Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar günaydınnnnn...
Bişey sorucam eğer üstüne görme varsa normal adet sancısı oluyor mu?
çünkü adetim normalden çok az oluyor

Kızlar günaydınnnnn...
Bişey sorucam eğer üstüne görme varsa normal adet sancısı oluyor mu?
çünkü adetim normalden çok az oluyor

oluyor diye biliorum ama emin değilim benimde adetime 2 gun var bendede regl sancıları başladı normalmi bu durum emin değilim.Hamile oluncada regl sancısı yaşanıyormu.Yardım lütfen cok merak ediyorum.

oluyor diye biliorum ama emin değilim benimde adetime 2 gun var bendede regl sancıları başladı normalmi bu durum emin değilim.Hamile oluncada regl sancısı yaşanıyormu.Yardım lütfen cok merak ediyorum.

canım ben6 haftalık ahmıleyım ve regla benzeyen sancılarım oluyo hala . dr normal dedı kanama olmadıgı surece korkma dedı dun ogadar bır agrımıstı kı dr aradım.

oFLU CANIM BENİM TAZE HAMİŞİM HADİ ARTIK BİZEDE TAKTİKLERİ VERİRSİN ARALIĞA SANA YETİŞELİM :) NELER YAPTIN BAKALIM BEBİŞ İÇİN

0fLu..cum bende her aya yeni bir ümitle başlıyorum. Adet zamanı tetikte duruyorum.:18: Hayal kırıklığımın üzerine hadi bakalım daha vaktimiz var demekki bi sonraki aya ya nasip deyip kendimi teskin ediyorum

umudumuz kasım ayı

dipnot:) hamileymişsin şimdi okudum çok sevindim senin adına darısı başımıza inşallahh

Son düzenleme:
selam kizlar ben cok gireedim bu arada oflucum tebrikler allah kucagina almayi nasip etsin hapsu bu arada bebeginin seninle kalmasina cok sevindim canim darisi bizlere ins bu ayda sadece adetime 4 gun var az bi meme uclarim hafif deydin mi agriyor ins bir belirtidir

Benimde BAT 25 işallah hamileyizdir.

canım ben6 haftalık ahmıleyım ve regla benzeyen sancılarım oluyo hala . dr normal dedı kanama olmadıgı surece korkma dedı dun ogadar bır agrımıstı kı dr aradım.

Tebrik ederim işallah saglıklı bir şekilde kucagına alırsın bebeğini.

kIZLARRR FISTIKKLARR HAMİŞLERRR NAPIYOSUNUZ ?? HERKES BEBİŞ İÇİN NELER YAPTIĞINI YAZABİLİRMİ BU AY İŞİ SIKI TUTMAM LAZIM BEİŞ İÇİNNN

oflucum tebrik ederim canım aramıza hoşgeldin darısı diğer arkadaşların başına inşallah

aminnn inşallah canımmm :) sende neler yaptın paylaşabilirmisin canım ? çalışmaları ne sıklıkla yaptınız mesela

kIZLARRR FISTIKKLARR HAMİŞLERRR NAPIYOSUNUZ ?? HERKES BEBİŞ İÇİN NELER YAPTIĞINI YAZABİLİRMİ BU AY İŞİ SIKI TUTMAM LAZIM BEİŞ İÇİNNN

canım ben 11 ay boyunca incir kürü,soğan kürü,bal-çörekotu-tarçın,ovulasyon testleri,klomen-pregnyl tedavisi, ne duyduysam yaptım ama olmadı bu ay izne ayrıldık sadece 2 kere ilişki oldu geçen aylar hergün yaptığımız halde olmadığı için bu ay hiç umudum yoktu ama Allahın izniyle geldi bebişim rabbim ne zaman derse ancak o zaman oluyor inşallah en kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu

inşallah canım 5 ay önce bi kaybım var ben ondan önce göğüslerimde kist var diye hayıt hapı kullanmıştım kistlerimi geçirmedi ama ilk denememizde hamiş kalmıştım şimdi yine aldım içicem inşallah işe yarar yine :d

hayıt suyunuda içmiştim ben canım inşallah bebişin çok bekletmez seni

selam canım aynı dertten muzdaribiz demekki bende 4 ay önce 6 haftalıkken düşük yaşadım o dediğin hap ne ben duymadım hiç

hayıt suyunuda içmiştim ben canım inşallah bebişin çok bekletmez seni

inşallah canım ama senin ne güzel olmuş valla demekki kafa ya takmamak gerekiyormuş geçen ay çok istedim taktım kafaya yok şu belirti yok bu belirti derken günümden önce adet oldum bu ay daha sakin olmaya çalışacam inşallah becerebilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…