Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar doktora gidiyoruz.
Çok heyecanlıyım umarım bir aksilik kötü bişi yoktur. Dönünce doktorla konuşmalarımı iletirim.

sen cansın yaa, vallaa ama ben hiç umutlu değilim benden:18: bıraktım artık, koyuvercem gitsin
hiç kimse kendisinden ümitli değildir ki zaten :))
bırak boşver unut gitsin...
adet olmazsan eğer inşALLah olmazsın...
adet günü sabahı testi tekrarla olur mu :)

evet canım bunlar belirti...
ama yine de adet belirtileriyle aynı olabiliyor..
ümitlenme sen yine de ....
adet gününü bekle :)

[
evet canım bunlar belirti...
ama yine de adet belirtileriyle aynı olabiliyor..
ümitlenme sen yine de ....
adet gününü bekle :)[/QUOTE]

ADETİME 15 GÜN VAR DAHA ADET BELİRTİLERİ DESEM DEĞİLDİR 15 GÜN VAR. SEN BELİRTİMİ BUNLAR TEST YAPSAM ÇIKARMI SENCE .ADETİM 4 KASIMDA BİTTİ. GÖĞÜSLERİM 2 GÜNDÜR ŞİŞDİ VE YANTARAFLARINDA DOKUNDUĞUM ANDA ACIYOR.KASIĞIMDADA BAZEN AĞRI OLUYOR KRAMP TA GİRİYOR ARA SIRA....

Uzun zamandır giremedim hamişlerimiz varsa kutluyorum.. Listede adım vardı ve adet oldum, çok mutsuzum Umarım bekleyenler için güzel haberler gelir...

adetime 15 gün var daha adet belirtileri desem değildir 15 gün var. Sen belirtimi bunlar test yapsam çıkarmı sence .adetim 4 kasımda bitti. Göğüslerim 2 gündür şişdi ve yantaraflarında dokunduğum anda acıyor.kasığımdada bazen ağrı oluyor kramp ta giriyor ara sıra....

yani gölge şeklinde ikinci cizgiyi görmek negatif anlamına mı geliyo arkadaşlar, belli belirsiz gördüm emin olamadımm

canım adetine 15 gün varsa sen ovulasyondasın yani yumurtluyor olmalısın.test için çok erken henüz hamile değilsin.eğer üzerine görmediysen

canım adetine 15 gün varsa bunlar yımırtlama belirtilerine benziyooo
ovulasyon döneminde olmayasın....

Son düzenleme:
resmni koyabilir misin canım bide biz bakalım

keşke arkadaşımmm keşkeee, ben testi 11inde yaptım. ablam yok dedi at daha fazla bakma dedi, meğer o kendi testinde kıpkırmızı cizgiyi görmüş, 10gün geciktikten sonra yaparsan görürsün tabi, bu gün aradım söyledim. hamileliğin ilk günlerinde silik cizgi de gebelik sayılıyomuş, hcg değeri henüz düşük olduğundan silik çıkıyomuş dedim. ayyyy ben bilmiyodummmm ama senin iikinci cizgin gölge gibi de olsa belirliydi az bucuk deyince sevindim birden, ama normalde tam pembe de değildi canım ya, yani daha önce bu testi yaptıysan hani sen de böyle görüyomuydun. çok merak ediyorummmmm:18:

sıkma canını canım olur inşallah.. Hemen mutsuzluğa kapılma..
Beklemek ne zormus, bazen ya hiç olmazsa diyorum, bazende amaan hayırlısı diyorum ama çok kısa sürüyo bu umutlu hallerim,,Elimden duadan baska bir sey gelmiyor.. ''Allah ım sen beni ve benim durumumda olanları umutsuz bırakma ve zamanı gelince hayırla, sağlıkla mis kokulu evlatlar nasip eyle...''
Umarım bu topicten bir sürü hamiş çıkarda,: hep umutlu hep mutlu oluruz!

nette yumurtlama günüm 12 siydi... Belkide dedğiniz gibidir tühh

netteki yumurtlama günü tahmini bişey canım.önce yada sonrada olabilir..
ayın 12 si 15 yakın tarihler yumurtlama için.....
sen bugünleri iyi değerlendir bence
gebelik belirtisi olma ihtimali çok düşük.
beklenen adet tarihin ne zaman?

inşallah canım.bak ne güzel dua ediyorsun.vardır bundada bi hayır.belki birazcık daha zamanı vardır.elbet olucak allahın izniyle sıkma sen canını geç olsun ama sağlıklı sıhatli olsun. Sen kendini üzme hiç ummadığın bi anda oluyor zaten...

Çok şükür bu ay hamile olduğumu öğrendim. Fakat şimdilik sadece kese göründü. perşembe dr. gidicem inşallah bebekte sorunsuz bi şekilde görünür. Bu arada bundan önce bi bebek kaybettim. Kürtaj oldum. düzgün kürtaj yapılmadığı için tekrar olmak zorunda kalmıştım. Allahım inş bu sorunsuz olur. Dr. giderken korkarak gidiyorum.

26-27 kasım sende çokmu erken gebelik belirtisi için geçen ayki adetimde 30 eylülde başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…