Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

// kasım ayı listesi //

yasib2538:..................................// 3 kasım //tebriklerrrr :KK49:
aklima:..................................... // 4 kasım //
ladybugg:................................ // 4 kasım //
nickiminkenarı:........................// 5 kasım //
basakss:............................... // 6 kasım //
nermin_35:............................ // 7 kasım //
tutuhak:............................ // 8 kasım //
hapsuu:............................// 9 kasım //tebriklerrrrrr :KK49:
parpalm:.......................... // ?? Kasım //tebriklerrrrrr :KK49:
skaya2006:.............. .........// 10 kasım //
findikkentli:........................ // 10 kasım //
sinhus:............................ // 11 kasım //
gulisay:........................... // 12 kasım //
edirne:............................ // 12 kasım //
eddacev:......................... // 14 kasım //tebriklerrrr :KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 kasım // tebriklerrrrrrrr :KK49:
mavi0505:........................// 15 kasım // tebriklerr :KK49:
ucubucrub:..................... // 17 kasım //
rihana:.......................... // 17 kasım //
sevgim27:.................... . // 17 kasım //
arber:.......................... .// 18 kasım //
newarch:..................... // 19 kasım //
conqueror:.................... // 19 kasım //
everythingwillbegreat:.... // 20 kasım //
msg38:.........................// 20 kasım //
maths:...................... // 20 kasım //
karanfilce:................. // 20 kasım //
aleyyna:................... // 21 kasım //
minelcetin:................ // 22 kasım //
naz8:...................... // 22 kasım //
bebek20:...................// 22 kasım //
minikgelin:................. // 22 kasım //
yağmur_gulu:..............// 23 kasım //
saranhaeyo:................ // 23 kasım //
denizzeren:................ // 23 kasım //
yokh:.................... // 24 kasım //
mltm2602:................. // 24 kasım //
ikizler5:...................... // 24 kasım //
meleksen:................. // 24 kasım //
0flu:.......................// 24 kasım //
jour:...................... // 24 kasım //
ciciminik:.................// 25 kasım //
cebra:..................... // 25 kasım //
mihracee:................ // 26 kasım //
_dolunay:............... // 27 kasım //
hülyamaden:............ // 27 kasım //
ddeerryya:..............// 28 kasım //
belinaysu:............. // 28 kasım //
fromrose76:.......... // 28 kasım //
gocmenkuslar:....... // 28 kasım //
melis262008:........ // 28 kasım //
aysegul21072008:... // 28 kasım //
sinsioskop:................ // 28 kasım //
angell2:...................// 28 kasım //
yazcicegi:.................. // 29 kasım //
tekpapatya:...............// 30 kasım //
dhc83:......................// 30 kasım //
melodi2:................... // 30 kasım //
elisizmit:................... // 30 kasım //

hacer_31:..................... // 1 aralık //
elsal:........................... // 2 aralık //
simli pembe :.................// 3 aralık //
aklima:....................... // 3 aralık //
ggmin:....................... // 4 aralık //
basakss:....................// 4 aralık //
kuzumnehir:...............// 4 aralık //
aysunayy:................ // 6 aralık //
pdr55:.................... // 6 aralık //
deryalcin:................ // 7 aralık //
slna:....................... // 8 aralık //
aysenurr:................. // 8 aralık //
asis:....................... // 9 aralık //
sdfclb:.................. // 9 aralık //
hkbinici:.................. // 9 aralık //
umutsunuz:.............. // 9 aralık //
orkide2:.................... // 12 aralık //
ssuperisii:.................. // 13 aralık //
cevre_en....................// 13 aralık//
yesim33:................... // aralık //
[/b]

canım benim bat 14 aralık en son beni bekleyin anacığımm :))

Kızlar bişey sorucam ateşimiz adet ten 1 hafta öncemi düşmeye başlıyor. Yoksa 1 veya 2 gün önce falanmı düşmeye başlıyor:44:

mavi cnm hayırlıı olsun allahım herkese yaşadıgın duyguyu nasip etsin..
kızlar mavi ile hapsu hamilesiniz size sorayım akıntınız son zamana kdr varmıydı bide nsldı..
benim kasıklarım acaip agrıyor sızlıyor sağ belimde kopacak gibi...akıntım var ama peçeteye silince anlıyorum yumurta akı kıvamında açık sarı renkte.. ve sürekli çamaşırım ıslak... sanki benim tüm adet önceki dönemlerimde akıntım olmazdı diye hatırlıyorum ama öle kaptırdımki buna bünyemin herzamanki halleirni unuttum adetime 4 gün var:KK43:

bu arada kızlar listedeki tabloya göre ayın 18 ine kdr kasım ayında 40 kişi varmış bunlardan sadece 6 kişi hamile tabi çogu kişide belirsiz.. çok düşük bu sayı:KK43:18 den sonra ortalama 40 kişi daha var bakalım kaç kişi kalcak hamiş:)

bu arada kızlar listedeki tabloya göre ayın 18 ine kdr kasım ayında 40 kişi varmış bunlardan sadece 6 kişi hamile tabi çogu kişide belirsiz.. çok düşük bu sayı:KK43:18 den sonra ortalama 40 kişi daha var bakalım kaç kişi kalcak hamiş:)

hakikaten azmış canım yaaa :KK30:
inşallh ilk sıralarda ben verim en yakın olanlardan.güzel haberler veririrz inşallh.:KK49:

sanada hayırlı ve bol bebekli cumalar cnm bnm:)

teşekkür ederim canım cümlemize inşallah... benim adetime 5 gün var ama bugün adet olmuş gibi hissederek kalktım yataktan, tabi korktum haliyle... ya şu akıntı olayı bende hiç yok.. adet öncesinde de öyle belirgin bi akıntı oldugunu hatırlamıyorum.. ben kupkuruyum yani hamile değil miyim :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

hakikaten azmış canım yaaa :KK30:
inşallh ilk sıralarda ben verim en yakın olanlardan.güzel haberler veririrz inşallh.:KK49:
evt üzüldüm valla oranlara vurunca çok az oluyor..
senin 19 una yani yarın test yapmayı düşünmüyormusun benim şuanda bile test yapasım var inan:)

teşekkür ederim canım cümlemize inşallah... benim adetime 5 gün var ama bugün adet olmuş gibi hissederek kalktım yataktan, tabi korktum haliyle... ya şu akıntı olayı bende hiç yok.. adet öncesinde de öyle belirgin bi akıntı oldugunu hatırlamıyorum.. ben kupkuruyum yani hamile değil miyim :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

nebilim kuzum hep öle derler akıntı yoksa hamile deil akıntı varsa hamile..ama bu genel bi kavram kupkuru olupta hamile olanlarda var.. ben üşüttümmü acep bilmiyorumki ishaldim 3 gündür bugun ishal deilim tuvalete çıkamadım ama karınım kasıklarım çok agrıyor..akıntım olmazdı benim adetime yakın zamanlarda ben öle hatırlıyorum.benim normlade yumurtşlama zamanı 1-2 kez gelirdii onun haricinde olmazdı..nebilim bakalımmm adet olursam üşüttügümü anlıycam yoksada belirtiymiş diycem:)seninde az kalmış benimde 4 gün:)nezaman test yapmayı düşünüyorsun:KK31:

evt üzüldüm valla oranlara vurunca çok az oluyor..
senin 19 una yani yarın test yapmayı düşünmüyormusun benim şuanda bile test yapasım var inan:)

nebilim kuzum hep öle derler akıntı yoksa hamile deil akıntı varsa hamile..ama bu genel bi kavram kupkuru olupta hamile olanlarda var.. ben üşüttümmü acep bilmiyorumki ishaldim 3 gündür bugun ishal deilim tuvalete çıkamadım ama karınım kasıklarım çok agrıyor..akıntım olmazdı benim adetime yakın zamanlarda ben öle hatırlıyorum.benim normlade yumurtşlama zamanı 1-2 kez gelirdii onun haricinde olmazdı..nebilim bakalımmm adet olursam üşüttügümü anlıycam yoksada belirtiymiş diycem:)seninde az kalmış benimde 4 gün:)nezaman test yapmayı düşünüyorsun:KK31:

bana kalsa bugün bile yaparım, ama tutuyorum kendimi.. benimde yumurtlama dönemimde akıntım oluyor onun dışında yok... bu aralar zaten kupkuruyum.. hayırlısı canımya beklemek zorundayız.. sen ne zaman yapcaksın test?

canım bende de kuruluk vardı hatta hamıle deılım dıye uzuluyodum ama sonuc hamıleyım yenı yenı akıntım basladı daha. yanı kuru olman hamıle deılsın anlamında deıl bendekı hamılelık belırtılerını yazayım sana adetten bır hafta once karnımda agırlık varmıs gıbı hıssedıyodum adet olacakmısım gıbı . gogus ucumda acıma oldu ıkı kez ve gectı sıksık ruya gormeye basladım bırde adetıme 2 gun kala basağrım oldu. aklıma gelenler bukadar sımdılık inşallah hamılesındır de guzel haberler alırız 5 gun sonra

yarın sabaha kırmızlarla uyanmazsam eğer pazar sabahı belki yaparım canım.genelede son zmaanlarda her adetim sabah uyandığımda yataktan olmuş oluyorum.bakalaım olmasamda mümkünse adetimin bir kaç gün geçince test yapmak istiyorum.resmen negatifi görmekten korkuma test yapmak istemiyorum:KK52:

bana kalsa bugün bile yaparım, ama tutuyorum kendimi.. benimde yumurtlama dönemimde akıntım oluyor onun dışında yok... bu aralar zaten kupkuruyum.. hayırlısı canımya beklemek zorundayız.. sen ne zaman yapcaksın test?
ay benimde niyeyse bugun test yapasım var kuzum ama pzartesine kdr sabretsem iyi:KK43:
canım bende de kuruluk vardı hatta hamıle deılım dıye uzuluyodum ama sonuc hamıleyım yenı yenı akıntım basladı daha. yanı kuru olman hamıle deılsın anlamında deıl bendekı hamılelık belırtılerını yazayım sana adetten bır hafta once karnımda agırlık varmıs gıbı hıssedıyodum adet olacakmısım gıbı . gogus ucumda acıma oldu ıkı kez ve gectı sıksık ruya gormeye basladım bırde adetıme 2 gun kala basağrım oldu. aklıma gelenler bukadar sımdılık inşallah hamılesındır de guzel haberler alırız 5 gun sonra

ben üşüttüm sanırım:KK43: çünkü hafta sonu çok üşüdüm dışarda acaba ondan dolayı akıntı olurmu.. yoksa hamilemiyim öf bilmiyorum:KK43:
cnm snein şimdiki akıntın nsl bşyyy tarif edebilirmisin:KK16:

kızlar şimdi sorum şu :

regl dönemim yarın bitiyo ve son 4 gündür ateşimi ölçüyorum satım 9 aralık ve ateş durumum söyle
adetin 1.günü 36,0, adetin 2.günü 35,6, adetin 3.günü 35,8, adetin 4.günü 35,9

bu durumda yani yarından itibaren ne yapmam gerekiyo bi yardımcı olun azcık tüyo verin ovulasyon günüm hesaplayıcılarda 25 kasımı gösteriyo ben hangi günlerde ilişkiye gireyim napayım bi yardım edin :26::26:

yarın sabaha kırmızlarla uyanmazsam eğer pazar sabahı belki yaparım canım.genelede son zmaanlarda her adetim sabah uyandığımda yataktan olmuş oluyorum.bakalaım olmasamda mümkünse adetimin bir kaç gün geçince test yapmak istiyorum.resmen negatifi görmekten korkuma test yapmak istemiyorum:KK52:

hadi yaaa iyi bekliycennn sabretcen ben acep yapsammı diyorum daha 4 gün var erken yaf:KK43:

ay benimde niyeyse bugun test yapasım var kuzum ama pzartesine kdr sabretsem iyi:KK43:

ben üşüttüm sanırım:KK43: çünkü hafta sonu çok üşüdüm dışarda acaba ondan dolayı akıntı olurmu.. yoksa hamilemiyim öf bilmiyorum:KK43:
cnm snein şimdiki akıntın nsl bşyyy tarif edebilirmisin:KK16:

canım ya su gıbı bazen kerem gıbı bır akıntı. ama yanı cook gunde 2 kez camasır degısıyorum en az

X