Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflumm canım benimmm inşaallah yaa...

çarşamba günü benim adet günüm.. sende belirti var mı?

valla adet belirtisi mi bilmiyorum da kasıklarım kasılıyo bu aralar...
sağ bacağima vuruyor ara...
göğüsler dokununca acıyolar..
damarlar belirgin ama bilemicem...
belki gene foss çıkar...

Seni çok umutlandırmayım ama maşallah güzel belirtiler.O lekeden sonra daha hiç olmadımı? Yarın ola hayrola inş. adet olmazsınızda hamilesinizdir.

Karından yapılan ultrasonla 6. haftada vajinal ultrasonla 4 buçuk haftada gözüküyormuş sanırım.

belki gene foss çıkar...

canım bende de ara ara çok hafif kasık ağrım oluyor..

bende gögüsler 5 gündür hassas neredeyse.. ki bende çok fazla olmaz adet dönemimde bile.. ya oflucummm inşaallah foss çıkmaz canım... Rabbim gönlümüze göre versin, hayırlı ve sağlıklı evlatlar inşaallah...

ben test yapmak istiyorum, idrarda çıkmaz dimi

Seni çok umutlandırmayım ama maşallah güzel belirtiler.O lekeden sonra daha hiç olmadımı? Yarın ola hayrola inş. adet olmazsınızda hamilesinizdir.

hayırlısı canım ya.. o lekeden sonra hiçç olmadı.. iki tane koyu kahve leke gördüm. sonra da bi daha olmadı... adete 7 gün var, hayırlısı canım.. Allah hepimize nasip etsin inşaallah.. Takdir Allahtan...

belki gene foss çıkar...
Canım psikolojik olarak bütün belirtileri yaşıyoruz:))) mide bulantısı,baş dönmesi ,kasıkta batmalar ....inş gerçek belirtilerdir:))

çıkmaz canım daha erken :))
inşallah gelir bebeklerimizz :))

aynı şekilde bizimde öyle...
birbirimize destek oluyoruz :)

Elimi karnıma koyup ordaymışsın gibi seni sevmekten hiç yorulmayacağım ama nolur beni böyle yormaktan vazgeç.Biliyorum yoksun,varmışsın gibi davranmaktan vazgeç bebeğim.Tüm deliller aleyhimizeyken içimde umut olarak büyümekten vazgeç.Seni kucağıma almak için dua etmekten ve elimden geleni yapmaktan vazgeçmeyeceğim ama beni böyle üzmekten vazgeç.Sana kavuşacağımız günü sabırla beklemekten vazgeçmeyeceğim ama sen sabrımı sınamaktan vazgeç.Bebeğim uyurken,uyanıkken kokunu çekiyorum içime kokuna hasret bırakmaktan vazgeç.Nazlı olur bebekler bilirim ama bu kadar naz yapmaktan vazgeç.Ölüyorum sensizlikten sensiz bırakmaktan vazgeç,gel...

kızlar şu an hamile olduğunuzu öğrenseniz eşinize nasıl söylerdiniz :))

Ayyy inşallah yerleşme kanamasıdır:)))amin hepimize inş.

Akıntı hamilelikte çok olurmuş.Adete yaklalırken ise kuruyor.Bunu bende farkettim.Bir gün bakıyorum akıntı var bir gün yok
Göğüslerim benimde seninki gibi adetten öncede zaten ağrımaz. Bütün belirtiler psikolojik olarak bende artık her ay oluyor

Bunu senmi yazdın? Ne kadar güzeeeL!
Bugün cuma çokca dua edeLim, Rabbim duaLarımızı kabuL etsin. Hepinizin cuması mübarek oLsun..

geçen ay akıntım vardı bu ay hiçbişey yok

Bugün cuma çokca dua edeLim, Rabbim duaLarımızı kabuL etsin. Hepinizin cuması mübarek oLsun..

Evet ben yazdım.Bugün hamile olmadığımı öğrendim kan testi sonucunda çok üzgünüm,benim dünyam dönmüyor.

kızlar şu an hamile olduğunuzu öğrenseniz eşinize nasıl söylerdiniz :))
Valla o an nasıl olacağını düşünmeden söylerim gibime geliyor.Nasıl olduğundan çok o anki mutluluğumuzu düşünüyorum:)))
Harika yazmışsın gerçekten aynen öyle oluyo ya her aymı kandırık yapar bu bebişler:)))
geçen ay akıntım vardı bu ay hiçbişey yok
benimde geçen ay 6 gün geçmişti ayrıca akıntım da vardı ama yine olmadı canım.10 gün geçmeden belirti arayaın diyorlar zaten ama biz aceleciğimizden ........:)))
Ayy gerçekten bugün cuma kızlar bende çıkıyorum ya kuran okuyalım bol bol dua edelim bonus toplayalım kaçmaz bu fırsat bugün cuma gecesi

Evet ben yazdım.Bugün hamile olmadığımı öğrendim kan testi sonucunda çok üzgünüm,benim dünyam dönmüyor.

Ümitsiz oLma, umudunu kaybetme. Zamanı var daha demekki. Yıpratma kendini böyLe davrandığın sürece ne kazanabiLirsin ki? Lütfen dirayetLi oL. Bu ay oLmadı bir dahaki ay yine oLmadı bi sonraki ay ama zaman geLecek mutLaka bişeyLer oLacak. Çünkü tıp çok iLerLedi. Ve sen tevekküL ettiğin sürece kazananLardan oLacaksın mutLaka

ben okudum ALLAH KABUL ETSİN...
HEPİMİZE DUA ETTİMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…