Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

o kadar yorum yaptım sonra bişiler sordum sonra ateş tablomu koydum hiçbirine yorum yapmadın sen

canım ateşten pek anlamıyorum o yüzden yorum yapmadım..
yanlış bilgi vermek istemedim
hiç anlamıyorum yumurtlama çatlama işlerinden...
bi bilgim olsa sakınır mıyım senden yaa aşk olsun

canım ateşten pek anlamıyorum o yüzden yorum yapmadım..
yanlış bilgi vermek istemedim
hiç anlamıyorum yumurtlama çatlama işlerinden...
bi bilgim olsa sakınır mıyım senden yaa aşk olsun

ne biliyim canım ya hiç bir yorum yapmayınca dedim bişimi oldu acaba :79:

canım rüyada adet görmek evlada işarettir bilmiyormuydun tamam işte bebiş geliyor demek

Kızlar öyle rüyalar görüyorum ki bazeen uyandığımda cok acı veriyor bebeğimiemzirdiğimi görüyorum onu yıkadığımı görüyorum öpüyorum kokluyorum cok güzzel bir duygu bebeğimi gidiriyorum küçükken bebeklerle oynamayı cok severdim cok bebeğim vardı anne olurdum hep acaba cok istediğim birşey diyemi anne olamadım ben 6,5 sene oldu daha olmadı ümidimi kesmiyorum rabbimden olacak inşallah ama hasretim çook büyüdü yüreğime sığmaz oldu artık ......

selam kızlar, beni de aranıza alırmısınızz
biz 1,5 senelik evliyiz.
6 aydır korunmuyoruz geçen hafta doktora gittik.
Herşey normal dedi. 6 ay daha deneyin dedi.
BAT: 7 Aralık

hoşgeldin canım aramıza...
umarım senin de güzel haberlerini beraber alırız

Canım merhaba ,
hamılelık testım bugun negatıf cıktı zaten diş agrısından kıvranıyorum bırde senın yazdıklarını okuyunca artık kım tutar benı hungur şangır aglamaya başladımmşuan ezan okunuyorrr rabbım senı inşallah en kısa zamanda istedıgın bebişe kavuştursun inşallahhhh Aminnn ve tabi evlat sevgisiyle yanıp tutuşan herkesi

tatlım ya ben bir tezi çürütme peşindeyim de :)güya hamile kalındığında o damar seğirmesi olmazmış bende onunla bir alakası olmadığı görüşündeyim de bir arkadaşa ispat etmem gerekiyor ama önce doğruluğundan emin olmalıyım .yani sende hala devam ediyorsa seğirme demekki benim tezim doğru :)minnoşa iyi bak folik asite başlamadıysan başla tatlım hemen :)sevgiler

allahım tez zamanda nasip etsinn bukdr beklemene ikiz üçüz çock nasip etsin..
çok üzüldüm ben 4 aydır dneiyorum ve bebegim olmuycak gibi hise kapılmışken snein yazın üzdü iyicene beni.
inşş bukdr beklemene deger nur topu gibi ocukların olur...
bi örnek vercem belki içine bi umut dogardiye..

annemin komşusu vardı. uzun seneler bebegi olmadı ve giti evlat edindi.. evlatlıgını okdr çok sevdi... aradan çok zaman geçmeden hamile kaldı ve iki oglu oldu... inan hala evlat edindigi kızını diger kendi çocuklarından daha çok sever...
ne gariptir demii umudunu okdr kesmişki evlat edinmişş ve rabbim bebek nasip etmiş...kısacası neyin nezaman gelecegi beli olmaz cnm.. 6 sene çok uzun bi zaman deil.. milet artık 4-5 sene kesin çocuk yapmam gençligimi yaşarım diyor.. ondan bi kaybın yokkk..inş hamiş kaırsın akşam ezanı okunuyor şuan kalben sanadua ettimm.. isteyen herkese nasip etsin rabbim:)

Son düzenleme:

canım inşallah en kısa zamanda bebğine sağlıkla kavuşursun .bilirim çok zor beklemek bende 2 yıldır bekliyorum her ay büyük umutlarla sonunda yaşanan hayalkırıklıklarıyla ...sen benden çok daha uzun zamandır bekliyorsun benim yangınım öyle büyükken senin ki kimbilir ne çoktur allahım daha çok aratmasın yüzümüze gülsün inşallah.bebişlerimize kavuşalım artık ..

canımmmm üzülme sakın. öbür ay olur allahın izniyle. demekki senin için öylesi iyi olacakmış...
eksiklerini gözden geçirirsin daha dikkat edersin olur bitanem neden olmasın sakın olumsuz düşünme..

canım benim öncelikle geçmiş olsun...üzülme tatlım yaa sabır olacak inşallah bak bizlerde senin gibi bekliyoruz bu ay inşallah kavuşursun... hem daha sağlıklı olur diş sorununda olmaz bakk

canım cok teşekkur ederım ne bıleyım işte hayal kırıklıgına ugradım sankı bebek hazır beklıyoda bende ıcerı alıcam110 yaşında ogluşum varr benım elhamdulıllah hıc cocugu olmayanları ısteyenlerı senelerce bekleyenlerı dusunerek bugun avuttum kendımı ama bayagı aglamışım yanı sonradan farkettım onumuzdekı maclara bakıcaz artık ne yapalım:)

canım benim öncelikle geçmiş olsun...üzülme tatlım yaa sabır olacak inşallah bak bizlerde senin gibi bekliyoruz bu ay inşallah kavuşursun... hem daha sağlıklı olur diş sorununda olmaz bakk

Evet ya değil mi dogru soyluyorsun hem bu arada da dişim tedavi olacak eger hamiş olursam ugraşmak zorunda kalmam hem hamılelıkte dişler cok zarar goruyo ayyy bak buda moral oldu bana opuyorum seni şekerrr hepınıze tesekkur edıyorum kızlar

hoşgeldin bende dün katıldım... arkadaşların paylaşımları çok güzel ..... inşallah bir an önce bebişinin haberlerini alırız

selam kızlar ben geldim tatlım kan testinin 5,8 ile 7,1 arası olması gerekiyo

Selam kızlar geçen ay 1.10.2011 adet oldum 15.10.2011 ara kanama nedeniyle acile gittim beta değeri 6.7 çık sonra 20 ve 21 ekimde idrar testi yaptım negatif çıktı bu ayda 7.11.2011 adetimi oldum normal 7 gün sürdü sizce hamilelik bu ayda mı olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…