Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ADETİME 15 GÜN VAR DAHA ADET BELİRTİLERİ DESEM DEĞİLDİR 15 GÜN VAR. SEN BELİRTİMİ BUNLAR TEST YAPSAM ÇIKARMI SENCE .ADETİM 4 KASIMDA BİTTİ. GÖĞÜSLERİM 2 GÜNDÜR ŞİŞDİ VE YANTARAFLARINDA DOKUNDUĞUM ANDA ACIYOR.KASIĞIMDADA BAZEN AĞRI OLUYOR KRAMP TA GİRİYOR ARA SIRA....[/QUOTE]

canım 15 gün mü var adetine..
yumurtlama gülerindesin o halde
gebelik belirtisi arama kendinde..
çok çok erken henüz

26-27 kasım sende çokmu erken gebelik belirtisi için geçen ayki adetimde 30 eylülde başladı

canım karışık oldu anlamadım valla
bi öceki 30 eylül
şimdiki adet? ????????? yazarmısın?:26:
gelecek adet 26-27 kasım

gebelik belirtisi için çok ama çok erken sanki?
gerçi ben ilk hamileliğimde acayip bel ve kasık ağrısı çekmiştim sanki adet olacakmışım gibi?

arkadaşım idrar testinde hic gölge seklinde cizgi görüp de negatif çıktığı oldumu

gelecek 26 veya 27 kasım yeni adet günüm bundan önceki adetimde kasımın 4 ünde bitti çok mu erken.. Offf denemeye devam ozaman (

Allah sorunsuz, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım, senin adına çok mutlu oldum..

arkadaşım idrar testinde hic gölge seklinde cizgi görüp de negatif çıktığı oldumu
Canım benim gebelik testinde silik çıkmıştı ikinci çizgi ve hamişmişim, devamı gelmedi maalesef ama sonuç pozitifti, ve ozaman burdan arastırdığımda silik olsa bile sonuç poziftir diye okumustum,
Umarım hamişsindir canım..

Ben adetim geçtikten 7-8 gün sonra yaptım. Net kırmızı çizgi vardı. ama arkadaşımın adeti bir gün geçikti test yaptığında belli belirsiz bi çizgi çıkmıştı. Şimdi doğurcak artık.

canım ben konuya geç katıldım ama bat ne zaman test yapmışşın anladığım kadarıyla...

canım benim sat 15ekim bat 12 kasım olmalıydı. 11 kasımda test yaptım. gölge şeklindeydi ama yaaa hani pembe de değildi. alttaki ikinci cizginin gölgesi olabilir mi daha önce karşılaştın mı böle bişeyle

Allah sorunsuz, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım, senin adına çok mutlu oldum..

İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız bende çok stres yaşadım. Üzülüp ağladığım oldu. Çünkü her yerim hamile kaynıyo iş yerinde. ya olmazsa diye korkuyodum.

gulisay silik de olsa rengi yine pembemiydi yani benimki pembe bile denemeyecek kadar nerdeyse, yani gölge gibi biraz ama normal baktığında görünüyo pembe de değil, anlamadım gitti ya
:26:

canım beni adetimin gelmesi gereken gün akşam yapmıştım çok net çift çizgi çıkmıştı...
ammmmmaaaaa yengem aynı şekilde adet olması gereken gün yapmış silik bi çizgi çıkmış
vee 5 gün önce bi kızı oldu....
silikte olsa hamilelik oluyomuş bazılarında canım...
hala adet olmadıysan sen bi idrar resti daha yap hamile olabilirsin bence

İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız bende çok stres yaşadım. Üzülüp ağladığım oldu. Çünkü her yerim hamile kaynıyo iş yerinde. ya olmazsa diye korkuyodum.
Kendinle aynı duyguları yasayan insanlarla konusmak ne güzel birde onlardan mutlu haberler alınca nasıl umutlanıyo insan, Allah sana bebişine sağlık versin canım

ayyyyyy tamam o zaman resmini cekip koycam buraya yarın inşallahhh, ya eşimle birlikte gelip gidiyoruz, hani onun haberi olmasın istiyorum. hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorum(( ne ara alcam onu da bilmiyorum....

gulisay silik de olsa rengi yine pembemiydi yani benimki pembe bile denemeyecek kadar nerdeyse, yani gölge gibi biraz ama normal baktığında görünüyo pembe de değil, anlamadım gitti ya
:26:
Anladıgım kadarıyla senin adetin gecikmiş zaten, ben benimkinin rengini hatırlamıyorum hatta fotoğrafı bile vardı ama bulamadım şimdi, belli belirsiz bir çizgiydi, kan testi yaptırdım sonra pozitif çıkmıştı

ayyyyyy tamam o zaman resmini cekip koycam buraya yarın inşallahhh, ya eşimle birlikte gelip gidiyoruz, hani onun haberi olmasın istiyorum. hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorum(( ne ara alcam onu da bilmiyorum....

iş yerinden bi arkadaşına söyle alıversin sana bi test canım yaa
bu arada tesadüfe bak ben sat 15 ekimle hamiş kalmıştım kızıma
şimdi 28 aylık oldı kuzucummmm
inşallah sende hamişşindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…