Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

BELKİ DE BEBİŞ GELİYODURR... HADİ İNŞALLAHHHHHHH

Liste kabarıklaşıyo bakalım ilk kim çıkacak içinden :)) haydi hayırlısı

canım benim yumurta akı kıvamında değildi. o nedenle yumurtlama oldugunu sanmıyorum. 15. gunumde yumurtladım ben diye dusunuyorum yanı bugun dpo da 6. günüm. bakalım ne olacak hersey kısmet inşallah guzel haberler verırız bu ay

selam canım hoşgeldin...
hayırlı haberlerinizi bekliyorummmm :)))

bu söylediklerinle heycanlandım valla :)
hadi bakalım güzel haber verin bizlere hayırlısıyla :)

ayy cnm hepimizin inşalahhhh en kısa zamanda

daha yeni bitti regl dönemim...
tam 7 gün sürdü çüş yani yaa... :))
ben hayıt tohumuna başladım ölecem kokusundan yaa (
ALLAHIM İNŞALLAH VESİLE KILAR BU OTU DA BİR MUCİZE YAŞATIR

ya benimde değil cnm dur heyecanlandırma benide kendimede pay cıkardım simdi

inşallah bebeğim geçen ay sen 15 günden önce başlamıştın tatlım ay şöyle mi ay böyle mi die yapma bidaha ilk aylar bende senin gibi yapmıştım ama simdi biraz daha sakinim ta ki hapsunun msjından sonrası ayyy ne olcak böyle sıyırcaz heralde toplucak

Ya canım bende bu ay adetimin ilk günü aktara gittim. Hayıt tohumu alıcam dedim adam ne için diye sorunca adet sancısından dolayı dedim çok ağrılı hastalanıyorum çünkü. bana civanperçemli çay verdi bunun içinde hepsi var dedi ve ben onu sadece regl döneminde sabah aksam bir çay bardağı olarak içtim acaba kesmelimiydim yoksa devam edecekmiydim bi bilginiz var mı

ya benimde değil cnm dur heyecanlandırma benide kendimede pay cıkardım simdi

canım birden heycan yapma birşey ifade etmıyor henuz hersey kısmet ama umarm guzel haber gelir :)

bu söylediklerinle heycanlandım valla :)
hadi bakalım güzel haber verin bizlere hayırlısıyla :)

amın canım ya ama daha vakıt var yanı belırtı oldugunu sanmıyorum pek herseyın hayırlısı inşallah hepimizden güzel haber gelir

inşallah canım...
napalım cidden sonumuz topluca bakırköy...

tamam evet haklısın erkenden kaptırmıcam kendimi zaten yumurtlama dönemlerimi kaçırdım ben bu ay olursa süpriz olcak inşalahhh Allahım isteyen herkese verir

kızlar yaa bişey sorcam..

ben ilk kez bu ay korunmadım.. ve yumurtlama dönemlerime dikkat ettim.. yani kurallara uydum diyebilirim

ama hamilelik yok dün regl oldum...

bi sorun yoktur dimi :26::26::26::26:

ben ilk kez bu ay korunmadım.. ve yumurtlama dönemlerime dikkat ettim.. yani kurallara uydum diyebilirim

canım ilk denemede olma şansı sadece %20. bir sene denedikten sonra sorun olup olmadıgını araştırıyorlar o nedenle sorun varmı diye düşünme cunku kötü etkiliyor ve hamıle olma olasılıgını düşürüyor diyebiliriz.

selam canim hayirlisi canim takma kafana ilk ayin mis ben 2 sene olcak ama her ay umutla bekliyorum benimde cok belirtilerim oldu ama sonuc hep bos ciktti ruyalar mi desem neler neler allahim herkeze hayirlisindan versin bazen oyle durumlardaydim ki kendimi uykuya verirdim bebek gorurmuyum ki diye artik zaman la ne ruya gordum nede belirtiler allah insallah hayirlisi dan bizlerede nasip eder

günaydın canım benim hoşgeldin...
inşallah bu ay gelmez batasıcalar :))
of ya hiç sorma kuzum eşime şu neti aç diyorum tamam diyor eve gelince unuttum diyor:)
ayyyyyy inş bu listenin karşısına bu ayın sonunda hamile yazılır herkese:):)

bu arada yagmur gülü ile gecen ay aynı şeyleri yaşadık yine aynı zamanda regl günümüz umarım gecen ayki gibi 10 gün gecikme olmaz:)

oncelikle herkeze hos geldiniz sizsiz buralarin tadi olmuyor gerci ben siti cepten girip yorumlarinizi takip ediyorum ama pc den girmek daha zevkli nasil gidiyor calismalar guzel haberleri olan varmi aramizda benimde 4 gunum var zaman adetta durmus halde yani en azindan benim icin oyle :44:

Kızlar bizde yeni başladık bu ay daha yeniyiz.Benim bat 10 kasım benide ekleyin.İnşallah fazla beklemem bende bazılarınız 8-9 ay beklemişsiniz inşallah ben o kadar beklemem.Ben daha şimdiden kendimi hamile gibi hissediyorum her halde o kadar beklersem çok üzülürümİnşallah çok beklemeyiz hepimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…