Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hosgeldin aramiza canim insallah beklemezsin allah butun istiyenlerin kucagini bos birakmasin beklemek kadar aci birsey yok ama oda allahin taktiri ne zaman gonlu olursa bizde o zaman alcaz kucagima hayirisi ins guzel haberler veririsin bizlere :18:

merhabalar herkese..
benimde yeni bat 29 kasım.benide eklermisiniz.aysunayy ile battaştık maalesef benimkiler erken teşrif ettiler.aysunayy inş senin bebiş gelir bu ay.

merhaba kızlar...

merhabalar herkese..
benimde yeni bat 29 kasım.benide eklermisiniz.aysunayy ile battaştık maalesef benimkiler erken teşrif ettiler.aysunayy inş senin bebiş gelir bu ay.

canım inşallah diğer ay gelir meleğin...

benimde pek umudum yok açıkçası..ateşim baya düştü bugün..ama kırmızılar gelmedi daha..bekliyorum bugün yarın gelir..

benide aranıza alırmısınız 8 kasım

benide aranıza alırmısınız 8 kasım

kızlar benide eklermisiniz listenize benim umudumda kasım ayına kaldı.bat 23 inşallah bu ay başarabiliriz herkese hayırlısını versin Rabbim içindede bize AMİİİNNN

kızlar benide eklermisiniz listenize benim umudumda kasım ayına kaldı.bat 23 inşallah bu ay başarabiliriz herkese hayırlısını versin Rabbim içindede bize AMİİİNNN

merhaba arkadaşlar. bat ne demek ?

merhabaa bende eldım eylul ayından buraya... benım bat 17 kasım....

beklenen adet tarihi

sağol canım. sanırım hamilesin Allah kucağına sağlıklı sıhhatli şekilde almayı nasip etsin. bende bebek çok istiyorum. daha bir buçuk ay önce vajinismusu yendim. benide eklermisiniz listeye 22 kasım gelmesi gereken adet dönemim. inşallah hiç sorunsuz bi şekilde hamile kalırım. ve tüm isteyenlere Allah nasip eder inşallah. hamilenin duası kabul olurmuş. bizler için bol bol dua edermisin. teşekkürler

beklenen adet tarihi. daha doğrusu istenmeyen adet tarihi:)
kızlar mrb. ben 6ay önce boş gebelikten kürtaj oldum. sonrasında parça kaldı die 10gün sonra histereskopi oldum. bi nevi ikinci bi kürtaj gibi yani.. 3ay korundum bıraktım korunmayı, ilişkilerimden sonra kan gelmeye başlamıştı,yaram varmış dondurttum. sonra bi ay yasaklı süre. sonrasında işte ilk kez sorunsuz bu ay denedik çok şükür. bat benm 4 kasım,,ama ateşim sabah 35,5 akşam 36,5in üstüne hiç çıkmadı,ayrıca gögüslerimde ağrımıo oyüzden belirtim de umudum da yok ama herzamn olması gerektiği gibi Rabbimden umudumu kesmiyorum.. geçen gebelik tecrübemde en bariz belirti gögüs ağrısı ve akıntıydı. yumurtalama dönemimden itibaren artan akıntım hiç azalmadı ama bu gögüs ağrısının olmaması umudumu kırıyo. hayırlısı Allah büyük. kızlar bişi sorcam bu yumurta takibini nezman yaptırmaya başlıorz???

canım inşallah bu sefer sorunsuz bir gebelik yaşarsın. inşallah bayramda güzel haberini sevdiklerine verirsin.

bu eylülde ewlendim bebek istiorum bu ay denedim olmadı:):)incir kürüne baslıcam yarın ilk denemde olmuo die başladım erken ama hemen pat die olmuoki:):)

canım hoşgeldin benide topikten hatırlarsın sanırım bende 1 ay önce vajiden kurtuldum. ve batlarımızda aynı inşallah Allah hayırlı ve tez zamanda bebişimizi verir. isteyen herkese nasip etsin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…