Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

zaten dusundugun gibi ustune gormeyse
ve zaten 2 kere adet gormussen
su an yaptigin teste bile cikar
sabah idrari olmasina gerek bile yok canim

test yaptıracaktın cnm ne oldu..gelince yaz emi

zaten dusundugun gibi ustune gormeyse
ve zaten 2 kere adet gormussen
su an yaptigin teste bile cikar
sabah idrari olmasina gerek bile yok canim

sabah idrarı yapmasam şimdi yapsam bile doğru sonuç verir mi ? 3 tane daha test aldım sabahı bekliyorum bende :) ama şimdi mi yapmalıyım acaba ?

sabah idrarı yapmasam şimdi yapsam bile doğru sonuç verir mi ? 3 tane daha test aldım sabahı bekliyorum bende :) ama şimdi mi yapmalıyım acaba ?

canım 2 adet görmüşsün üstine görmeden şüpheleniyorsan..baya zaman geçmiş demek ki...bence bugünde idrarını 2-3 saat tutup yapabilirsin

canım 2 adet görmüşsün üstine görmeden şüpheleniyorsan..baya zaman geçmiş demek ki...bence bugünde idrarını 2-3 saat tutup yapabilirsin

evet 55 gün geçti tam.günü hangi vakti yaparsam yapiyim çıkar yani ? sabahı beklememe gerek yok o zaman öyle mi ? şimdi yapsam kesin sonuç verir mi ? ya kusura bakmayın cahilim bu konularda biraz (

evet 55 gün geçti tam.günü hangi vakti yaparsam yapiyim çıkar yani ? sabahı beklememe gerek yok o zaman öyle mi ? şimdi yapsam kesin sonuç verir mi ? ya kusura bakmayın cahilim bu konularda biraz (

evet çıkar canım ama 2-3 saatlik idrarınla yap sen yinede olur mu...yani idrarını biraz beklet..düşündüğün gibiyse nerdeyse 2 aylık hamile olmalısın ve çıkar sabahı beklemene gerek yok

evet çıkar canım ama 2-3 saatlik idrarınla yap sen yinede olur mu...yani idrarını biraz beklet..düşündüğün gibiyse nerdeyse 2 aylık hamile olmalısın ve çıkar sabahı beklemene gerek yok

o zaman ben bu gece yapiyim :) canım çok teşekkür ederim.peki neden 2-3 saat beklemeliyim acaba ?

o zaman ben bu gece yapiyim :) canım çok teşekkür ederim.peki neden 2-3 saat beklemeliyim acaba ?

sonucunu paylaş bizimlede olur mu inşallah güzel haber verirsin...

canım biraz beklemiş idrar daha koyu olur buda daha yoğun demektir..yani içinde hamilelik hormonu bhcg seviyesi daha yüksek olur ve hamileysen rahat çıkar..güzel bir cümle kuramasamda anlatabilmişimdir umarım

çok teşekkür ederim canım anladım:)) bişeycik daha sorabilirmiyim? geçenlerde, adetimden 10 gün sonra hafif akıntı oldu kahverengi.ama soğuk algınlıgından dolayı antibiyotik kullanmak zorunda kaldım.acaba onun yan etkisi olabilir mi ?

test yaptıracaktın cnm ne oldu..gelince yaz emi

ay canım yaaa.. bugün kursum vardı, bi heyecanla bütün kızılayda nöbetçi eczane aradım.. buldum 2 test aldım, kursa gittim ve bi baktım ki adet olmuşum ((

normalde salı günü olucaktım.. erken geldi.. üzgünüm ne diyim

Slm arkadaşlar bende bugün adet olanlardanım ne de çok umutlydm oysaki.

üzülme canım...
her şerde bir hayır vardır...
adetin bitince günaşırı çalışmalara devam et..
herhangi bir sorununuz var mı ?

yapma canım yaa... günümüz aynıymış

bende bugün oldum ve çok ümitliydim ... offfffffffffff offfffffffffffff

ilk kez bu ay denedim.. hayırlısı bakalım..

hayırlısı olsun canm üzülme bir ay çok çabuk geçio..inşallah öbür ay gelir meleğin benimde salı bakalım..

canım hamile isen ve antibiyotiği birden fazla kullanmışsan bebeğe etkisi olabilir..

inşallah hamilesindir ne zaman yapacaksın testi..

merhaba arkadaşlar nasılsınız jour lütfen kendini üzme hakkında hayırlısı bir dahaki ay bebişin gelir inşallah

canım antibiyotik kullandım kanımdaki o dediğin hormonu etkiler mi acaba ? yani test sonucunu etkiler mi kullandıgım antibiyotikler ? birazdan yapacam bende.inşallah hayırlısı olur

bebiş olsun die extra bişi yapçakmısınız kızlar:):)ya bide bişi sorcam doktora gidip hormon testi falan istesemmi acaba yaparlarmı erkenmi yada 2 ay bitçek bizim ewleneli

canım antibiyotik kullandım kanımdaki o dediğin hormonu etkiler mi acaba ? yani test sonucunu etkiler mi kullandıgım antibiyotikler ? birazdan yapacam bende.inşallah hayırlısı olur

canım heyecanla bekliyorummmm

üzülme canım...
her şerde bir hayır vardır...
adetin bitince günaşırı çalışmalara devam et..
herhangi bir sorununuz var mı ?

Arada sırada kist çıkardı ama son kontollerimde hormonlarımda sıkıntı yoktu. herşey normal dedi profesöre gittim hatta. eni konu muayane etti detaylı. yumurtan var çok güzel ve olgunlaşmış dedi. yumurtlama tarihinde ilişkide bulun olmazsa eşin sprm testi yapacak dedi. 350 tl. dediler o teste bizde erteledik ucuz yerler bakıyoruz. onda da sorun yoksa sanırım rahim filmi çekecek ama bu ay çok umutlanmıştım sabaha kadar adet belirtisi bile yoktu bir ay daha bekleyip eşimin testini yaptırıcam olmadı kanal filmi çektiricem bir arkadaşımın kanal filminden hemen sonra aynı ayda oldu

Kızlar benim de umut kasım ayına kaldı bat 28 kasım hepimiz için hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…