Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım bu topic bir çok arkadaşımıza uğur getirdi...
ben devam ettirmeyi düşünüyorum..

Oflu cum günaydın, kızlar hepiniz iyisinizdir umarım.
Birkaç gündür giremiyorum siteye... Oflucum liste ne durumda, yeni gebe arkadaşlarımız var mı? Listeyi yayınlama şansın var mı canım?

Bu arada her ne kadar umudum aralık ayına kalsa da ben de bu topic te kalmaktan yanayım

vazgeçme canım neden vazgeçiyosunki sadece çok üzerinde durmamaya çalış oluruna bırak... zaten herşeyin başı stres hep onun yüzünden ne geliyosa başımıza stres yapmasak olacak belki bebişimiz hemen...yıllarca bekleyen var canım Allah sabrını veriyor demekki... pes etmek yok devam canım benimmm

günaydın kızlar..
bata son 4...
mutsuzum...
heryerim agrıyor adet olcam kesin..
kasıklarım yanar gibi sızlıyor ama ishalimde belki ondandır.. öle beklemedeyim

günaydınnn (( ben kırmızı kartı yedim sabah bir uyandım ve keşke uyanmasaydım dedim bu ayda olmadı yanii kısmetse gelecek aya(((

üzülme bebegim bende 4 gün sonra gelcem yanına:)
hayırlısı olsun neyapalım saglıklı olsunda bekleyelim acelemiz yok..

günaydınnn (( ben kırmızı kartı yedim sabah bir uyandım ve keşke uyanmasaydım dedim bu ayda olmadı yanii kısmetse gelecek aya(((

günaydın canım üzülme bende dün yedim kırmızı kartı gelecek ay inşallah birlikte veririz güzel haberleri üzme kendiniiii bak ben hiç üzülüyormuyummm 43:

günaydın kızlarr.
dün akşam çok fena akşam üzeri karnıma sancılanma oldu.nasıl desem sanki adet olmuşum gibi şidettli.ara ara 5 kere oldu beş on dk ara ile.sonra yatayım bari dedim korktum.birdaha da olmadı hiç sancım.sabah ateşim yine ölçtüm sabit 36,3 çıkıyor şükür henüz düşmedi.ama korkuyorum.benim bugün yada yarın olmam lasım en geç.tabi hamile değilsem.off kızlar akşam çok korktum çok üzüldüm yaaa.isyan etmek istemiyorum ama adet oldum sandım ve çok üzüldüm.tabiki herşeyin hayırlısı ama.
sonra rüyamda da hazır ol kızın olacak diye bir ses duydum.bişey görmedim ama sadece ses...
bilinç altımın bana bir oyunu mu bu bilmem ama böyle takmaya devam edersem psikolojim bozulacak vallh...

evet canım ya hayırlısı olsun ama sorun yokken neden hamile kalamıyoruzki ben onu anlamıyorum((

kısmet cnmmmm milet korunurken yada dogum kntrol hapını bigün unuttugu zamna hamile kalırken biz tüm kurallara uyuyorz yine yok yine yok..rabbimmminim bi bildigi vardır demek hayırlıı zaman deilmiş,

evet canım ya hayırlısı olsun ama sorun yokken neden hamile kalamıyoruzki ben onu anlamıyorum((

canım uzulme sakın ınsallah bu ay olur .canım asırıderece kafamıza taktıgımız ıcın olmuyo yanı ben ne zamankı dusunmemeye basladım o zaman hamıle kaldım o nedenele rahat olmaya calısın bebek yapmak ıcın deıl zevk almak ıcın esınle bırlıkta ol.

bence adet agrısı deil o bebiş var bebiş:)

bunları nasıl yaptığımızı bana da anlatırmısın nütfeeennnnn DD bende istiyom ama yapamıyomm.. çok uğraştım ama bi türlü olmadı.. detaylı olarak anlatırsan sevinerim..

deryacım anlatıyorum ; anasayfada sağda üstte kontrol panelime tıklayıp oradan da hesabım adındaki dosyanın altında bulunan seçenekleri düzenle kısmına giriyosun canım. sonra çeşitli seçenekler yazan yere gel aşağıda biraz orda mesaj editörü kısmındaki gelişmiş düzenleyiciyi seçip kaydet sonra mesaj yazdığın yerde şekilleri görüyosun umarım anlatabilmişimdir

günaydın canım teşekkürler ben şükür iyiyim sen nasılsın?
teşekkür ederim canım bende iyiyim,,, geçmişi okuyayım dedim 1 saat olmuş anca bitirebildim

Günaydın kızlar nasılsınızzzz bakalım

iyiyiz hülyacım sen nasılsın ??

neslicim üzülme gel yamacıma bak ben Aralığı bekliyorum hep beraber bekleriz nolcak ki takma kafana tamam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…