Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

çOOOK TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM...
BU GÜN KORKA KORKA YAPTIM TESTİ ZATEN
TEK ÇİZGİ ÇIKACAK DİYE :26::26:
DARISI SİZLERE KIZLAR
İNŞALLAH Bİ AKSİLİK ÇIKMAZZZZZZ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
DUA EDİN NE OLURRR

çıkmaz tatlım bi aksilik sen rahat ol :) ayyy çok sevindim yaa şükürler olsun allaha ..... darısı bizim başımıza inş...

kese görmeden inanmak zor olacak sanırım :nazar::nazar::nazar:

canım ya asıl sımdı baslıyor endıse maratonu once keseyı goreyım rahatlayacagım dıyosun sonra onu goruyosun budefa kalp atıslarını duyarsam rahatlayacagıma donuyo ve devam edıyo :) :nazar:

canım ya asıl sımdı baslıyor endıse maratonu once keseyı goreyım rahatlayacagım dıyosun sonra onu goruyosun budefa kalp atıslarını duyarsam rahatlayacagıma donuyo ve devam edıyo :) :nazar:

eee siz tecrübeliler bana yardım ediceksinizzz :)))
kalp atışları ne zaman duyuluyo kaçıncı haftada yani

SAğol canım yaa
Şükürler OLSUNNN RABBİME..
DARISI İSTEYEN HERKESE:nazar::nazar:

inan çok sevindim tatlım yaa rabbim hayırlısıyla doğmasını nasip etsin inş... kız ultrason resimlerinde koyarsın artık bu seferde kızmı erkekmi diye tartışırız:KK49::KK49:

eee siz tecrübeliler bana yardım ediceksinizzz :)))
kalp atışları ne zaman duyuluyo kaçıncı haftada yani

canım yardımcı oluruz temmuz anneleri diye topiğmiz var arada gelırısn orayada ben 6 haftalıgım henuz duymadım 7. hafta duyulmaya baslanıyor canım :)

hamileliği kesin kanıtlayan ilk belirti bebeğinizin kalp atışlarıdır ki bu da duyarlı Dopler ultrason ile yaklaşık 10-12'' inci haftalararasında duyulabilir.

o zaman duyuluyomuş canım ama bu kişiden kişiye göre değişiyo sanırım daha erken yada daha geç duyanlarda var

hamileliği kesin kanıtlayan ilk belirti bebeğinizin kalp atışlarıdır ki bu da duyarlı Dopler ultrason ile yaklaşık 10-12'' inci haftalararasında duyulabilir.

o zaman duyuluyomuş canım ama bu kişiden kişiye göre değişiyo sanırım daha erken yada daha geç duyanlarda var

canım ya valal 7 haftalıkta duyanlar var bana doktorum 2 hafta sonra gel duyarız buyuk ıhtıma demişti. ama tabii dediğin gibi degişebiliyor bu durum.

canım yardımcı oluruz temmuz anneleri diye topiğmiz var arada gelırısn orayada ben 6 haftalıgım henuz duymadım 7. hafta duyulmaya baslanıyor canım :)

bi keseyi görelim ALLAHIN İZNİYLE DE :))
o kadar zor beklerim gibi geliyo ben şu kan testini yarın yaptırırım büyük ihtimal gibi geliyo :26:

bi keseyi görelim ALLAHIN İZNİYLE DE :))
o kadar zor beklerim gibi geliyo ben şu kan testini yarın yaptırırım büyük ihtimal gibi geliyo :26:

canım ya senı anlıyorum bende sabırsızdım cok doktorum baya dalga gecmıstı sabırsızlıgım yuzunden :) demıstım kendısıne yontem bulsanızben yarın doğururum dedım 9 ay nasıl bekler ınsan falan dedım nasıl guldu yaa. ılk gıttıgımde goremedık keseyı 10 gun sonra gel dedı 5 gunu gıttım ben dayanamadım gorduk cok sukur :) ıcınden yapmak gelıyosa yap kan testını kım tutar seniii

canım ya senı anlıyorum bende sabırsızdım cok doktorum baya dalga gecmıstı sabırsızlıgım yuzunden :) demıstım kendısıne yontem bulsanızben yarın doğururum dedım 9 ay nasıl bekler ınsan falan dedım nasıl guldu yaa. ılk gıttıgımde goremedık keseyı 10 gun sonra gel dedı 5 gunu gıttım ben dayanamadım gorduk cok sukur :) ıcınden yapmak gelıyosa yap kan testını kım tutar seniii

haklısın canım valla aynen dediklerin gibi olacak bende sanırımmm :nazar::nazar::nazar:
bakalım bizimkini ikna edebilirsem..
ama ilk önce yarın sonucu alayım da sonra bakarız çaresine İNŞALLLAH...

haklısın canım valla aynen dediklerin gibi olacak bende sanırımmm :nazar::nazar::nazar:
bakalım bizimkini ikna edebilirsem..
ama ilk önce yarın sonucu alayım da sonra bakarız çaresine İNŞALLLAH...

oflu hemşerim çok sevindim senin adına rabbim korusun ikinizide inş kucağına aldığın gunude görürüz.

benim 5 gun var reglime dayanamadım test yaptım negatif çıktı,biliyorum çok erken davrandım ama duramadım :KK43:(

şimdi 5 gun beklıcem ınşallah olmam :KK43:(

oflu hemşerim çok sevindim senin adına rabbim korusun ikinizide inş kucağına aldığın gunude görürüz.

benim 5 gun var reglime dayanamadım test yaptım negatif çıktı,biliyorum çok erken davrandım ama duramadım :KK43:(

şimdi 5 gun beklıcem ınşallah olmam :KK43:(

canım öncelikle çok teşekkür ederim...
RABBİm HERKESE VERSİN İNŞALLHH...
sen çok erken yapmışsın...
ben pazartesi günü yapmışyım o kdar silik çizgi çıktı kii...
seninki olsa da çıkmaz....
bekle biraz daha ümidini yitirme oldu mu :nazar::nazar::nazar:

herkese günaydın....inşallah burün güzel haberler duyarız.
adetime 4 gün varken dün beta Hcg baktırdım negatif çıktı..
normalde çok üzülürdüm negatif çıkınca ama nedense bu kez üzülmedim.
Allah'ım ne olur adet olmayayım ve hamile olayım...

herkese günaydın....inşallah burün güzel haberler duyarız.
adetime 4 gün varken dün beta Hcg baktırdım negatif çıktı..
normalde çok üzülürdüm negatif çıkınca ama nedense bu kez üzülmedim.
Allah'ım ne olur adet olmayayım ve hamile olayım...

günaydın canım....
HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN İNŞŞALLAH GELİR BEBEĞİN....

X