Bakın saglık problemı bulunmayan ,hıc bır sekılde engelı olmayan ve hamıle olmak ıcın uygun gunlerı yakalayan bır cıftın 3 yada 4 ay bebegının olmamasını kafaya takmak gülünc bır olay degıldır helede kızalacak bır durum degıldır cunku hersey normal ve dogalken eger bır bebek olusmuyorsa dogal olarak ınsanlar bunu dusunur ve kafa yorar her ne kadar tıp sure konusunda farklı seyler soylesede o yuzden bence bazı seylerı yazarken kımselerı kırmamak uzmemek adına daha dıkkatlı olmak gerekır bılmem farkındamısınız ama bu topıcte suan bebek bekleyenlerın cogunlugu daha 6 ayını bıle gecmemıstır elbette sızın gıbı ıstısnalar var ama ne konustugumuzu bılmek ıyı bırseydır dıye dusunuyorum...

çok haklısın.insanları yargılamamak gerek...kimin ne yaşadığını bilemezsiniz....

Oflucum sende hiç üzülme lütfen. Benimde ilk hamileliğimde tsh ım yüksekti. İlaçla birlikte 1 ayda normale döndü çok şükür. Sen daha:emir_bebek: bebeğin çok yeniyken öğrenmişin. O yüzden hiç stres yapma. Bebişine sevin ve dua et sadece.

canım arkadaşımmm gönlünü ferah tut tsh düşürülürr hcg de eminim şu anda 3 katına falan yükselmiştir bebeğin seninle içimden öyle geçiyor hiç bir sorun olmayacakkkk :nazar: Allaha emanet olunn hayırlı haberlerini bekliyorumm çok öptüm tatlımmm

kızlarr napıyosunuzzz? NEWARCH SEN NAPIYOSUN REGL OLMUŞMUYDUN SEN?

İyinim canım.. Heyecanla oflu nun haberlerin okuyodum.. Oflu.. Cum hiç canını sıkma tatlım.. Ben pek anlamıyorum o hormondan ama arkadaşların dediğine göre ilaçla dusurulebilen birşey mis.. Bence kaç zamandır beklediğin bu deger için sevnmelisin.. Hatta hamile kalabiliyor olduğunu anlamak bile guZel bir duygu olmalı.. Kutlarım tatlım dualarım seninle..

YESİL..cim evet adet oldum Pazartesi gunü.. Artık bu ay inşallah sıkı tutmayı düşünüyorum çalısmaları.. Yumurtlama gunu filan dinlemicem.. Gun asiri allah ne verdiyse:KK1:Bı de böyle denicem bakalım hayirlsi olur inşallah..Sen de durumlar ne alemde..

KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR:KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR:KK49:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR:KK49:
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER:KK49:
maths:...................... ....// 20 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım //TEBRİKLER:KK49:
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım // TebrikLeeerrr:KK49:
jour:......................... // 24 Kasım // TebrikLeeerrr:KK49:
ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
ddeerryya.................// 15 Aralık//
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

Son düzenleme:
İyinim canım.. Heyecanla oflu nun haberlerin okuyodum.. Oflu.. Cum hiç canını sıkma tatlım.. Ben pek anlamıyorum o hormondan ama arkadaşların dediğine göre ilaçla dusurulebilen birşey mis.. Bence kaç zamandır beklediğin bu deger için sevnmelisin.. Hatta hamile kalabiliyor olduğunu anlamak bile guZel bir duygu olmalı.. Kutlarım tatlım dualarım seninle..

YESİL..cim evet adet oldum Pazartesi gunü.. Artık bu ay inşallah sıkı tutmayı düşünüyorum çalısmaları.. Yumurtlama gunu filan dinlemicem.. Gun asiri allah ne verdiyse:KK1:Bı de böyle denicem bakalım hayirlsi olur inşallah..Sen de durumlar ne alemde..

hadi bakalım kolay gelsin canım :) bizimde çalışmalar başladı yeni yeni :KK17: bende gün aşırı çalışmayı planlıyorum :KK17: ovulasyon testlerimde geldi bakalım görcez nolacağını :) senin yeni bat ne zaman canım?

hadi bakalım kolay gelsin canım :) bizimde çalışmalar başladı yeni yeni :KK17: bende gün aşırı çalışmayı planlıyorum :KK17: ovulasyon testlerimde geldi bakalım görcez nolacağını :) senin yeni bat ne zaman canım?

Ovulasyon testini neren aldın canım ve ne kadardı.. Bn de sipariş vereyim diyorum.. Benim yeni bat 16 Aralık galiba.. 26 günde oluyorum çünkü.. Seninle battas tık yanlış hatırlamıyorsam gecen ay.. Senin ne zaman yeni bat..

kızlar bişey sorucam gerçi buay adet oldumm geneeee bitti ve çalışmalara başladım.fakat bişey kafama takıldı.bundan önce adetim geçtikten sonraki hcg değerim0.1 çıkardı.ama bu ay ilk defa 0.56 çıktı adetten önce negatif tabi ama umutlanmıştım.malesef olmadı.bu sonuç tam negatif mi oluyor.yada ne bilim geç döllenme falanmı.offf kendimi kandırıyorum yadaaa

Ovulasyon testini neren aldın canım ve ne kadardı.. Bn de sipariş vereyim diyorum.. Benim yeni bat 16 Aralık galiba.. 26 günde oluyorum çünkü.. Seninle battas tık yanlış hatırlamıyorsam gecen ay.. Senin ne zaman yeni bat..

evet canım battaştık ama ben erken oldum 2 gün :) şimdi benim yeni bat 14 aralık canım...
ben gg dan aldım canım bu kampanyalı ürün varya laboquick 20 ovulasyon 6 gebelik var 22.70 tl ye aldım

evet canım battaştık ama ben erken oldum 2 gün :) şimdi benim yeni bat 14 aralık canım...
ben gg dan aldım canım bu kampanyalı ürün varya laboquick 20 ovulasyon 6 gebelik var 22.70 tl ye aldım

Sagol canım.. Ben de Cumartesi vereyim en iyisi siparişi hafta bası elimde olur inşallah.. Senin kaç günde geldi..

X