Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar daha akşam tanımlayamadığım pembeli bir akıntım oldu bugünde belimin ortasına yumruk atmışler gibi ağrıyor. sanırım adet oluyorum hemde beklenenden erken sanırım benden paz bu ay. üzülmemek istiyorum yazrken bile gözyaşlarıma engel olamıyorum. nasıl başlıcam yeniden ben bunca umudu nasıl yeşerticem yeniden

canım hemen öyle kötü düşünme...
pembe akıntının olması gayet doğal.. hamile olma ihtimalin hala var... sakın ümidini yitirme....

Merhaba kızlar
kasım olmazsa aralık o da olmazsa ocak.....
En tez zamanda inş. imanlı,ahlaklı,sağlıklı,akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim :)))
Benimde adetim 2 gün geçti en sıkıntılı günler bekleme süreci.Hiç aksamayan adetlerimiz stresten gecikmeye başlıyo.
Hayırlısı inş.

Merhaba kızlar
En tez zamanda inş. imanlı,ahlaklı,sağlıklı,akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim :)))
Benimde adetim 2 gün geçti en sıkıntılı günler bekleme süreci.Hiç aksamayan adetlerimiz stresten gecikmeye başlıyo.
Hayırlısı inş.

ayyy neden test yapmıyorsun canımmm :KK49:

ya şu smile ları yapıp durmayın valla kıskanıyorum benim simdi yazdığım yerde o smile lardan yok üffff derdim çok büyük dimi kızlar :p :))))

bunları nasıl yaptığımızı bana da anlatırmısın nütfeeennnnn :KK70:DD bende istiyom ama yapamıyomm.. çok uğraştım ama bi türlü olmadı.. detaylı olarak anlatırsan sevinerim..

Merhaba kızlar
Hayırlısı inş.

inşallah canım aminnn... benimde stresten erken geldi heralde :KK43:

Merhaba kızlar
Hayırlısı inş.

Geçen ay stresten gecikme yaşadın mı ki cnm?

ayyy neden test yapmıyorsun canımmm :KK49:

Tek çizgi görmekten korkuyorum çünkü.:KK5:
Daha önce 10 gün,12 gün,8,6 gün geçmişti o zamanlar yapmıştım.
Şimdi evde test var yapmıyorum.Psikolojik olarak test yaptıktan sonra adet oluyorum.Bende eşimde üzülğyoruz sonra.
Biliyorum böyle beklemekte çok berbat ama adetin 18. günü doktora gitmiştim.Yumurta ogün çatladıysa daha 12 gün oldu.Kan tahlilinde bile 15 günde belli oluyo idrarda hiç çıkmaz.Aman adet olurum zaten hiçbir belirti yokki

Şimdi evde test var yapmıyorum.Psikolojik olarak test yaptıktan sonra adet oluyorum.Bende eşimde üzülğyoruz sonra.
Biliyorum böyle beklemekte çok berbat ama adetin 18. günü doktora gitmiştim.Yumurta ogün çatladıysa daha 12 gün oldu.Kan tahlilinde bile 15 günde belli oluyo idrarda hiç çıkmaz.Aman adet olurum zaten hiçbir belirti yokki

normalde de geçiyor demek adetlerin...
o zaman bekle canım... :44:

Belki yerleşme kanamasıdır inş öyle diyelim ama. Tabiki kendimizi en kötüye hazırlamamız lazım.İnş bi aycık sonra hamile kalırsın.

yok canım ya hiç sanmıyorum... aralıksız geliyor çünkü pat diye geldi gerçi öncelekelenme olurdu ertesi gün gelirdi tam ama bu sefer hemen geldi :KK43:

normalde de geçiyor demek adetlerin...
o zaman bekle canım... :44:

Ayyy insan ister istemez ne hayaller kuruyor. Kasımda hamile kalınsa Haziran temmuz gibi doğar bebiş ne ciciler giydirilir. Rüyamda görüyorum kaç gündür kokluyorum falan .Kafamıza ne kadar takıyorsak o kadar stres oluyoruz.Ama elimizdede değil napalım.
6 ay önce falan çok güzel bir rüya görmüştüm :KK16:çok umutlanmıştım o yüzden.
Yaşlı bir kadın yakında bir oğlun olacak demişti.Hızır as.mış.Çok etkilenmiştim.

evet gerçekten bu doğru. negatif çıkınca hemen adet oluyosun. psikolojik olarak hemen geliyo. benim test negatif çıktıgında 1 saat sonra geldi kırmızılar... belki test yanlıştır diye kendimi teselli bile edemedim

Belki yerleşme kanamasıdır inş öyle diyelim ama. Tabiki kendimizi en kötüye hazırlamamız lazım.İnş bi aycık sonra hamile kalırsın.

yok canım ya hiç sanmıyorum... aralıksız geliyor çünkü pat diye geldi gerçi öncelekelenme olurdu ertesi gün gelirdi tam ama bu sefer hemen geldi :KK43:

Biliyormusun gecikseydi sonrada adet o9lsaydın daha kötüydü.Umutlanıyosun büsbütün benim kaç kere öyle oldu.Ben zamanında adet olsam artık onada şükretcem.Geçiyo bazı aylar tamam bu sefer kesin diyorum hatta bikeresinde 12 gün geçti az mı ya

X