Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

evet gecikmelerim olur ama bir sürrüüüüüü belirtim olur,iki gün önceden bel ağrılarım ve kasık ağrılarım başlar,göğüslerim dokunulamayacak kadar şişer acır,başım inanılmaz ağrır bi de akıntım tamamen kesilir.ama bu ay öyle değil.hiçbir yerim ağrımıyor göğüslerim şişmedi,çok fazla da akıntım var hatta psikolojik mi bimiyorum ama iştahım açıldı sık acıkıyorum.belirtilerim olsa hiç sevinmem ümitlenmem ama hiçbiri yok test'e sorarsan bebek de yok.(((ağlayacam yaaaaaaaaaa

bu adetimin başlangıcı 27 kasım canım

canım sen 27 günde bir adet olıyosun
yumurtlama tarihlerin 4-9 kasım arası görünüyo nette ki heaplayıcıda....
o günleri iyi değerlendirdiysen bu aradaki ağrılar bebiş ağrısı olabilir ama bişi söylemek için erken
ayrıca test içinde çok erken...

canım herkeste farklı oluyo bu durum...
sen moralini yüksek tut....
testi tekrarla 1-2 gün sonra başka marka testle dene...
en garantisi kan testi yaptırabilirsin bence beklemek istemiyorsan
inşallah hamilesindir heyecanını çok iyi anlıyorum canımmm

Son düzenleme:
Oflucum bu arada benim bat tarihimi 9 aralık yazmışsın ama 29 Kasım :)))

ayyy inşallah şimdi ovulasyon testi yaptım tek çizgi çıktı.sen yumurtlama olabilir deyince hemen test yaptım.yok yani tek çizgi çıktı belirtilerde söylediğim gibi inşallah bi aksilik çıkmazsa belirtiler doğru mu sence ?

A

Allah a şükür eşimin ailesi öyle değil ben kuruntu yapıyorum bebek için onlar diyor olur kızım üzülme diye torun istiyorlar sevinirler bebek olursa ama bana öyle torun istiyoruz biz demiyorlar. Ailem ve yakın akrabalarım da aynı yani ben bebek istiyorum diyorum onlar olur zamanla ne acele ediyorsun diyorlar. Sadece dün bi arkadaşım mesaj attı bebek düşünüyormusunuz dedi evet dedim bana hani ya o zaman bebek dedi bende ha diyince oluyor mu sanki dedim yani sanıyorlarki korunmuyorsan ilişkiye giriyorsan hamile kalırsın.

teşekkür ederim adaşım:)) gerçekten moral ekledin bana Allah razı olsun.Bir iki gün sonra bir daha deneyeyim,ne yapalım Allah'a teslim olmuşuz O isterse olur.

zaten hesaba göre senin yımırtlama günlerin geçmiş canım
herkeste farklı oluyo canım yaa
benim ilk hamileliğimde senin dediğin gibi daha adetime 1 hafta varken çok bel ve kasık ağrısı yaşamıştım adet olacak gibi bide iştah artışım olmuştu....
neden demiştim kendi kendime hamile olduğumu öğrenince bunlar belirtiymiş diye anladım
inşallah sende hamilesindir canım....

benimde senden bir farkım yok canım. yazın sinir oluyordum. terliksiz gezme. çorap giy. taşa basma. zaten hassasımdır dikkat ederim. ama bana söylendikçe dahada sinir oluyordum. birde kız çocuk istiyorlar sanki benim elimde. neymiş efendim onların tarafında hep erkek çocuk varmış. benim ailemde de hep kız ağırlıklı ama bakalım her şeyin hayırlısı olsun. umarım 2011 yılının son ayları bizlere uğur getirir ve 2012 yılında bebeklerimizi kucağımıza alırız

teşekkür ederim adaşım:)) gerçekten moral ekledin bana Allah razı olsun.Bir iki gün sonra bir daha deneyeyim,ne yapalım Allah'a teslim olmuşuz O isterse olur.

Allah ahakkımızda hayırlı olanı versin inşallah boşa ümitlenmemişizdir....
biraz sabır inşallah hamiş haberini okurum buradan canım

hcg 280 çıktı canm hürremin dediği gibi gebeyim:)

canım tebrik ederim darısı hayırlısıyla bizimde başımıza inşallah. hepiniz için dua ediyorum Rabbim tez zamanda versin yavrularımızı inşallah. sende sağlıkla al bebişini inşallah kucağına tatlım dualarını bekliyorum

yolsaydın saçını başını

eşim benim vücudumun bozulmasını istemiyor, bu yüzden hemen hamile kalmadım, halimden memnunum deseydin

amin cümlemize btnm

:) oLur inşaALLAH canım

HakLısın, ben takmıyorum zaten onLarı, bendeki gerçekten anne oLmayı istemekten kaynakLanıyo bakaLım sonuç noLucak

canım yaşın 30 dan aşağı ise 1 yıldır bu süre ama 30 ve üzeri ise 6 ay dır tedaviye başlamak için

Allah ahakkımızda hayırlı olanı versin inşallah boşa ümitlenmemişizdir....
biraz sabır inşallah hamiş haberini okurum buradan canım

inşallah inşallah,psikolojim alt üst olmuş durumda inanın ki ders anlatırken bile aklım hep bu konuda,hiçbir şeye konsantre olamıyorum,ne olacaksa olsun artık(

ayy beni çok sevindirdin testide yumurtlama günündür belki demiştin ya oyüzden emin olmak için yapmıştım... ay inşallah vardır ya.umutlarım boşa çıkmaz inşallah.

canım bende 4 aya yakındır evliyim bizde korunmuyoruz 2. ay da olmayınca gittik biz ve doktor ilgilendi vede adet olursan 32. günü gel testler yapalım dedi. yaşım büyük benim ama sormadı bile. çünkü eşim de vardı ve dediki bi sorunumuz varsa baştan önlem alalım dedi eşimden de sperm alındı. yani aslında bakmıyorlar diyorsunuz ya ben şaşırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…