Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım benim ilk gebeliğimden önce öğrenmiştik ilaç içiyordum ama yinede tsh ım gebelikte yükseldi. iilaç dozunu arttırmıştık. sanada ilaç başlarlar hemen bebeğin henüz kendi tsh ını üretemiyor senin hormonlarını kullanıyor bu yüzdende yükseliyor değerin . korkma canım. beta hcg baktır ama tsh içinde hemen git doktoruna ihmal etme

kadın doğumamı gitmem gerekiyor peki :KK43: bu tsh için

oflu balım yazını bulamadım ama alıntı olarak arkadaşlar almış ordan okudum.
senin normalde adet günün bugun zaten degerin düşük çıkarrrr normal olarak heleki geç döllenme olduysa normaldir..bide 3 gün arayla test yapmıştın onda bile bariz koyulaşmıştı demekki degerin yükseliyor yavaş yavaşş sakın moral bozma ben 5 degerini görsem inan mutlu olurum ki seninki yükse yani..

Son düzenleme:
oflu balım yazını bulamadım ama alıntı olarak arkadaşlar almış ordan okudum.
senin normalde adet günün bugun zaten degerin düşük çıkarrrr normal olarak heleki geç döllenme olduysa normaldir..bide 3 gün arayla test yapmıştın onda bile bariz koyulaşmıştı demekki degerin yükseliyor yavaş yavaşş sakın moral bozma ben 5 degerini görsem inan mutlu olurum ki seninki yükse yani..

tsh de moralimi bozdu ya 6.06 çıktı :KK43:
hamilelikte 2 olması gerekiyomuş... :KK43:

oflu cum iyi düşün iyi olsun morelini bozma hiç rabbim bebegine uzun ömür versin yeterki, allahdan başka kimse engel olamaz bebegine o ol derse allahın izniyle olu verir bebegin ne zaman dünyaya geldi ne zaman büyüdü anlamazsın bile

oflu cum iyi düşün iyi olsun morelini bozma hiç rabbim bebegine uzun ömür versin yeterki, allahdan başka kimse engel olamaz bebegine o ol derse allahın izniyle olu verir bebegin ne zaman dünyaya geldi ne zaman büyüdü anlamazsın bile

stres yaptım iyice yarın sabah erkene aldım randevuyu çok beklemek istemiyorum çünküü :KK43:(
8.30 da randevum var...
tsh yi kadın doğuma sorucam ama en iyisi endokrine göstermekmiş...
ilk 3 ay tsh değeri çok öenmliymiş..
bebek için...
3 aydan sonra bebek kendi tiroidini kendi üretmeye başlıyomuş :KK43:

ne güzel hamilesin bebegin seninle gerisi gelir allahın izniyle hiç üzüpde bebeginide üzme benim arkadaşımın bebeginin ensesi kalın çıktı iki doktorda kalın dedi 2 li taramasıda yüksek çıktı sonra karnından parça aldılar bebekden ama o hiç bir zaman yılmadı hiç kötü düşünme hiç bebegini aldırcam kötü çıkarsa demedi morelini hep yüksek tuttu ben bebegimi kaybettigimde üzülme bak bana ya benim gibi olsaydın dedi anlıcan moral çok önemli bu konuda şimdi sonucunu aldu bebegi çok saglıklı hiç birşeyi yok allahın izniyle doktorlara kalsaydı çokdan almışlardı bebegi ama o allaha sıgındı zaten dogum anına kadar bebekler hep tam anlamıyla sapa saglam olmazmış tam dogacakları zaman rabbim onlara o mucizeyi yapıp sag aglim kusursuz dogarlarmış allahın takdiri ilahisi tamamen mucizesi yaradan mevlam sana şükürler olsun isteyen herkeze tattır yarap...mucizeni biz aciz sana muhtaç kullarından esirgeme yarab...

tsh de moralimi bozdu ya 6.06 çıktı :KK43:
hamilelikte 2 olması gerekiyomuş... :KK43:

onu düşürür doktor cnm ilaç verir bebege zararı olmuycak ilaçlardan...sakın olumsuz düşünme ..nekdr olumsuz olursan okdr ekersin kendineee ..pozitif olki iyi olsun.. sabah ola hayrola. erkenden git doktora için rahat etsin balım

ne güzel hamilesin bebegin seninle gerisi gelir allahın izniyle hiç üzüpde bebeginide üzme benim arkadaşımın bebeginin ensesi kalın çıktı iki doktorda kalın dedi 2 li taramasıda yüksek çıktı sonra karnından parça aldılar bebekden ama o hiç bir zaman yılmadı hiç kötü düşünme hiç bebegini aldırcam kötü çıkarsa demedi morelini hep yüksek tuttu ben bebegimi kaybettigimde üzülme bak bana ya benim gibi olsaydın dedi anlıcan moral çok önemli bu konuda şimdi sonucunu aldu bebegi çok saglıklı hiç birşeyi yok allahın izniyle doktorlara kalsaydı çokdan almışlardı bebegi ama o allaha sıgındı zaten dogum anına kadar bebekler hep tam anlamıyla sapa saglam olmazmış tam dogacakları zaman rabbim onlara o mucizeyi yapıp sag aglim kusursuz dogarlarmış allahın takdiri ilahisi tamamen mucizesi yaradan mevlam sana şükürler olsun isteyen herkeze tattır yarap...mucizeni biz aciz sana muhtaç kullarından esirgeme yarab...

anlattıkların bana baya moral oldu çok teşekkür ederim canım...
kendim için hiç bişeyden endişelenmiyorum ben...
bebeğimi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmek istiyorum...
o yüzden korktum...
doktorlar ilaçla normal seviyeye düşürüyolarmış neyseki...
dua edin ne olur...
yarın hayırlı haberlerle gelmek istiyorumm:nazar::nazar:

cnm beim arkadaşımada hamileyken mongol olcak bebegin esesi kalın dedi tüm doktorlar ve inatla aldırmadı.... onuda veren rabbim dedii demek yaşıycak günü var dedi.. dogum yaptı sapasaglam bebiş.. iyi düşündükçe iyi olur ben inanıryorum buna... ben gecen ay hamile deildim diye okdr çok yıprattımki kendimi nolduu okdr çok üzüldüm diye bebek karnımamı konduuu ...en iyisiii moralimizi yüksek tutmakk.

onu düşürür doktor cnm ilaç verir bebege zararı olmuycak ilaçlardan...sakın olumsuz düşünme ..nekdr olumsuz olursan okdr ekersin kendineee ..pozitif olki iyi olsun.. sabah ola hayrola. erkenden git doktora için rahat etsin balım

hemen randevu da aldım zaten...
ama bu tsh konusuyla kadın doğumcu değil endokrin bölümü ilgileniyomuş..
ama burda bi arkadaşım sağlık ocağında yanlış test yapılabileceğini söyledi..
doktoruma bunu da ilave edicem ben..
tekrar bakmasını da isticem
ayrıca beta hcg ye de baktırcam...
ne olur dua edin kızlar :KK43:

hemen randevu da aldım zaten...
ama bu tsh konusuyla kadın doğumcu değil endokrin bölümü ilgileniyomuş..
ama burda bi arkadaşım sağlık ocağında yanlış test yapılabileceğini söyledi..
doktoruma bunu da ilave edicem ben..
tekrar bakmasını da isticem
ayrıca beta hcg ye de baktırcam...
ne olur dua edin kızlar :KK43:

içini ferah tut balım saglık ocagı bu arkadaşın dedigi gibi yalnış çıkamrış olabilirler..
hem yüksk olsa bile çaresiz bşy deilkiii...onu düşrürler.. bak yarın kan tahlilinde degerin 50 olduysa hiç korkma... tsh de kolayyyyy düşer..zaten bi düşer bi yükselirrr öle kötü biy deilsakın korkma...bak bugun perşembe mübarek gün yarında cumaaa.dua bolca duaaa...

anlattıkların bana baya moral oldu çok teşekkür ederim canım...
kendim için hiç bişeyden endişelenmiyorum ben...
bebeğimi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmek istiyorum...
o yüzden korktum...
doktorlar ilaçla normal seviyeye düşürüyolarmış neyseki...
dua edin ne olur...
yarın hayırlı haberlerle gelmek istiyorumm:nazar::nazar:

inşallah canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin rabbim karnımızıda kucaklarımızıda boş koymaz inşallah dua edicem senin için bebek isteyen herkez için

oflucum iyi düşün iyi olsun bu kadar yıpratma üzme kendini..

ağrın sızın yoksa..kendini iyi hissediyorsan problemin yoktur canım bnm..

ama sen olumsuz düşüne düşüne hormonlarını dengeni bozacaksın yapma böyle..

bu arada yeni hamilemiz mi var jour mu yanlış mı okudum..geçen ay batlarımız aynıydı listenin tepesindeydik onunla..bu ay o oldu sıra bendedir belkim:KK9::KK9::KK9::KK9:

jour tebrik ederim canımm..
:emir_bebek:

içini ferah tut balım saglık ocagı bu arkadaşın dedigi gibi yalnış çıkamrış olabilirler..
hem yüksk olsa bile çaresiz bşy deilkiii...onu düşrürler.. bak yarın kan tahlilinde degerin 50 olduysa hiç korkma... tsh de kolayyyyy düşer..zaten bi düşer bi yükselirrr öle kötü biy deilsakın korkma...bak bugun perşembe mübarek gün yarında cumaaa.dua bolca duaaa...
haklısınnnn bugün çok dua etmemiz lazım :KK43:

inşallah canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin rabbim karnımızıda kucaklarımızıda boş koymaz inşallah dua edicem senin için bebek isteyen herkez için
İNşallah canımmmmmm
AAMİİİNN.N....
benim dualarım hep sizinle...

bu arada yeni hamilemiz mi var jour mu yanlış mı okudum..geçen ay batlarımız aynıydı listenin tepesindeydik onunla..bu ay o oldu sıra bendedir belkim:KK9::KK9::KK9::KK9:

aysunaycm birden moralim eksilere düştü ya :KK43:
hayırlısı olsun diyelim....
kanama lekelenme falan yok bende

bu topikten aldığın dualarla yarın çok güzel olacak inan değerlrin yükselecek mercimek tutunacak annesine

canım benim ilk gebeliğimden önce öğrenmiştik ilaç içiyordum ama yinede tsh ım gebelikte yükseldi. iilaç dozunu arttırmıştık. sanada ilaç başlarlar hemen bebeğin henüz kendi tsh ını üretemiyor senin hormonlarını kullanıyor bu yüzdende yükseliyor değerin . korkma canım. beta hcg baktır ama tsh içinde hemen git doktoruna ihmal etme

canım benimmmmmmmm oflucummmmmmmmmm yazılanları şimdi okudum da üzme kendini nolur.. bak ilaçla dengeleniyormuş, Allah sana da bebişine de sağlıklı bir 9 ay nasip etsin.. sonrasında da sağlıkla alırsın eline inşaallah canım benim:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ay teşkür ederim aysunayy, inşaallah sıra sendedir.. ya iki gün önce kan testi yaptırdım değerim 20,75 çıktı.. yarın tekrar yaptırcam kan testi.. eğer 100ün üzerine çıkmışsa herkese ilan edicem :KK1::KK1::KK1::KK1:

ay teşkür ederim aysunayy, inşaallah sıra sendedir.. ya iki gün önce kan testi yaptırdım değerim 20,75 çıktı.. yarın tekrar yaptırcam kan testi.. eğer 100ün üzerine çıkmışsa herkese ilan edicem :KK1::KK1::KK1::KK1:
çıkar inşallah tatlım dahada yükselir o

X