Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oleyyyyyyyyyyyy :))))))
Çoook teşekkür ederimmmmmm yaaa
İnşallah kanda da çıkar

cıkar canım ama yarın alıcaktın deılmı sonucu ? gec verıyolar degerın degısmıs olur senın hersey yolundaysa yarına kadar zaten 2 kat yukselır en az :)

cıkar canım ama yarın alıcaktın deılmı sonucu ? gec verıyolar degerın degısmıs olur senın hersey yolundaysa yarına kadar zaten 2 kat yukselır en az :)

evet yarın alıcam sonucumu....
sonuc değişmiştir zaten iki gün olucak :)
hastaneye bi sorayım bakalım kaça yapıyolar ertesi gün de oraya giderim :26:

evet yarın alıcam sonucumu....
sonuc değişmiştir zaten iki gün olucak :)
hastaneye bi sorayım bakalım kaça yapıyolar ertesi gün de oraya giderim :26:

canım oncelıkle hemen doktora gıdecekmısın? gıtmeyceksen eger sana tavsıyem 4 gun falan daha bekle ona gore yap kanı tekrar. hem o zamana kan degerın dahada yukselır hem doktora gıder gıtmez keseyı gorursun ama dedıgım gıbı eger hemen gıtmeyı planlamıyosan. 10 gun gectıkten sonra adet tarıhını kese gozukuyor hehe bende oyle oldu :)

4 GÜN DAHA MI BEKLİCEM YANİİİİİİ
KESE GÖRÜNÜR MÜ O ZAMAN PEKİ ?

tatlım koyulaşmayı geçtim artık resmen belli yani çok çok tebrikler sen resmen hamilesin fıstık

çOOOK TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM...
BU GÜN KORKA KORKA YAPTIM TESTİ ZATEN
TEK ÇİZGİ ÇIKACAK DİYE :26::26:
DARISI SİZLERE KIZLAR
İNŞALLAH Bİ AKSİLİK ÇIKMAZZZZZZ
DUA EDİN NE OLURRR

4 GÜN DAHA MI BEKLİCEM YANİİİİİİ
KESE GÖRÜNÜR MÜ O ZAMAN PEKİ ?
canım kac gun gectı canım adet tarıhınden ? en az 7 gun geırmen lazım yanı degerın 3 bıne yakın olmalı ki kese gozuksun tabıı kartından altan bılmıyorum doktorum ılk ayda bakmayı ıstemeddı bana fazla kurcalamayalım demişti :) ama sana gıtme demıyorum yanlıs anlama sakın eger dusunmoysan demıstım :) gıtmen bır yandan ıyı nerle yapmnan gerektıgını falan soylen sana bırde bakar gormeye calısır :)

bende bugun öğrenicem hamile olup olmadığımı dün kan testi yaptırdım bakalım :26:

daha gecikmenin 1. günü dün olmam gerekiyodu iştee :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…