Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

minik gelin bende adet olmadım daha dün test yaptım negatifti idrarda bugün yapmadım bi iki gün sonra olmazsam zaten kan testi için gideceğim. yani hamile değilsem inşAllah adet olurum böylesi daha iyi olur beklemekten inan canım benim

canım uzulme sakın ınsallah bu ay olur .canım asırıderece kafamıza taktıgımız ıcın olmuyo yanı ben ne zamankı dusunmemeye basladım o zaman hamıle kaldım o nedenele rahat olmaya calısın bebek yapmak ıcın deıl zevk almak ıcın esınle bırlıkta ol.

hayırlısı olsun artık ne diyelim canım. bu arada tebrik ederim seni hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun inşallah

deryacım anlatıyorum ; anasayfada sağda üstte kontrol panelime tıklayıp oradan da hesabım adındaki dosyanın altında bulunan seçenekleri düzenle kısmına giriyosun canım. Sonra çeşitli seçenekler yazan yere gel aşağıda biraz orda mesaj editörü kısmındaki gelişmiş düzenleyiciyi seçip kaydet sonra mesaj yazdığın yerde şekilleri görüyosun umarım anlatabilmişimdir

teşekkür ederim canım bende iyiyim,,, geçmişi okuyayım dedim 1 saat olmuş anca bitirebildim :KK3::KK3:

Iyiyiz hülyacım sen nasılsın ??

Neslicim üzülme gel yamacıma bak ben aralığı bekliyorum hep beraber bekleriz nolcak ki takma kafana tamam mı:KK19:

iyiyim canım napalım gün sayıyoruz işte...:KK3:

ya kızlar bu ay ateşimi ölçmeye başladım
inanın sabahları o halimi düşününce gülme krizleri geçiriyorum.. eşim napıyosun hergün hergün diyo kafayımı yedin diyo :KK1::KK1::KK1:

geçen günde akşam forumdayım geziniyorum bigün bende üye olucam hamileyim diye yazıcam bakalım kimler ne yazacak diyo acaip meraklı :KK9::KK9:

üzülme canım benim... önümüzde aralık var daha ..... Birlikte devam edicez bu yola ... Yenilme yok aksiliklere.. :119:kırmızıya yenilmeyeceğiz......:KK4:

sana aynen katılıyorum üzülme yeşilcim biz Aralıkta hamiş kalıcaz hep birlikte inşallah:KK49::KK49:

Son düzenleme:
Kızlar günaydın herkeseee

Bugün güzel haberlerimiz yokmu??? Bat ı yakın olan arkadaşlar??? bugünü boş geçmeyelim bu hafta hergün bir hamiş haberi vardııı bugün güzel bir gün cuma...İnşAllah bugün birden fazla olurrr Aminnn

sana aynen katılıyorum üzülme yeşilcim biz aralıkta hamiş kalıcaz hep birlikte inşallah:KK49::KK49:

allah ın izniyle hepimiz hamiş kalıcaz... :KK49: Bugünlerde kırmızı kart yesekte ..
Sahalardan uzaklaştırma alsakta... Yenizmeyecez
pes etmek yok yola devam .. :KK19::103:
:119::119::119::119:

üzülme canım benim... önümüzde aralık var daha ..... Birlikte devam edicez bu yola ... Yenilme yok aksiliklere.. :119:kırmızıya yenilmeyeceğiz......:KK4:

Hkbinici
sana aynen katılıyorum üzülme yeşilcim biz Aralıkta hamiş kalıcaz hep birlikte inşallah

SAĞOLUN ARKADAŞLAR en büyük moralde sizlerden geliyor valla.... 2011 i hamiş bitiririz inşallah :KK16::KK16:

kılzar bende hamiş olmasamda bu aya topicin uğuruna inandım burdan devam edlim birbirim:KK9::KK9::KK9:ize destek verelim.vallhi kimseyle konuşamıyoruz bari birbirimize destek verelim

arkadaşlar dün kan testi yaptırdım ama buraya yazamadım bi türlü, 618 çıktı beta hcg:emir_bebek: Allahıma şükürler olsun. önümüzdeki haftaya da muayene olmaya gitcem inşallahhhh:KK16:

kılzar bende hamiş olmasamda bu aya topicin uğuruna inandım burdan devam edlim birbirim:KK9::KK9::KK9:ize destek verelim.vallhi kimseyle konuşamıyoruz bari birbirimize destek verelim

sana katılıyorum canım bu topic uğurlu gelecek bize :KK19::KK19: burdaki destek biyerde yokkk :KK16::KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar dün kan testi yaptırdım ama buraya yazamadım bi türlü, 618 çıktı beta hcg:emir_bebek: Allahıma şükürler olsun. önümüzdeki haftaya da muayene olmaya gitcem inşallahhhh:KK16:

vallhi dün baktım girersin diye.eşine nasıl söyledin :KK76::KK76:çok sevinmiştir kessin:KK9::KK9:

hadi hayırlı uğurlu olsun canım Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayıda nasip etsinnn :KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallahhhh hayırlı uğurlu olsunnn canımmm çok çok ççok güzel bir haber darısı bizlere olsun inş..

sabah ateşimi ölçtüm 36.6 çıktı dün 37.4 falandı.. ayrıca kasıklarımdaki sızı ve batma hala geçmedi ya göğüslerim hala şiş ve acıyor... adetime daha 1 hafta var ....offff hamilemiyim acaba..... :KK31: :KK31: :KK31: :KK31:

sabah ateşimi ölçtüm 36.6 çıktı dün 37.4 falandı.. ayrıca kasıklarımdaki sızı ve batma hala geçmedi ya göğüslerim hala şiş ve acıyor... adetime daha 1 hafta var ....offff hamilemiyim acaba..... :KK31: :KK31: :KK31: :KK31:

canım bence hamilesin. ablamdada aynı belirtiler oldu hamileyken. bir de onda 2 defa mide bulantısı oldu. bende de sancı var ama göğüslerde hassasiyet falan yok. sadece adet sancım var. o yüzden yorum yapamıyorum kendime :KK43:
ama sende hamileleik belirtileri var tatlım. ateşin yükselmesi de bunu destekliyor

X