Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ayy ofluuuu burada çok belirginn canımm tebrik ederimmm aaa süperr bir fötööööö DDD

oluyor diye biliorum ama emin değilim benimde adetime 2 gun var bendede regl sancıları başladı normalmi bu durum emin değilim.Hamile oluncada regl sancısı yaşanıyormu.Yardım lütfen cok merak ediyorum.

canım biraz önce dr aradım üstüne görme varsa eğer normal adet ağrın olabiliyormuş...

Aminn cnm çok sağol 5 gün beklicem şimdi RABBİM gönlümüzdekini hayırlı kılsın..

oflucum tebrik ederim canım.allah nazarlardan saklasın.inşallah sonu da güzel olur.bende 1 yıl önce çift çizgi görmüştüm ama sonu büyükkkkk bir hüsran oldu.bu yüzden çift çizgilere heğ şüphe ve paranoyayla yaklaşırım.inşallah sağlıklı bi bebek ve sağlıklı bir gebeliktir.bu arada herşeyi çok detaylıda paylaşma.nazardan çok korkarım ben.biliyosun nazar illa kötü gözle olmaz.bazen çok sevenlerinde nazarı değer.çok sevindim.topiğin bize de uğur getirir inşallah arkadaşım.

canım hayırlı olsunn allah tamamına erdirsin sağlıklı bir gebelik ve bebişin kucağında olsunnn darısıda bizlere olsun inşallahhhhhhhhh

ewt işte bende okuyayım dedim diğerlerinin değerleri çok yüksekti hep neden bu kadar düşük diye tedirgin oldum sevinemedim bile
ama sonuçta pozitif ama bi sorun var gibi mi algılamalıyım

allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin bizler içinde dua edinnn

arkadaşlar öncelikle merhaba..14 aylık evliyim.ve evliliğimin 7.ayında gebe kaldım..ama 7 haftalıkken düşük yaşadım..ve bebeğim olmasını çok istiyorum..bu ay 1 gün arayla çalıştık..benim adetlerim normalde 33 günde fln olurdu ama son iki ay 3 - 4 günlük gecikmeler yaşadım..o gecikmelerde test yapmıştım hep negatifti..bu ay adetim henüz 1 gün gecikti..yani normalde olduğu güne göre hesaplarsam..üç gündür evde test yapıyorum..hepsinde de silik çizgi beliriyor..iki gün önce de bir sağlık merkezine gitmiştim..orda 15 dakikada nyapılan bir kan testi varmış..doğruluk payı %70, yanlışlık payı %30 dediler...neyse ben bu testi yaptırdım..10 dk sonra sonucu söylediler..negatif..hiç böyle bir test yaptıran oldu mu sizlerden? ama idrar testi hep silik çizgi çıkıyor...neden gidip kan testi yaptırmıyorsun diyenler var eminim ama....artık bıktım...buna benzer yaşantılarınız varsa lütfen paylaşın...şimdiden teşekkürler..

oflu çok sevindim bariz koylaşmış :)minik sıpan seninle :)allahın izniyle uğurumuz olacak topiğimizin senin bebiş ..duaların bizle olsun güzelim ah ah bende görebilecekmiyim birdaha o çift çizgiyi allahım güzel rbbim ne olursun nasip etsin isteyen herkese ..meryem suresini okumuştun değil mi ?bende başlıyorum bugün allahın izni ile :)bu arada tatlım taze hamiş olduğuna göre dediğim testi yaparmısın rica etsen bak bakalım göbeğinde karnında işte damar seğirmesi gibi birşey oluyor mu :)

oFLU CANIM BENİM TAZE HAMİŞİM HADİ ARTIK BİZEDE TAKTİKLERİ VERİRSİN ARALIĞA SANA YETİŞELİM :) NELER YAPTIN BAKALIM BEBİŞ İÇİN
canım dua ettim ben çoğu zaman...
sonra hayıt suyu da içtim 10 günden fazla o yani :)))

aramıza hoşgeldin canım
teşekkür ederim...
darısı sizlere inşallah...
Maşallah yaaa süper çıkmış tekrar tebrikler canımmm geçen seferden daha koyu çıkmış
ama sen tabiki kan sonucunu görmeden inanmayacaksını haklısın ne diyeyim :)
sanırım öyle canım :)))
sağolasınn:18:
teşekkür ederim canımmm :)
ben göğüslerden anladım
hamile kaldığımı sanırım :)
oflucum tebrik ederim canım aramıza hoşgeldin darısı diğer arkadaşların başına inşallah
ayyy teşekkür ederim canımmmm :))
hoşbuldukkkk
RABBİM BURDAKİ arkadaşlarıma da nasip etsin :)
hayırlı olsun canım çok sevindim darısı başımızaa inşallah
sağol canım...
sizlere bol bol dua ediyorummmm
ayy ofluuuu burada çok belirginn canımm tebrik ederimmm aaa süperr bir fötööööö DDD
sanırım belirgin canım :)))
sağol canım
bendde surakli teste bakıyorum
adet belirtilerin var mı birde gecen ay hangi tarihte adet oldun canım merak ettim de
adet olcak gibi sancılarım oluyo benim geçiyo sonra...
ara ara geliyoo
ayyy oflucum yaa moralim bozuk kalktım ama senin testi görünce keyfim yerine geldi ... maşaallahhhhh :)

kan değerin ne kadar çıkıcak acaba canım?

süper yaa
MAŞALLAHHHHHHHH
teşekkür ederim JOur^um :)
kan sonucunu bekliyorum :)))
haklısın canım sonuçta sadece burdaki arkadaşlarım okumuyo..
daha dikkatli davranıcam
teşekkür ederim....
ALLAHIM NAZARLARDAN SAKLASIN BİZİ...
BU SEFER KAYBETMEK İSTEMİYORUM YAVRUMU
kuzummmm hayırlı olsun maşallllahhhh taze anneeeeeeee
SAĞOL CANIM BENIMMMM...
TAZE ANNE MİYİM ŞİMDİİ
aman aman amannnnn yerim o minik sıpayı ben:):):):)
hadi hadiiii bariz koyulaşmışşş gözün aydın yine için rahat etsin yaırnki sonucu rahta rahat bekle balım.
ah ahhhh bendegörcemmi bunu yaf:)
sağol miniğim gelinim bitanem benım :)))
RABBİM Sizlere verecek inanıyorum ben :)))

sağol canım ya koyulastı evet...
İNŞALLLAH UĞURUM OLACAK....
sizlere de uğur getirecek..
evet meryem suresini okudum..
o göbekte damar seğirmesi ben yüzüstü yatınca bende de olurdu...
hamilelikle alakası yok balım boşver öyle şeyleri :)

oflu bu hamilelikler olursa ve sağlıkla devam ederse aynı günlerde bebişimiz olucak bence

oflu'cum hayırlı olsun;testteki kırmızıların (namideğer çift çizgi)daha da belirginleşmiş;Bebişin senle inşallah...
Jour 'cum senin için de çok mutlu oldum ama eşin ilk duymak istediği için böyle bir tepki göstermiş olabilir,değerlerin yükseldiği takdirde hamilelik sürecin daha da güzelleşip,kesinleşecek.Allah kucağına almayı nasip eder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…