Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

selam kızlar bugün aklıma esti ve kan testi yaptırdım.. sonuç 20,4 ile pozitif.. çok sevindim ne yapıcağımı şaşırdım annemi aradım ulaşamadım, ne biliyim aklıma birden annem geldi paylaşmak istedim.. ablamı aradım ve onunla paylaştım bu güzel haberi.. sonra eşimin yayına gittim, ona biraz gezelim dedim, yürürken bebek eşyaları satan bir mağazaya girmek istedim, girdik.. dolaştık, hadi çocuğumuza bi tulum alalım dedim, şimdi değil dedi olsun sonra alırız.. oldu dedim, şaşkın şaşkın baktı nasıl yani derken anlattım işte...

eve geldik, haberi ilk benimle paylaşmadığın için çok kırıldım dedi.. ve müjde böyle söylenmezmiş....

kızlar ya hevesim kursağımda kaldı.. bi de abisini aradı hemen, abisi doktor, henüz değer çok az, bikaç gün bekleyin kesinleşsin dedi.. eşimde sanki bebeğim yokmuş gibi davrandı...

ve şu anda küs bana..

nasıl bi gün ama :KK43:((

selam kızlar bugün aklıma esti ve kan testi yaptırdım.. sonuç 20,4 ile pozitif.. çok sevindim ne yapıcağımı şaşırdım annemi aradım ulaşamadım, ne biliyim aklıma birden annem geldi paylaşmak istedim.. ablamı aradım ve onunla paylaştım bu güzel haberi.. sonra eşimin yayına gittim, ona biraz gezelim dedim, yürürken bebek eşyaları satan bir mağazaya girmek istedim, girdik.. dolaştık, hadi çocuğumuza bi tulum alalım dedim, şimdi değil dedi olsun sonra alırız.. oldu dedim, şaşkın şaşkın baktı nasıl yani derken anlattım işte...

eve geldik, haberi ilk benimle paylaşmadığın için çok kırıldım dedi.. ve müjde böyle söylenmezmiş....

kızlar ya hevesim kursağımda kaldı.. bi de abisini aradı hemen, abisi doktor, henüz değer çok az, bikaç gün bekleyin kesinleşsin dedi.. eşimde sanki bebeğim yokmuş gibi davrandı...

ve şu anda küs bana..

Cnım öncelıkle tebrikleeeeerrrr cok sevindimmmmm boşverrr sen takma kafana bir şey o şaşkınlıktan yapmıştırrrr y
tadını çıkarrr maşallahhh size :)

ve şu anda küs bana..

Canım yaa hakikaten hevesin kursağında kalmış ): Sıkma canını. Ufacık birşeye takmış eşin ne alakaysa.
Her neyse sen kendini üzme, rahat ol ki değerin yükselsin, kocan nasıl olsa barışıcak seninle.
Moralini bozma bu kocalar (bazen) kazma, çivi gibi çivi gibi çak çak çak :KK52::KK9::KK9:

ve şu anda küs bana..

öncelikle hayırlı olsun canım:nazar::nazar::nazar: takma kafana canım düzelir oda bak bebişinde etkilenirr sıkma canını... daha sonra acısını çıkarırsın bol bol aşerip onu yollarsın marketlere :KK16:

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR:KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR:KK49:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR:KK49:
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
sevgim27:.................... .. // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
NeWarch:..................... . // 19 KAsım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER:KK49:
maths:...................... ....// 20 Kasım //
karanfilce:..................... // 20 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım //
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım // Merakla kan sonucu bekleniyor!!
jour:......................... // 24 Kasım // TebrikLeeerrr :KK49:

ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
ddeerryya.................// 15 Aralık//
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

kolay gelsin cnm inş bebiş göbüşüne konmuştur:) allahım dualarımızı görüp kabul etsin inşş:)

yok bende bebiş:KK43: dün test yaptım negatif bugun bat günüm olsa çıkardı çok silikte olsa:KK43: ama inşşş inş rabbim yazdıgını dogru çıkartır:)

benm battan 2 gün sonra çıktı ki bi de böyle biri var örnek olarak

kızlar test yapıyorum ngatıf cıkıyor bes gun gectı ne olur benım ıcın dua edınde regl olım korkuyorum yaa

ve şu anda küs bana..

tatlım tebrik ederim rabbim hayırlısıyla sonlandırsında bizede bulaşsın inş.:))))))))))))

tatlım tebrik ederim rabbim hayırlısıyla sonlandırsında bizede bulaşsın inş.:))))))))))))

inşaallah canım rabbim herkese nasip etsin inşaallah sağlıkla huzurla...

benimde değerim henüz çok düşük, bakalım yükselicek mi?

hayırlısı inş

Cnım öncelıkle tebrikleeeeerrrr cok sevindimmmmm boşverrr sen takma kafana bir şey o şaşkınlıktan yapmıştırrrr y
tadını çıkarrr maşallahhh size :)

sağol canım ya evet ama üzüldüm baya..

rabbim sizlere de nasip etsin :))

inşaalah benim değer de güzelce yükselsin :)

Canım yaa hakikaten hevesin kursağında kalmış ): Sıkma canını. Ufacık birşeye takmış eşin ne alakaysa.
Her neyse sen kendini üzme, rahat ol ki değerin yükselsin, kocan nasıl olsa barışıcak seninle.
Moralini bozma bu kocalar (bazen) kazma, çivi gibi çivi gibi çak çak çak :KK52::KK9::KK9:

evet canım ya sorma :KK43:

evet ya bi de duygusal ki sormayın :)))

rabbim sana da nasip etsin canım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ben dayanamayacagım artık.
yarın test yapacagım.
inanın çok yıprandım beklerken
sonuç neyse öğrenmek istiyorum atık

merhabalar ben sessiz izleyicilerden biriyim
bugün kan tahlili yaptırdım gebelik testlerinde hep negatif çıktı bugün dayanamayıp kan testine gittim ama sonuçtan bişi anlamadım
benim regl tarihlerim öyle bilindik deil o yüzden kaç günde bir olduğunu bilmiyorum düzenli ama takip etmiyodum
beta hcg değerim 7.14 çıktı bu ne demek? kafam karıştı oldu mu yani yoksa umudum sonraki ay mı bilmiyorum bileniniz varsa yardım eder misiniz? geçen ay sat 22 siydi ama onu biliyorum bu ay da 20 si falan olması lazım diye düşündüm kan testini de bugün yaptırdım???

X