Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlllarr kafam karıştı bileniniz varsa yardım edebilir mi???

Şimdi ben adet günümün bitiminden bugune dek hergece deneme yaptık.yumurtlama günüm 23 Kasım.Bugece deneme yapmayı düşünmüyoruz çünkü çok yaptığımız için;yarın gece yapabiliriz onikiden sonra.Sizce bugece mi yapmalı mıyız?12'den sonra 23 kasım oluyor ya ondan sordum.İyice man.laştım ben.

bugündü canım :)))

kaybolmş liste :)))
bulurum şimdi :KK70:

canım ben silik çizgi de olsa gördüm kan sonucu bekiyorum :nazar::nazar:
İnşallah hayırlı bı haber verırırım:nazar::nazar:

inşallah canım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder güzel haberlerini bekliyoruz sitres yapma:nazar:

Şimdi ben adet günümün bitiminden bugune dek hergece deneme yaptık.yumurtlama günüm 23 Kasım.Bugece deneme yapmayı düşünmüyoruz çünkü çok yaptığımız için;yarın gece yapabiliriz onikiden sonra.Sizce bugece mi yapmalı mıyız?12'den sonra 23 kasım oluyor ya ondan sordum.İyice man.laştım ben.

tatlım her gün ilişkiye girmenize gerek yokki 1. spermlerin kalitesini düşürüyo 2. zaten spermler 2 yada 3 gün kadar canlı kalabiliyo yumurtada en fazla 24 saat canlı kalıyo yarın yapsanızda olur yani

yumurtlama olduysa 24-36 saat sonra yumurta çatlarmış..
ama unutma spermler içerde 2-3 gün yaşıyolarmış..

canım benim doktorun bize söylediği 1 gün durun bir gün yapın her gün yapmak sperm sayısını azaltığını söyledi zaten tutmuşsa 48 saat menin yolculuğu varmış inşallah tutmuştur

yumurtlama olduysa 24-36 saat sonra yumurta çatlarmış..
ama unutma spermler içerde 2-3 gün yaşıyolarmış..
canım ya yoruldum ben de.:nazar::18:
yani yarın gece de yapsam olur herhalde canım,gündüz ve akşam yapma imkanım yok.Hergece yaptık,bu gece istemiyoruz açıkçası,yarın 23'ü.24'e yeni giriş yaptığımız sırada olcak sanırım.offf ne sıkıntıymış;inşallah önceki denemelerde tutmuştur yaw..Kasıklarım gergin.

canım ya yoruldum ben de.:nazar::18:
yani yarın gece de yapsam olur herhalde canım,gündüz ve akşam yapma imkanım yok.Hergece yaptık,bu gece istemiyoruz açıkçası,yarın 23'ü.24'e yeni giriş yaptığımız sırada olcak sanırım.offf ne sıkıntıymış;inşallah önceki denemelerde tutmuştur yaw..Kasıklarım gergin.

stres yapma canım...
yarın gece yaparsınız o zaman :KK4::KK4:

canım benim doktorun bize söylediği 1 gün durun bir gün yapın her gün yapmak sperm sayısını azaltığını söyledi zaten tutmuşsa 48 saat menin yolculuğu varmış inşallah tutmuştur
teşekkürler canım,haklısın.şu günleri boş geçirmeyelim dedik.Benim de hep aklımdaydı 2 günde bir.Fakat eşim dinlemiyor.:KK51::KK51:

teşekkürler canım,haklısın.şu günleri boş geçirmeyelim dedik.Benim de hep aklımdaydı 2 günde bir.Fakat eşim dinlemiyor.:KK51::KK51:

bol bol pekmezleri yedir 1 gün bekleyin birgün yapın canım benim benim eşim ameliyat oldu tedavi görüyo 3 ay önce düşük oldu gecen ay bu ay düşünüyoruz artık bakalım kısmetse inşallah isteyenlere hayırlısını vesin allahım

X