Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım nasılsın.. ne durumdasın..
arada bakıyorum sayfanıza.. sizin icinde dua ediyorum.. inşallah umutlarınız bi sonraki aya kalmaz
içinizi ferah tutun hepiniz bu güzel duyguları tadacaksınız Allahın izniyle

ooo kimler gelmişşş :)))
iyi olmaya çalışıyorum canım ne yapayım valla...
batıma 1 hafta kaldı...
bekleme dürecindeyim...
dualarını esirgeme olur mu canım....
sen ne durumdasın keseyi falan gördün değil mi :26:

gördüm tatlım Allahın izniyle yarın pıtpıtlarını duyucamm
Allahım hepinizin yüzünü güldürsün inşallah...
sabredin yeter.. hepiniz bol bol dua edin yatmadan önce..
ben satından sonra her gece dua ettim bide adagım var.. 7.ayımda adagımı tutucam Allahın izniyle

Herkese iyi geceLer kızLaar ben gider görüşmek üzere...:79::79::79:

hadi İNŞALLAH hayırlısıyla duyarsın pıtpıtları...
bende heycanlandım şimdi :))

bende çok dua ediyorum herkese
hayırlısı neyse o olsun

hamilelik belirtilerinde de bunlar var...
adet olmadıkça umut var canım sakin ol ...

pembeli akıntım var diyosun...
yerleşme akıntısı olabilir...
adetine kaç gün var canım...

sağol canım cevabın için keşke öyle olsa... hesaplara göre 22 yada 24 ü ama ovulasyon günüme göre yarın 14gün gelmesi lazım.

canım hemen öyle kötü düşünme...
pembe akıntının olması gayet doğal.. hamile olma ihtimalin hala var... sakın ümidini yitirme....

sağol canım ama bende öyle bişans olacağını hiç sanmıyorum . keşke olsa ...

Karından yapılan ultrasonla 6. haftada vajinal ultrasonla 4 buçuk haftada gözüküyormuş sanırım.

canım ben ilk bebğimde tam 5 haftalıkken karından gördük keseyi gerçi kaybettim bebğimi allah sana kucağına almak nasip etsin .izmirde kime gittin canım merak ettim

Ben bişeyler yedim sıkıntıdan.Ama şimdi kesin çıkıyorum kuran okuyorum ve hepimize dua ediyorum muckmuck

aminnnnnnnnnn

kızlar burda herkesi tek yürek olmuş görmek beni inanılmaz duygulandırıyor zaten duygusalım hernedense gözlerim doldu okuyunca dua eden herkesten allah razı olsun rabbim kabul etsin ben kendi adıma ümitsizim bu ay ümitlenmekte istemiyorum artık 10 ay dile kolay çok yıprandım çook dualarınızı benden esirgemeyin kızlar ne olur rabbim hepimizin gönlüne göre versin

kızlaarr yardım adetten 1 gün önce kan değeri 0,56 çıktı yani negatif ve çok belirtim vardı,öyle umutlanmıştımki bir gün sonra adettt....fakat parçaa şeklinde kanamam oldu.yine olmadııııı bu ayyyyy.offffffffffffffffffff nezamannnn tadıcammmm bende bu heyecanı.hakkımızda herşeyin hayırlısı

daha demin sanki bilgisayara bakarken gözlerim karardı ya...
ben mi o moda girdim anlamıyorum...
ama göğüslerim çok hassasss

burda yazılanları okuyunca çok duygulanıyorum. herkesin tek yürek olması o kadar güzel ki. inşallah dualarımız kabul olur...

kızlar bu arada bana garip bir şeyler olmaya başladı. dün akşamdan beri sol göğsümde hafif bir sızı vardı, bu akşam arttı iyice. kolumu oynattığımda falan çok sızlıyor, hatta derin nefes alınca bile sızlıyor. çok garip bir sızı ama. incecik. sanki sinir, göğüs ucumdan içeri doğru çekiliyormuş gibi. ve sadece sol göğsümde. bu ne şimdi yaa

inşallah uğramazsın canım hayalkırıklığına ben uğradım bugün heveslen ama çok kaptırma kendini sonra çok üzülyo insan

zaten moralim 0000000 kesin regl olacağım, öle hissediyorum maalesef hayal kırıklığına uğrayacağım . Zaten olursam daha denemiyeceğim vazgeçtim Kendimi çok kötü hissediyorum bütün dengem bozuldu sürekli başım dönüyo stresten ateşim tansiyonum çıkıyor. Bu ne zor bir bekleyişmiş böyle siz her ay nasıl dayanıyorsunuz?

gunaydın kızlar nasılsınız bakalım bugun ? inşallah bol hamiş haberli bir gün olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…