Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlarr herkese merhaba bende sizleri ekim topiğinden beri takip ediyorum ama bir türlü kısmet olmadı.bende 6 aydır deniyorum ama malesef hamile kalamadımm benimde bat 19 20 kasım inş olmamda buradan güzel haberler veririm bu ayda olmazsa doktara gidecem bakalım ne var ne yok.ilk zamanlar çok üzülüyordum ama şimdi sankiii hissizleştim birde diğer ay doktora gidecem diyee biraz daha rahatım sanırımmm ...ben birde planlamıştım ama insanın planladığı gibi olmuyor malesefff((((

Ben bu ay adetimi bile olamadım ne yazıkki... Hormonlarım bozuk anlaşılan...tekrar bir tedavi süreci bekleyecek beni göğsümden süt geliyor adet olanıyorum...test sonucum 0.100 5 gün olcak nerdeyse gecikmem...benim umudum kasım ayı mı olur ya da umudum hiç mi kalmaz bielemiyorm

Ben bu ay adetimi bile olamadım ne yazıkki... Hormonlarım bozuk anlaşılan...tekrar bir tedavi süreci bekleyecek beni göğsümden süt geliyor adet olanıyorum...test sonucum 0.100 5 gün olcak nerdeyse gecikmem...benim umudum kasım ayı mı olur ya da umudum hiç mi kalmaz bielemiyorm

canım az önceki başlığındada yazdım inan ki dert değil prolaktinin yüksemiştir stresten ilacı mevcut. anında düzeliyor merak etme. beterin beteri var bak bende kanpıhtılaşması tiroit prolaktin vs. her ay farlı bir sorun ama hala umudum kasım ayı diyebiliyorum . üzme kendini

kızlar bir kürtajım var bebğimin kalbi atmadı ne yazıkki korunma sürem bitti denemye başlayalı 3. ayım bat 24 kasım ama umarım gelmez . dualarınızı eksim etmeyin lütfen. allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün...

aynı bende seninle aynıdırımdayım tatlım benim benimde geçen ay iltihaplanma derdi bu ay bu dert sanki ne biliyim imkansızmış sanki ben anne oalmıcakmışımgibi...
inşallah sen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursunnn

aynı bende seninle aynıdırımdayım tatlım benim benimde geçen ay iltihaplanma derdi bu ay bu dert sanki ne biliyim imkansızmış sanki ben anne oalmıcakmışımgibi...

kızlar listede banada yer açın en kötü ihtimal 24 kasım .... umarım gelmez

Yok yooooooooooooookk gelmicem bu topiğe ben diye diyeeeee tıpış tıpış geldim işte...

Bat 24 Kasım... Oflu tatlım eklermisin, hadi belki senin elin uğurlu gelir artık

Son olsun inşallaaaaaaaaah :26:

canım büyük ihtimalle senin süt hormonun yükselmiş.bunun içinde dr ilaç veriyomuş ve hemen düzeliyomuş cnm moralini yüksek tut umudunu kesme hiçbir zaman cnm

kızlar mavigözden bi haber varmı en son dün test yapcam diyodu

canım büyük ihtimalle senin süt hormonun yükselmiş.bunun içinde dr ilaç veriyomuş ve hemen düzeliyomuş cnm moralini yüksek tut umudunu kesme hiçbir zaman cnm

inşallah düzelir canım ya sabah gidecem işe gitmeden önce bir de fena gribim sorma... üzüntüden artık her türlü haztalık vuruyor insanı... inşalah herkes isteğine bir an önce kavuşur

inşallah düzelir canım ya sabah gidecem işe gitmeden önce bir de fena gribim sorma... üzüntüden artık her türlü haztalık vuruyor insanı... inşalah herkes isteğine bir an önce kavuşur

inşallah canım çok geçmiş olsun.

merhaba canım.. mesajını ökurken dikkat ettimde kan pıhtılaşması problemin varmış. Aynı sıkıntı bende de var.Ve bu pıhtı beyin damarımda tıkanıklık yaptı.şimdi bi sorun yok şükür kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum. aceba bunun hamileliğe etkisi var mı ki..gitmiş olduğum doktor gebelik döneminin kan pıhtılaşmasına zemin hazırlayan bi dönem olduğunu söyledi. BU ilacı gebelik döneminde kullanamayacağım içinde her gün kan sulandırıcı iğne olmam gerektiğini söledi. seninde bu konuda bilgin var mı?

canım geçmiş olsun benim problemim ilk gebeliğimde bebğimn kalp atışı yavaşldı. ve kürtaj oldum sonrasında test yapıldı sanırım tromboli paneli deniyor. pıhtılaşma olduğunu ve o yüzden bebeğimi kaybettiğimi söyledi. şimdi bebe aspirini kullanıyorum. hamile kaldığımda ise heparin içeren iğnelere başlıcaz her gün vurulacakmışım.yani anladığım kadarıyla senin şu an kullandığın ilaç farklı ve o zaralı bebeğe ben bebe aspirini alıyorum şimdilik

evet canım benim kullandığım ilac biraz daha ağır.(aspiriin bana az geliyor anlayacağın) bebe aspirini değil ben direk comadin denilen kan sulandırıcı ile başladım 6 ay kullandım. sonra coraspine geçtik fakat coraspin mideme dokunduğu için muadili bi ilaç kullanıyorum. bu dönemde de ilacı kullanamayacığım için iğne olucam.bakalım o güne gelelim de hele iğne olayı kolay.

Allahım herkese nasip etsin içinde bizlere de tabii:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…