Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflu'cum hayırlı olsun;testteki kırmızıların (namideğer çift çizgi)daha da belirginleşmiş;Bebişin senle inşallah...
Jour 'cum senin için de çok mutlu oldum ama eşin ilk duymak istediği için böyle bir tepki göstermiş olabilir,değerlerin yükseldiği takdirde hamilelik sürecin daha da güzelleşip,kesinleşecek.Allah kucağına almayı nasip eder inşallah.

Sağol canım ALLAH RAZI OLSUN....
DUA EDİN HER ŞEY YOLUNDA GİTSİN.....
BENDE SİZLERE ÇOOOK DUA EDİYORUMMMMMM:nazar::nazar::nazar:

Sağol canım ALLAH RAZI OLSUN....
DUA EDİN HER ŞEY YOLUNDA GİTSİN.....
BENDE SİZLERE ÇOOOK DUA EDİYORUMMMMMM:nazar::nazar::nazar:
amin canım aminnn....Allah bana da bekleyenlere de bu heyecanı nasip eder inşallah...umuudum 9 aralıkta adet gelmeyip,bebiş tutunması.

oflu'cum hayırlı olsun;testteki kırmızıların (namideğer çift çizgi)daha da belirginleşmiş;Bebişin senle inşallah...
Jour 'cum senin için de çok mutlu oldum ama eşin ilk duymak istediği için böyle bir tepki göstermiş olabilir,değerlerin yükseldiği takdirde hamilelik sürecin daha da güzelleşip,kesinleşecek.Allah kucağına almayı nasip eder inşallah.

teşekkür ederim canım darısı tüm arkadşaların başına inşaallah!!!!!!!!!!!!!!!

kızlar diş randevum vardı doktora gıttım doktor ıltıhaptan dolayı antıbıyotık verdı 4 gun kullan sonra gell kucuk bır operasyonla yamuk cıkan dısımı alacaktı hafıf anestezı vereceklermıs gebelık varmı dıye sorduu bende emın degılım dedım daha regl tarıhıme 5-6 gun var dedım oda olsun eger varsa cıkar zaten kanda dedı sız baktırın ona gore randevu vereyım sıze dedııı ve tabıkı randevuyu aldımmm cunkuu beta 0,5 cıktıııı:KK43:offffff cok uzgunum labaratuvarın kapısında kala kaldımmm:KK43:

kızlar diş randevum vardı doktora gıttım doktor ıltıhaptan dolayı antıbıyotık verdı 4 gun kullan sonra gell kucuk bır operasyonla yamuk cıkan dısımı alacaktı hafıf anestezı vereceklermıs gebelık varmı dıye sorduu bende emın degılım dedım daha regl tarıhıme 5-6 gun var dedım oda olsun eger varsa cıkar zaten kanda dedı sız baktırın ona gore randevu vereyım sıze dedııı ve tabıkı randevuyu aldımmm cunkuu beta 0,5 cıktıııı:KK43:offffff cok uzgunum labaratuvarın kapısında kala kaldımmm:KK43:

canım inşaallah bi daha ki aya olur.. hepimiz yaşadık bunları.. takdir Allahın... üzme tatlı canını.. inşaallah olucak..

canım inşaallah bi daha ki aya olur.. hepimiz yaşadık bunları.. takdir Allahın... üzme tatlı canını.. inşaallah olucak..

inşallah canım rabbım ısteyen herkese versın belkı okumuşsundur oncekı sayfalarda 32 yaşındayım eşımde 36 3 gebelıgım oldu 2 sı kurtajla alınmak zorunda kaldı 8 sene once fılandı o tarıhten berıde korunuyordum sprılalle yanı benım şans oranım sızlere gore bıraz daha düşük boyle vakıt gectıkce umutsuzluga kapılıyorum belkı 5 yas daha genc olsam daha azımlı olurum ama dedıgım gıbı o yuzdende cok uzuluyorum :KK43:

ağzımda o kadar kötü tat var ki...
hiç bişeyden tat alamıyorum :KK14::KK14:

ANGELL canım üzülme ALLAHIN DEDİĞİ OLUR...
BUNDA DA VARDIR Bİ HAYIR :nazar::nazar::nazar::nazar:

3931fe Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar bi yorum yaparsınız dimi ?

çatlamışmı çatlayacak mı anlamıyorum ben:KK14:

yumurtlamadan önce ates duser ve catladıktan sonrada yukselır
sende dusus var sanırım bugun yumurtlama gunun
yarın ve sonrakı gunler buyuk artıs olursa catlamıssın olcak
bence bugun yumurtlama gunun
mutlaka bu geceyı degerlendır
tabı tam anlayabılmemız ıcın 3-4 gun sonrakı atesıde görmek lazım
ama catlamamıs suan

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr eczanbeden hangi marka test alıyorsunuz geneli çok dandik zaten en iysi--- acon ---dediler çünkü coğu çin malı 1,5 3 tl arası değişiyoor fiatları

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr eczanbeden hangi marka test alıyorsunuz geneli çok dandik zaten en iysi--- acon ---dediler çünkü coğu çin malı 1,5 3 tl arası değişiyoor fiatları

novayı öneririm...
bugünde certain ile yaptım..:nazar:

selam kızlar, beni de aranıza alırmısınızz:KK17:
biz 1,5 senelik evliyiz.
6 aydır korunmuyoruz geçen hafta doktora gittik.
Herşey normal dedi. 6 ay daha deneyin dedi.
BAT: 7 Aralık

Eki Görüntüle 293611

Kızlarrrrrrrrrrrrrr Bu da 2 Gün sonraki tesTim...
Sizce koyulaşma olmuş mu ??
Off Çok korkuyorum yaa :26::nazar::nazar::nazar:

ofluuuuu çok net bu yaaaa :))) ama sen kan sonucunu almadan rahat edemeyeceksin sanırım :)) çok stres yapma da mercimeğin etkilenmesin :)

ben yine işe gidiyorum bu saatte :KK43: gerçi en azından vakit geçiyor böyle... kaldı 4...bugün rüyamda ikinci çizgiyi silik gördüm, inşallah anca rüyanda görürsün anlamına gelmiyordur bu :))))

selam kızlar, beni de aranıza alırmısınızz:KK17:
biz 1,5 senelik evliyiz.
6 aydır korunmuyoruz geçen hafta doktora gittik.
Herşey normal dedi. 6 ay daha deneyin dedi.
BAT: 7 Aralık
selam canım aramıza hoşgeldiiinnn....
bi sorun olmamasına çok sevindim....
inşallah bu ay gelecek bebeğinnn :KK49:
ofluuuuu çok net bu yaaaa :))) ama sen kan sonucunu almadan rahat edemeyeceksin sanırım :)) çok stres yapma da mercimeğin etkilenmesin :)

ben yine işe gidiyorum bu saatte :KK43: gerçi en azından vakit geçiyor böyle... kaldı 4...bugün rüyamda ikinci çizgiyi silik gördüm, inşallah anca rüyanda görürsün anlamına gelmiyordur bu :))))

canımmmm evett bugün daha bi net sanki...
ama kan sonucu istiyorummmm :nazar::nazar::nazar::nazar:
rüyalara aldırma geçen ay çok stres yaptımmm hep test yaptım
poz. gördüm...
bu ayda sadece adet olduğumu gördüm...
tersine çıktı sanırım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X