Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kendini daha iyi hissedecksen yap canım tabiki yaa:KK16::KK16:

aslında yapmayı düşünmüyodum ama belirsizlik beni mahvetti
hiçbişeye odaklanamıyorum.
sürekli bir şüphe
evet mi hayırmı evetmi hayırmı
çok sıkıldımmmmmmmm
kararlıyım yarın idrar testi yapacam.
hayırlısı inşallah

az önce yazdığım konuyla ilgili fikri olan var mı yeni öğrendim sonucu tedirginim anlayamadığım için :18:

aslında yapmayı düşünmüyodum ama belirsizlik beni mahvetti
hiçbişeye odaklanamıyorum.
sürekli bir şüphe
evet mi hayırmı evetmi hayırmı
çok sıkıldımmmmmmmm
kararlıyım yarın idrar testi yapacam.
hayırlısı inşallah

şüphe çok kötü canım ya insanın içi içini yiyor.. yap hem güzel haber alırsın belki :KK16: senin bat ne zamandı?

merhabalar ben sessiz izleyicilerden biriyim
bugün kan tahlili yaptırdım gebelik testlerinde hep negatif çıktı bugün dayanamayıp kan testine gittim ama sonuçtan bişi anlamadım
benim regl tarihlerim öyle bilindik deil o yüzden kaç günde bir olduğunu bilmiyorum düzenli ama takip etmiyodum
beta hcg değerim 7.14 çıktı bu ne demek? kafam karıştı oldu mu yani yoksa umudum sonraki ay mı bilmiyorum bileniniz varsa yardım eder misiniz? geçen ay sat 22 siydi ama onu biliyorum bu ay da 20 si falan olması lazım diye düşündüm kan testini de bugün yaptırdım???

canım bende bugün kan testi yaptırdım benim değerim de 20,4... 0-5 arası negatif.. 5ten sonrası ise pozitif olarak geçiyor.. yani hamilesin galiba.. ama ikimizindeğerleri de çok düşük biraz daha bekleyip kan testi yaptırmamız lazım...hadi hayırlısı inş

canım bende bugün kan testi yaptırdım benim değerim de 20,4... 0-5 arası negatif.. 5ten sonrası ise pozitif olarak geçiyor.. yani hamilesin galiba.. ama ikimizindeğerleri de çok düşük biraz daha bekleyip kan testi yaptırmamız lazım...hadi hayırlısı inş

daha yeni döllenme olmuştur ondan düşüktür cnm degeri 5 gün sonra yaptıgında degerin 600 civarı olması lazım :) inan benim şuanda degerim 3-4 olsa bile mutlu olurdum:)onda keyfini çıkar:)

ewt işte bende okuyayım dedim diğerlerinin değerleri çok yüksekti hep neden bu kadar düşük diye tedirgin oldum sevinemedim bile
ama sonuçta pozitif ama bi sorun var gibi mi algılamalıyım :KK43:

ewt işte bende okuyayım dedim diğerlerinin değerleri çok yüksekti hep neden bu kadar düşük diye tedirgin oldum sevinemedim bile
ama sonuçta pozitif ama bi sorun var gibi mi algılamalıyım :KK43:

yok ya sorun yoktur.. bende bu cumartesi gibi tekrar test yaptırcam değer yükselmişse herşey normal demektir.. sende önümüzdeki haftayı bekle benim gibi canım...hamilesin hadi hayırlı olsun...

slm kızlar nasılsınız
ya bişey dicem benim ovulasyon testim gene koyu çift çizgi bu ne zamana kdr bölyle gitcek ve ne zaman yumurtlıcam yanı dünden 24 saat içindemi bugunden mi kullananlar cvp verebilirmi:KK31::KK31:

Ya Allah razı olsun yaaa içimi rahatlattın walla :) hadi hayırlısı Allah isteyen herkesi kavuştursun İnşallah bebişlerine :) bizim hakkımızda da hayırlısı olsun İnşallah canım çok teşekkür ederim.

slm kızlar nasılsınız
ya bişey dicem benim ovulasyon testim gene koyu çift çizgi bu ne zamana kdr bölyle gitcek ve ne zaman yumurtlıcam yanı dünden 24 saat içindemi bugunden mi kullananlar cvp verebilirmi:KK31::KK31:

24-36 saat içinde çatlıyor dmekmiş cnm çift çizgiyi görünce kullanmadım hiç ama ögrendim nsl kulaıldıgını.. bende kısmetse bu ay kulancam yalnız ben çift çizgiyi gördügüm 3 gün boyunca deniycem :)istersen riske atma dene derim:)

24-36 saat içinde çatlıyor dmekmiş cnm çift çizgiyi görünce kullanmadım hiç ama ögrendim nsl kulaıldıgını.. bende kısmetse bu ay kulancam yalnız ben çift çizgiyi gördügüm 3 gün boyunca deniycem :)istersen riske atma dene derim:)

iyide cnm ben dünde çift çizgiyi gördüm bugunde ve ikisde koyu hangi saati baz alcam dünde ondan oönceki geceyide değerlendirdim ooffff :KK70::KK70:

iyide cnm ben dünde çift çizgiyi gördüm bugunde ve ikisde koyu hangi saati baz alcam dünde ondan oönceki geceyide değerlendirdim ooffff :KK70::KK70:

cnm mantıkennnn 3 gün sürüyor zaten yumurta çatlaması.. yani 3 gün çift çizgi çıkar eger dün olduysa yarında test yaparsan çift çizgi çıkar.. bence çok düşünüp kafanı karıtırma.. bugunden başla 3 gün daha yap ..yani ben öyle yapcam yiende sen bilirsin:)

cnm mantıkennnn 3 gün sürüyor zaten yumurta çatlaması.. yani 3 gün çift çizgi çıkar eger dün olduysa yarında test yaparsan çift çizgi çıkar.. bence çok düşünüp kafanı karıtırma.. bugunden başla 3 gün daha yap ..yani ben öyle yapcam yiende sen bilirsin:)

yap yappp nereye kdr bacım ben onu bilmiyordum catlamanın 3 gün sürdüğünü hımm normal yani ee o zaman benim bugün 14.günüm 27 günde siklusum yani ben gecmı yumurtlamış oluyorum bu durumda

aaaaaaa buarada sen naptın batın bugun du demi cnm pardon ya kendıme daldım gelen yok de lütfennn

yap yappp nereye kdr bacım ben onu bilmiyordum catlamanın 3 gün sürdüğünü hımm normal yani ee o zaman benim bugün 14.günüm 27 günde siklusum yani ben gecmı yumurtlamış oluyorum bu durumda

yoo gec deil tam yumurtluyorsun 27 günse yarısını al 13-14 gibi yumurtlaman lazım:) valla ben 4 aydır hiç ovulasyon testi kullanmadım ama düzenlide hiç yapamadık ondan bu ay ovulasyon testi kulancam riske atamam dedigin gibi hergünde yapılmıyor vallaaaaaaa :)

aaaaaaa buarada sen naptın batın bugun du demi cnm pardon ya kendıme daldım gelen yok de lütfennn

cnm bgun batım adet olmadım zaten tam gününde nadir olurum hep 2gün geç olurum yani benim cumaya kdr olmam lazım:) dün test yaptım malesef negatif bu ada umutların hepsi çöpe gitti:KK43:

cnm bgun batım adet olmadım zaten tam gününde nadir olurum hep 2gün geç olurum yani benim cumaya kdr olmam lazım:) dün test yaptım malesef negatif bu ada umutların hepsi çöpe gitti:KK43:

olmam lazım deme olmaman lazım dur bakalım neler var kırmızılar gelmedıkce umut gitmez cnm hadi oflu ayağını sürsede sıradakı mujdeyi sen versen sonra sen surser topiktekı herkes hamış kalsa hayat bayram olsaa offff :KK1:

kızlar bata bi hafta kaldı atesimi ölçüorum sabahları 36.5tan düşmüo36. 7 falan oluo nasıl szce

olmam lazım deme olmaman lazım dur bakalım neler var kırmızılar gelmedıkce umut gitmez cnm hadi oflu ayağını sürsede sıradakı mujdeyi sen versen sonra sen surser topiktekı herkes hamış kalsa hayat bayram olsaa offff :KK1:
sadece neyden şüpheleniyorum biliyormusun cnmm.. biz 14-15-17 de ilişkiye girdik.. neyse aradan bi kaç gün geçti sanırım... haftasonu annede kaldık e gece yatarken uzayan yumrtlama akıntısı derler ya ondan geldii ogun yapamadım ertesi gün eve geldik yaptık belkii tutarsa o tutmuştur ..çok düşük bi olasıık ama dedigin gibi kırmızıyı görmeden umut kesilmez:)

kızlar bata bi hafta kaldı atesimi ölçüorum sabahları 36.5tan düşmüo36. 7 falan oluo nasıl szce

gayet güzel cmm adet gününe kr düşüş olmassa hamilesin inş:)

Son düzenleme:
X