Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yaw yediklerin dokundu belkide yine niye umutsuzluğa kapılıyosun anlamıyorum yahu...
sakin ol ve sadece bekle kuşum...
moral bozmak yok:emir_bebek:

gel beni döv bebegim akıllanam ay valla yani kendimi dinliyorum bigün belirti var diyorum diger gün yine aynı benim ama busefer moralim bozuluyor belirti yok diyorum.. hayırlısıyla olacaksam olayım beklemek kötü.. bak son 5 gün ben çok gerliyorum onu farkttim 5 gün öncesine kdr gayet iyidim ama şimdii of of oflu:)

benim smileylerim hayla olmuyo işte.. kusura bakmayın şununda derdine bakın diyenler olabilir aranızda ama napiim takıntılıyım.. olmuyolar işte olmuyolaaaaaaaaarrrr :mad:

Canım üzerine tıkLadığında oLmuyorsa eğer yapmak istediğin yüz ifadesinin üzerine mouse iLe geL. TıkLama ama. Üzerine geLdiğinde : işareti arasında bi rakam yazar. Onu aynı şekiLde yap. MeseLa : 23 : boşLukLarı siLerek tabi. Umarım anLatabiLmişimdir.:KK76:

Benimde bu ay 3 :) Ama iLkinden hiç bişey anLamamıştım evLendiğim iLk ay oLduğundan doLayı :KK9:

benim bat 16 ydı yani dün hala regl olmadım testte yaptım dünde bugünde yok bişey belki erkendir zaten pazartesiye kadar regl olmazsam gideceğim hastaneye. ama geçen ay 3 gün sarktı bu ayda belki öyle olacak artık yarına bakıyorum yarın 3. gün olacak kızlar

gel beni döv bebegim akıllanam ay valla yani kendimi dinliyorum bigün belirti var diyorum diger gün yine aynı benim ama busefer moralim bozuluyor belirti yok diyorum.. hayırlısıyla olacaksam olayım beklemek kötü.. bak son 5 gün ben çok gerliyorum onu farkttim 5 gün öncesine kdr gayet iyidim ama şimdii of of oflu:)

Aynen ya gayet sakinim sakinim son 2 gün delircek gibi oluyorum kendimi nasıl oyalayıp sakinleştireceğimi bilemiyorum.Siz ne yapıyosunuz oyalanmak, kafa dağıtmak için?

Benimde bu ay 3 :) Ama iLkinden hiç bişey anLamamıştım evLendiğim iLk ay oLduğundan doLayı :KK9:

benimde ilk gebeliğimde ilk denemede olmuştu ama hemende gitti:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ama busefer olmadı bende diyorum geç olsun iyi olsun kucağıma almak nasip olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

Evet rüyanın hemen ertesi internetten rüya yorumlarına bakıyoruz herşeyi evlata yorumluyoruz:)

Tatlım evlenince de diosun ki biraz evliliği yaşayyım, acaba doğru insan mı derken zaman geçio

evet canım işte öylemi böylemi derken geçiyo. sanki yanlış insan olsa ne olacak? yine katlanan biz oluyoruz. en iyisi doğur çocuğunu olnla ilgilen. yanlış insan olsa ve ayrılsak sanki yenisi daha iyi çıkacak.... bizede hemen çocuk yapmayın birbirinizi tanıyın deyip durdular. yok evlilğin tadını çıkarın yok yaz tatiliniz mahvolur yok tatile çıkamazsınız. bende dinledim aptal gibi. yahu yaşım olmuş 29. doğur çocuğunu onla çık. böyle konuşanlara kulagınız tıkayın. yarın çocugum olursa inşallah, çocugum evlilik çağına geldiinde ben 55 60 yaşında olacagım. o yüzden kimseyi dinlemeyin erkeknden alın bebişlernizi elinize :)

benim bat 16 ydı yani dün hala regl olmadım testte yaptım dünde bugünde yok bişey belki erkendir zaten pazartesiye kadar regl olmazsam gideceğim hastaneye. ama geçen ay 3 gün sarktı bu ayda belki öyle olacak artık yarına bakıyorum yarın 3. gün olacak kızlar

Hadi hayırLısı, inşaALLAH oLmazsın ve güzeL haberini aLırız burdan canım :KK16:

benimde ilk gebeliğimde ilk denemede olmuştu ama hemende gitti:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ama busefer olmadı bende diyorum geç olsun iyi olsun kucağıma almak nasip olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

Çok hakLısın canım, ama sen yine kısa sürede o güzeL haberi aLırsın gibime geLiyor.. İnşaALLAH yanıLmıyorumdur :KK6:

Aynen ya gayet sakinim sakinim son 2 gün delircek gibi oluyorum kendimi nasıl oyalayıp sakinleştireceğimi bilemiyorum.Siz ne yapıyosunuz oyalanmak, kafa dağıtmak için?

valla cnm bu foruma gelmedigimde kafam dagılmış oluyor nezaman burayı açsam çok düşnüyorum ama bakmadanda yapamıyorum.. çalıştıgım için iş yerinde çok giremiyorum ondan akşama kdr oyalanıyorum akşamda yemek yap ye pc başına anca geçiyorum yarım saat durup yatıyorum.. eger evde otursaydım çalışmasaydım burdan çıkmazdım ve pskolojim tamamen bpzulurdu:)

canım şahsen benim gün içinde aklıma gelmiyo bu siteye girince geliyor tabi geçen aylarda her an aklımdaydı rüyalarıa giriyordu zaten günde en az 2 rüya gören ben 4 rüya birden görmeye başladım rüyamda elimde idrar testim sokaktakilere soruyordum pozitif mi negatif mi diye. ve de iki ay kafama taktım ben ve o iki ay rüyamda regl oldum gerçek hayatta da öyle oldum bu ay hiç görmedim böyle rüyalar. ben elimden geleni yapıyorum yumurtlama günü filan hesap etmeden adetim biter bitmez gün aşırı birlikte oluyorum eşimle taki bidahaki bata kadar ama olmuyor kader işte bende içim rahat bekliyorum vardır yaradanın bana da uygun gördüğü bi bebek tarihi.ben kitap okuyorum netten ilgilendiğim konular hakkında saatlerce araştırma yapıyorum eski filmleri filan izliyorum canım sende yapmaktan hoşlandığın şeyleri yapabilirsin canım benim

inşallah daha fazla beklemeden hamiş olursun caanımmm:KK16:

amin cnm isteyen herkes inş çok beklemeden olur etraafımda 11 ay-8 ay-3 ay-6 ay bekleyip hamile kaldı arkadaşlarım... umarım 1 sene gibi bi süre beklemeyiz çünkü 4 ay bile çok uzun geldi:KK43:

X